Jump to content
wicked

Kes vöidab jalgpalli MM'i?

Recommended Posts

Brasiilia mängijad on heas vormis, arvan et nemad! Kuigi Austraalia võib üllatada ning ehk ka Inglismaa aeg oleks jälle oma hiilgust näidata! Ka Tsehhi mängijat on väga heas füüsilises vormis... eks näis! ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inglaste viimane mäng küll eriti midagi ei näidanud. Igav ja mitte eriti ilus mäng. Ei mingit teravust, ei mingit originaalsust. Liiga kuiv ja üksluine. Hoopis ilusam ja loovam oli Hollandi mäng. Loodan, et tänane Brasiilia mäng lubab sama öelda ka Brasiilia kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma siuke erand et ei vaata üldse jalkat kui mituaastat tagasi vaatasin siis ajas une peale kohe see siblimine. sama igav ju kui see kõigi lemmik vormelite suristamine

EESTI EESTI EESTI!!!

Fakk kas Eesti üldse mängib? Ah keda see jalgpall ikka niiväga huvitab.

Aga no kui Eesti ei võida siis pakun, et ennem võitja selgitamist (ennem finaalmängu algust) lendab staadion uppi, tulevad tulvaveed, taevast hakkab tuld sadama ning maailma vallutab metsik parv tiivulisi putukaid. Seega - võitja jääb selgitamata.

Head vaatamist!

vot õige jut!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Robocopil tuleb hulganisti auhindu välja jagada kui Brasiilia võidab. Ise panin ka panuse Brasiiliale, kuigi rohkem olen Euroopa meeskondade poolt, Tsehhi ja Hollandi. Kuigi sellise mänguga jõuab Hispaania ka arvatavasti kaugele, võib kasvõi Brasiiliale ära teha. Väga hea söödumäng, koostöö super. Siiani parim mäng ja 5+ neile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga vat millise avamängu tegi Hispaania :blink: 4-0 Ukraina vastu :huh:.Vaatame edasi mis saab. ;)

Ukraina ei ole mingi jalgpalliriik ka. Vaatame, kuidas Hispaanial tõsisemate vastastega läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii kõik mängud võitsid ehk siis said 9 punkti ja olid alagrupis esimesd on Saksamaa, Portugal, Brasiilia ja Hispaania. :D Nii, et mis arvate?kes on soosik? :ph34r: Aga nüüd läheb alles põnevaks, sest 1/8-finaalid algavad alles.Ootan huviga. :lol:

Muudetud kasutaja inside14 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nendel oli kerge alagrupp lihtsalt. Portugal läheb ju kokku Hollandiga, kes ei saanud 9p aga peaks olema tugevam, minu arust mängib Holland paremini ja arvan et võidavad. Aga muidu ennustan selliseid võitjaid:

Saksamaa - Rootsi

Argentiina - Mehhiko

Inglismaa - Ecuador

Portugal - Holland

Itaalia - Austraalia

G1 (Sveits) - Ukraina

Brasiilia - Ghana

Hispaania - G2 (Prantsusmaa)

Tegelikult Sveitsi ja Prantsusmaa kohad selguvad alles täna õhtul, aga ma juba kindel, et Sveits võidab. Prantsusmaa võidab Togot ja saab teisena edasi, aga paraku hispaanlastele nad mingil juhul vastu ei saa!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult Sveitsi ja Prantsusmaa kohad selguvad alles täna õhtul, aga ma juba kindel, et Sveits võidab. Prantsusmaa võidab Togot ja saab teisena edasi, aga paraku hispaanlastele nad mingil juhul vastu ei saa!

Pigem saab just Prantsusmaa edasi mängus Hispaaniaga, kuigi arvestatav jõud on ka Hispaania. Sest prantslastel on olnud ebaõnne, ning hispaanlastel õnne alagrupi mängudes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×