Jump to content
Sign in to follow this  
Kaido

Probleem

Recommended Posts

Probleem selles, et teatud harjutusi tehes näiteks kangiga õla ringe ei suuda kangi käes hoida kauem, kui vaja. Tunnen et suudaks veel harjutust jätkata aga sõrmedest vajub kang ära ja olen sunnitud kangi maha panema, et see maha ei kolgsataks. Kas käed ei jõua lihtsalt arengule järgi??? Teen õla ringe 100-110kg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaidole nii palju,etvõid kasutada "rihmu"-tegelt on tegemist tavaliste paeltega,mis on laiad ja tugevast materjalist.Paljud kulturistid sooritavad seeriaid nende abiga.Isiklikult ma seda ei poolda,sest nt. ka võistlustel jõutõmbe puhul on see keelatud.Peaksid oma rannet treenima-kyll siis näpud ka suudavad hoida.Morryle nii palju,et kui ma Kaidost õieti aru sain,siis ta mõtleb üldlevinud trapetsiharjutust.Jõu ilu ja tervise anatoomia annab selle harjutuse jaox järgmise juhendi.1Seiske põrandal oleva kangi poole näoga,jalad veidi harkis.2.Võtke kangist pealthaare,käed õlgade laiuselt või veidi laiemalt3.Hoidke käed ja selg sirge,pingestage kõhulihased ja tõstkeolad üles-taha nii kõrgele kui võimalik.Peamiselt mõjutab trapetsit ja nati ka deltalihast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pead sõrmi treenima !

- näppude vahel ketta hoidmine max aja peale

- rippumine (1 käega)

- käekõverdus kettaga, mida hoiad näppude vahel

- mingi randmetreenimisvedru, aga neid Eestis vist ei müüda

Sa võid segahaaret ka proovida aga see takistab vist selle harjutuse tegemist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just seda ma õlaringide all mõtlesin, aga veel ei tahaks "rihmu" kasutada, kuna raskused on veel väikesed ja siis jääksid sõrmed veel nõrgemaks kui on. Aga muide, kui suure raskustega Te õlaringe teete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

200ga aga see pole midagi. Mingi vend Revalis tegi vähemalt 300ga, nii palju kettaid oli et kaks venda pidid lukke asendama :)

Sõrmi peaks treenima, kui leiaks veel inimesi kes grippereid tahab siis võiks koos tellida - tuleb palju odavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×