Jump to content
antonhansen

Kuidas suhtute noortesse jõusaalis?

Recommended Posts

Ise olen 15 ja kolm kuud jõusaalis käinud. Võib öelda, et suhtutakse küll päris hästi.

Kuid kui teema nimi oleks, et kuidas suhtute vanuritesse, siis on küll nii et nn vanurid, no ütleme umbes 50 ja rohkem, on küll nahhaalsed. Kui astud kaks meetrit seerate vahel masinast eemale et venitada, jõuavad nemad juba raskused vahetada ning pingi hõivata mingi pooleks tunniks, ilma, et tuleks küsima kas ma olen lõpetanud või mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suhtun algajatesse trennimeestesse alati hästi, kui mõni ikka midagi totaalselt valesti teeb, siis lähen õpetan(muidugi juhul, kui olen kindel, et ikka ise seda õigesti teha oskan).

Niisugune natuke naljaks lugu veel rääkida, et astus saali sisse umbes 14 aastane kutt, välimuse järgi kusagil 45 kilone.

Keegi oli jalapressi varem 25kg kettaid täis toppinud ja nad sinna peale jätnudki. See noor poiss tahtis hakata jalga tegema, tuli minu juurde ja ütles, et palun tõstke need kettad maha, tema ei jõua.

Mina, kui abivalmis inimene, tõstsin siis nad sealt maha. Pole ju teha midagi, kui ei jõua, täisa normaalne.

Muidu need ajavad küll nats vihale, kui ma teen näiteks rinnalt surumist, käin korraks eemal(kasvõi pissil näiteks) ja tagasitulles on keegi kangi juba ketastest tühjaks ajanud ning üritab mingisugust imeliku harjutust seal punnitada. Seda ikka juhtub, sellepärast püüangi käia trennis sellistel aegadel, kui on vähem rahvast.

Seniks jõudu kõigile noortele ja algajatele!

Kunagi ei ole liiga hilja alustada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nt. kui minuvanune (15) suht kilu:D ehk siis 65 kg vend tuleb jõusaali kappide vahele , mis reaktsioon on?

positiivselt. Eriti, kui teed harjutusi ja ei maga või ei jutle masina või käsiku najal :D

Muudetud kasutaja Jess13A poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise olen 15 ja kolm kuud jõusaalis käinud. Võib öelda, et suhtutakse küll päris hästi.

Kuid kui teema nimi oleks, et kuidas suhtute vanuritesse, siis on küll nii et nn vanurid, no ütleme umbes 50 ja rohkem, on küll nahhaalsed. Kui astud kaks meetrit seerate vahel masinast eemale et venitada, jõuavad nemad juba raskused vahetada ning pingi hõivata mingi pooleks tunniks, ilma, et tuleks küsima kas ma olen lõpetanud või mitte.

Spordisaali hea tava ütleb ,et üle 2 meetri ei tasu oma masinast eemalduda. See tähendab teistele, et sa oled lõpetanud. Nii ,et harju sellega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Masinate ja pinkide hõivamine on kahe otsaga asi. Ühelt poolelt : kasutad masinat ja pausi ajal keegi hõivab selle. Väljapääs - tee lühemad pausid ning ole masina kõrval. Teisalt: keegi raibe teeb oma seeriaid ja venitab pausidega. Väljapääs - küsida kaua läheb, see peaks liigutama panema.

Ja veelkord kõigile südamele: Tõstke raskused peale kasutamist tagasi ja OMALE kohale!

Teemast ka : Noored ei häiri, nad nagunii vähe häbenevad ja hoiavad ennast nurgas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles suhtes et keegi halvasti küll ei suhtu, kui viisakalt rääkida siis on kõik korras.

Muidugi vaadatakse küll mis raskustega teed, kas on palju või vähe, aga keegi naerma ega itsitama küll ei hakka.

Muidugi mul endal on kükkide tegemisel suht hale tunne. :D, aga noh, mõtlen sellele et kui vaikselt teen siis pikkamööda arenen suurtemate raskusteni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isiklikult suhtun eriti positiivselt, kui mingi kõhnem vend otsustab jõusaalis käima hakata.

Minu arust on koom siis, kui kogenud tüüp ei oska harjutust korrektselt sooritdada, ja kui sa üritad talle midagi selgeks teha, siis ta on liialt oma seisukohas kinni ja tõmbleb kangiga edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina väga ei põdenud kui käima hakkasin, kuigi vahe ülejäänud rahvaga oli suur. Aga nüüd kus juba särgi alt näha, et mul rinnalihas kah olemas, on mind nagu rohkem vaatama hakatud. Ehk siis seda, et kilude vastu keegi suurt huvi ei tunnegi. Osad rahmeldavad, osad jäävad ja kasvavad. Ja häda sulle kui irvitama hakkad - vaat võib sinust möödagi minna. Kellel muskel juba olemas, teab kust ta ise alustanud ja mis on selle hind olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuigi teemaks on viimastes postides noored, kes niisama pinke blokivad, siis täna oli jõusaalis naljakas juhtum, kus 30-ndate ringis tüsedam naisterahvas ilmus trenni, algul väntas ratast umbes 5 minutit ja siis pani trenazöörile raskused peale ja rääkis üle 40 minuti sama trenazööri taga istudes telefoniga, siis istus niisama pingil nagu puhkaks ja pärast kui talle mees järgi tuli siis ütles oma mehele et tal oli jube väsitav trenn olnud ja et ta teeb homme puhkepäeva.

Muudetud kasutaja Bailey poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind näiteks üldse ei huvita kas keegi vaatab või mitte. Jõusaalis käiakse siiski end muutmas/hästi tundmas, mitte näitamas.

40 minutit istus trenažööril? Keegi talle viisakat märkust ei teinud, et kuule muti, istu riietusruumis kui trenni ei viitsi teha?

Muudetud kasutaja n2k poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik.. isegi sinusugused kilud peavad ju kuidagi ja kuskilt alustama.. minus ei tekita küll mingeid tundeid kui mingi tüüp kappide vahel keksib.. on see siis kilu või paks inimene.. pilgu võidaks aint naisterahvas:P

aga kui sa seal lollitaks ja möllaks siis vaataks küll mega kahtlase pilguga..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×