Jump to content
antonhansen

Kuidas suhtute noortesse jõusaalis?

Recommended Posts

Ei ole omateada kordagi tekkind isegi ideed selliste algajamate üle naerda. Kui tahan ise trenni teha samal pingil, siis pea alati saab teisega kokkulepele. Enamasti lepin kokku, et panen tema seeriate-vahelistel puhkepausidel kinnititele otsa oma kettad ning enda seeria järgi tõstan tagasi maha. Nii saab väga hästi kaks täiesti erineva tasemega tüüpi koos ühel pingil teha.

Muudetud kasutaja eintsius poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole omateada kordagi tekkind isegi ideed selliste algajamate üle naerda. Kui tahan ise trenni teha samal pingil, siis pea alati saab teisega kokkulepele. Enamasti lepin kokku, et panen tema seeriate-vahelistel puhkepausidel kinnititele otsa oma kettad ning enda seeria järgi tõstan tagasi maha. Nii saab väga hästi kaks täiesti erineva tasemega tüüpi koos ühel pingil teha.

Siis põhimõtteliselt rikud tema seerja ära ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis põhimõtteliselt rikud tema seerja ära ju.

mis seeria ? ..... algajatel nagu pole eriti seeriat .. ja kui sellega midagi juhtub siis pole nagu eriti jube ju ka :ph34r: .... ja kui ise panna kettad otsa ja pärast maha võtta siis see "algaja" ei saa arugi et midagi vahepeal juhtus.... lihtsalt pikem puhkepaus võib talle tekkida...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vahet pole, kas ajab juttu, mingi veits kogenum v mõni noor, ühtemoodi segab ikka. On ka küll selliseid, kes, seni kuni kedagi tuttavat saalis pole, teevad ennastsalgavat trenni, kuid niikui mõni sõps ligi hüppab, läheb üks möla lahti.

Seega vanus ei loe, peaasi et ei segaks ei jutu aga niisama passimisega kuskil trenazööri peal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jup kõige hullem on kui teeb oma seeria mingil masinal ära ja siis jääb sinna rahulikult istuma ... istub oma puhkepausi ära ja siis teeb uuesti ... masin kogu aeg kinni ... huhh...

ja vahet ei ole kui suur või vana või noor tegija ta on ..

Muudetud kasutaja greenu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on muidu istujatega selline kogemus, et tavaliselt nad jalgivad mu trenni ja teavad et asi on t6sine ja kui kysin:Kas sa oled siin weel kaua, siis tuleb vastuseks:Mul yks seeria veel w6i ei ma just l6petasin :(!!

Ega ma nendesse yleolevalt ei suhtu aga ei kannata ka kui keegi mu trenni segab!!

Nagu keegi siin ennist mainis ,et kui m6ni alagaja midagi vaga valesti teeb siis astun ligi ja annan teada kuidas asi tegelikult olema peaks.

NB! ma maletan et panid yhes teemas ullult tarka, ise ainult 15 ja pole trennigi 6ieti teinud!!!Arene veel ja siis tule raakima ;):)

Niipalju veel algajatele, et kui v6imalus alati kuulake kogenenumaid ja v6imaluse korral treeneriga trenni sissejuhatus teha!!!

EDU!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige jutt küll, et et masinat kinni hoida pole ilus, aga kui osad eeldavad, et peale 10 korda rinnapingil surumist on juba kõik läbi ja omandavad masina, siis pole see kohe üldse mitte meeldiv. Võiks ikka küsida enne, kas oled lõpetanud. Nii palju kui ma jälginud olen, siis noortele ei pöörata eriti tähelepanu jõusaalis, on ka väheseid kes tõsiselt kava järgi treenivad. Enamus tulevad, suruvad oma 5 korda mingil aparaadil ära ja lähevad järgmise juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
NB! ma maletan et panid yhes teemas ullult tarka, ise ainult 15 ja pole trennigi 6ieti teinud!!!Arene veel ja siis tule raakima ;):)

See on siis ilmselt minu kohta mõeldud ja see üks teema on legendaaarne ganja-teema.

Ma olen juba üsna arenenud küll, soovin ka sulle edasist arengut ja progressi :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on siis ilmselt minu kohta mõeldud ja see üks teema on legendaaarne ganja-teema.

Ma olen juba üsna arenenud küll, soovin ka sulle edasist arengut ja progressi :(

areng ja progress üks ja sama pole v? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma käin samuti MV-s Tartus ja ei suhtu algajatesse kuidagi, kui ikkagi näha on et mees pingutab ja näeb vaeva, siis ikka aitan isegi mõne nõuandega. Alustasin samuti kunagi 14 aastaselt, hetkel juba saamas 29 ja käin ikka edasi. Aga seoses nende suurte meestega kes midagi ei tee kuid on suured, siis siin kehtib kas eelöeldu või lihtsalt tehakse trenni iseendale ja ei pingutatagi. Sai isegi kunagi rinnale seeriaid 150kg tehtud ja kükke 240-ga, ja mis siis. Need ajad on möödas, elus on tekkinud teised prioriteedid ja saalis käin vaid harjumusest ja vajadusest kuna teisiti enam ei oskakski olla, lihtsalt vajadus on. Ja loomulikult pole ka enam nii palju jõudu, noored on juba isegi tugevamad ja selle üle ainult hea meel endal.

Seega kui oled ise väga huvitatud ja küsid pidevalt kõigilt kes vähegi teemat jagavad saalis- alusta treenerist!- ja siis temalt küsi et kellelt veel nõu võiks küsida kui tal aega just pole ja kellegi teisega tegeleb. Küll näed, imbud seltskonda sisse ja edasi abistatakse sind juba kiiresti. Tähtis on ka suhtlemisoskus, kes see ikka mingi vaikiva vennaga suhelda tahab.

MV-st on pärit ka Erki(ta küll vanem sinust), kes samuti võib öelda, et uus nägu aga hirmsat hakkamist täis ja talle tehti kiirelt selgeks mis ja kuhu ja tulemus missugune - Eesti meister!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks esimesed paar korda vaadatakse mõnes väiksemas saalis,sest lihtsalt nägu uus, aga kõigega harjub... omast kogemusest võin öelda, et mõned noormehed eemalduvad naisest, kes peale neid raskust tõstab kui katkust...ic ... seegi muutuv näitaja kui korralikult käia :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis seeria ? ..... algajatel nagu pole eriti seeriat .. ja kui sellega midagi juhtub siis pole nagu eriti jube ju ka :huh: .... ja kui ise panna kettad otsa ja pärast maha võtta siis see "algaja" ei saa arugi et midagi vahepeal juhtus.... lihtsalt pikem puhkepaus võib talle tekkida...

Miks siis seeriat meil ei ole :D . Kui ei ole korralikku seeriat alustades, siis ei saa ka hiljem oma seeriaid korda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kes niisama masinal toetub ja telekat vaatab neid nagu väga ei salli! :huh:

Ei no kelle asi kas surud või vahid telekat? Seda parem teistele-ongi rohkem vabu masinaid.

Viimasel ajal on saalis, kus ma käin, tekkinud kahtlane seltskond. Kaks anorektilise välimusega tüüpi, tõenäoliselt sõbrad omavahel, hõivavad 2 surumispinki selleks, et seal suhteliselt pikkade pausidega surumist imiteerida.

Kui pundiga käia võiks ju korda mööda teha. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suhtumine noortesse on minu meelest võrdeline sellega, kuidas noored suhtuvad ISE jõusaali !

Täpselt!

Kuigi ma ise ka suht noor...On seal minust kohati ka nooremaid :huh:

Muudetud kasutaja MuskulaarKobras poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei pane tähelegi neid, peaasi, er trenni teevad..

Kuid jah sellised ajavad närvi küll, kes pingi ära plokivad, ise seal mitte midagi tehes ja istudes..olgu nad siis noored või vanad.

Täna näiteks trenni lõpus kui tegin kõhtu kõhumasinal, sellisel kus peal istud, siis seerija vahel tõusin püsti, et väheke sirutada, nii kohe hüppas üks soliidses vanuses naisterahvas pingile, tegi oma üks 10 kordust kerge raskusega ja istus edasi.

Okei ootan siis minut, kaks venitan seni ta ikka istub edasi.

Ega ma ennast segada ei lasknud, sest kõhulihasele väga lihtne teist harjutust leida, kuid ikkagi.

arvestagem ka teistega trennnis.

Üks kümme minutit istus seal ja tegi!

Jaa ja algajatest veel.

Täna keset trenni tuleb üks kutt minu juurde ja hakkab õpetama, et triitsepsile see jumala mõtetu harjutus, et tee parem seda ja seda ja et mis lihaseid sa üldse täna treenid.

Mina siis, et okei õlg ja triits ja astusin minema oma käsikuga tõstet tegema..

Kutt siis jälle, et kuule proovi seda harjutust ja, et õlg triits mõtetu koos, et proovi nagu mina täna, et tee algul biitsa siis rinda, siis selga ja alles siis triitsa..:huh:

okei niipalju siis algajatest, kuigi end kah päris tegijaks ei pea, on mul kogemusi ikka paari aasta jagu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul isiklikult on suht suva, kas on noor ja algaja alles või juba mingi tegija... igaüks kes maksab jõusaali eest võib seal trenni teha ju. siiamaani küll keegi väga seganud pole, samas ma ise ka alles vähe käinud :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nt. kui minuvanune (15) suht kilu:D ehk siis 65 kg vend tuleb jõusaali kappide vahele , mis reaktsioon on?

sinuvanuselt umbes sai trenni mindud, üle 10 aastat tagasi. nyyd siis ise ka 70 kaalusin, jube kilu olin, nyyd on täpselt kaks korda sinu kaal.

treenijal ja treenijal on vahe-kui tõsisesuhutmisega poisid teevad trenni siis norm ja ei koti eriti kuda keegi teine treenib aga noored naljamehed kes telefoniga räägivad või koolilapse juttuajavad ei salli yldse. muidu saalis tuleb aind iseendale keskenduda ja ymbritsevat mitte märgata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×