Jump to content
Bluerose

Biitseps

Recommended Posts

Enamik meist teeb nagunii ainult ülakeha ja mõtlevad , et on tõsised tegijad , jalga ei tee eriti keegi , peaks sellistele kah näpuga näitama ja halvasti ütlema.

Ma arvan ka et peaks :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

* biitsa treenides ei saa suuri käsi

* kui sa tahad suuri käsi siis tuleb treenida rinda

* kui sa tahad suurt rinda tuleb treenida ka jalgu

* ka kui sa tahad suuri jalgu siis tuleb teha KÜKKE!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niipalju ma ütlen, et on võimalik ka kodustes tingimustes trenni teha, eriti just algajal. Nende 6 kiloste hantlitega saad sa baas lihase välja töötada kuid edaspidiseks arenguks läheb siiski raskemaid hantleid tarvis, kui sa tõesti oled otsustanud enda keha käsile võtta, siis tajud seda ka ise mõne aja möödudes (treenides). Vaata veebitreeningust harjutused mida saad asenendada oma hantlitega (vt. kame poolt toodud harjutusi), küsi teadjamalt mõni plaan oma tegevuse kohta ning põhiline: toitumine, saa see paika (näpunäiteid otsi foorumist). NB! Inspireeri käepärast olevate raskustega endale treeningsaali alternatiiv!

EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
* biitsa treenides ei saa suuri käsi

* kui sa tahad suuri käsi siis tuleb treenida rinda

* kui sa tahad suurt rinda tuleb treenida ka jalgu

* ka kui sa tahad suuri jalgu siis tuleb teha KÜKKE!!

Selgita, kuidas rinda tehes biits kasvab? :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njah kodus on tõesti raske treenida pole õigeid raskusi ja seadmeid aga kui tahtmine suur siis selle taha ei jää midagi seisma. mina soovitan sul teha veel peale hantlite ka käte kõverdusi nii laia kui ka kitsa vahega(treenib triitsa) siis kui sa oskad ja julged siis võid endale kahe piida vahele lõua tõmbamistoru ehitada alt haardega treenib biitsepsit ja lailihast , pealt haardega treenib selga aga jah 6 kg hantlitega saab ka midagi ära teha aga soovitan sul kang osta või ise leiutada sellega saab ka üli hästi biitsepsit treenida iga tahes kui on tahtmist siis saab ka kodus korralikult treenida kuigi jalgu oleks siiski mõistlikum jõusaalis treenida aga ülakeha väga hästi :blink: ja ära seda karda et kui saa biitsa treenid siis see muutub suureks ja läheb rõvedaks see pole nii sest teised lihased töötavad ka :unsure: EDU ka minu poolt !!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
alt haardega treenib biitsepsit ja lailihast , pealt haardega treenib selga

Mida see tähendab? Kas sul lailihas asub kuskil kõhul, rinnal ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selgita, kuidas rinda tehes biits kasvab? :blink:

Käte ja õlgade suurus sõltub suuresti keha massist. Kuna käe ja õla lihased koosnevad enamuses aeglastest kiududest on just need lihased raskesti arendatavad. Kui sa kaalud 60kg siis on sul võimatu saada 50cm käsi isegi 40cm on suht utoopiline tulemus selle kaalu juures. Mis ma tahtsin öelda on et saada suuri käsi tuleb treenida tervet keha et suurendada üldist lihasmassi. Teisalt rind näiteks koosneb enamuses kiiretest lihaskiududest ja on seega hästi arendatav ja ei sõltu niipalju üldisest lihasmassist.

Muudetud kasutaja Hummer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käte ja õlgade suurus sõltub suuresti keha massist. Kuna käe ja õla lihased koosnevad enamuses aeglastest kiududest on just need lihased raskesti arendatavad.

...

Mis ma tahtsin öelda on et saada suuri käsi tuleb treenida tervet keha et suurendada üldist lihasmassi. Teisalt rind näiteks koosneb enamuses kiiretest lihaskiududest ja on seega hästi arendatav ja ei sõltu niipalju üldisest lihasmassist.

Ma hästi ei usu sind. Ma arvan, et see on ikka väga individuaalne, millised lihaste grupid on kergemini ja raskemini arendatavad. Ja jalgade treenimine ei muuda ikka su piitsu 36cm pealt 52le...

Ja mis ajast on kiirete lihaskiudude ülekaal tähendanud suurt lihasmassi? Ikka aeglased peaksid olema need, mis suureks ja massiivseks kasvavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma hästi ei usu sind. Ma arvan, et see on ikka väga individuaalne, millised lihaste grupid on kergemini ja raskemini arendatavad. Ja jalgade treenimine ei muuda ikka su piitsu 36cm pealt 52le...

Ja mis ajast on kiirete lihaskiudude ülekaal tähendanud suurt lihasmassi? Ikka aeglased peaksid olema need, mis suureks ja massiivseks kasvavad.

Ja täpselt vastupidi on, võrdle tõstjat ja staierit , näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaata siis harjutuspangast kui sa mind ei usu :blink:

Ei ma ei pea vaatama, sest ma tean mida lõuatõmbed treenivad. Lihtsalt tahtsin teada, et mis vahe on sinu arust lailihasel ja seljal, et althaardega teed lailihast, pealthaardega selga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×