Jump to content
Davinson

seeriad

Recommended Posts

Seeriate arvu ühele lihasgrupile igasugustest kavadest välja arvutada, aga siiki küsin et kas 15(igas kaheksa kordust) tööseeriat rinnale üks kord nädalas on normaalne koormus. Õlale 17-20 kaks korda nädalas.

Ette tänades!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See vist oleneb ikka ka õlast ja ka eesmärgist.

Ja oleneb ka harjutustest. Ja oleneb ka näiteks rinna ja käte treeningu harjutustest ja nende mahust.

Eeldan, et kui kord juba nii tõsiselt oled õlale keskenenud, siis selleks on ka mingi põhjus. Vahest tasuks ka sellest rääkida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suurtematele lihasgruppidele (selg, rind, jalg) teen TAVALISELT 15 seeriat. Ülejäänutele 4-12. Aga see kõik on tavaliselt - tihtipeale n-ö ehmatan lihas erinevate meetoditega. :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nuu mul muidu olid õlad ikka suht tagsihoidlikud aga, asi paraneb. Kuid on veel üks mure ja ei hakka vast eraldi uut teemat tegema, nimelt olen nüüd jõusaalis hoolega treeninud ja eestvaates on keha pärsi hea, tundub alguses et päris tuturske keha on, aga tegelt on asi petlik kõrvaltvaates olen ikka väga peenike, käed ja nüüd ka pikapeale õlad on normid aga kere on väga ülakere on väga kleenuke, pealegi tungib esile suht järsult rinnalihas, kuigi pole rinnale teistest lihastest rohkem rõhku pannud. Ühesõnaga küsimus selline, et mis oleks lahendus, kas panna rohkem rõhku seljale või kas üldse on võimalik märgatavalt(loomulikult pikaaja jooksul ja tugeva trenniga) oma kere ümbermõõtu suurendada??

Ettetänades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina soovitaks nende erinevate lihasgruppide ette ja taha arendamise üldse ära unustada, kui just pole mingi friik.

Tee parem ühtlaselt kogu keha kõiki lihasgruppe ühtlaselt ja need probleemid saavad enamasti kõik oma lahendused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×