Jump to content
Kuup

Palju võtsite juurde esimese 3 aastaga.

Recommended Posts

kuidas on võimalik kaaluda 180 cm pikkusel mehel 80 kg? see ju puhta kondikarla, täielik anorektik. mul vend on selline tegelt, õlad jube pisikesed kiitsakad ja trenni ei tee siuke mees. kes vähegi pumpab on kaal kohe sajalähedale ju, nii pikal mehel. ma kukuks kokku enne kui 80 kiloseks saax, õnnex ei tahagi, üritan 150 saada pigem, rasva% savi, pääasi et käsi 60 saaksja rinnalt 300 mõne lähiaastaga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ise 130 kaalud siis muidugi 80 kilosed on kilud ja niisad. Aga enamus raffast vajub ikka sinna 70-85 kilo kanti. Niiet need suht normaalsed. Ma oleks elurõngas kui 85 kaaluks ja õlavars sutsu üle 40cm oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3 aastat teinud ja kaalun endiselt 75-76 kilo.

Mul on ka olnud perioode, kus kaal ei muutunud üldse... aga minu puhul oli see raudselt söömise viga - tuli lihtsalt palju, palju rohkem süüa (valku).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui 180 cm mees kaalub 80 kg ja sellest enamus on lihasmass (rasva % 6-8), siis paistab ta ikka väga hästi silma. Vaata isegi nt kulturismis -80 võistlevaid või kalssikalise kulturismi võistlejaid.

Vaatasin... pole nende hulgas kohanud seni eriti 180cm pikkusi (klassis kuni 80kg)... enamus on ikka lühikesed.

Kui sa oled 170 ja kaalud 80 ja see on võistluskaal (rasva% 5 kandis), siis hakkab juba looma...

Kui sul on käepärast võtta mõni link amazoni galeriist +180cm pikast ja pikkus miinus 100 valemile vastavat kulturisti, siis postita see julgelt. Ma panen omalt poolt siis pikkus miinus 75 vennad vastu :unsure:

Argo Ader on vist 187cm ja kaalub 105+ kandis... (mingist intervjuust võetud numbrid). Vat see on juba OK, ei ütleks, et räme bõkk on, lihtsalt nii nagu normaalne _sportlik_ mees peaks olema :huh:

Ma olen 186cm ja nüüd ehk mõistad, miks ma oma 90kg'ga kuidagi rahul ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eitea.. kisub minu arust juba ärplemiseks. Ehk siis mul on pikem kui sul ja minu tõde on ainus tõde.

Ühesõnaga .. tehke trenni ja rohkem villa :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on ju nii et jalgpallur kes k2ib j6usaalis ei soovi sama tulemust mis j6ut6stja! v2ga palju s6ltub ka inimese individuaalsusest arengu juures!

arvan et pole vaja teha inimesi maha kui eesm2rgid erinevad!

enda arengut ei oska yelda , esimesed aastad olid ikkagi alguse asi ja olin alles 13!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatasin... pole nende hulgas kohanud seni eriti 180cm pikkusi (klassis kuni 80kg)... enamus on ikka lühikesed.

Kui sa oled 170 ja kaalud 80 ja see on võistluskaal (rasva% 5 kandis), siis hakkab juba looma...

Kui sul on käepärast võtta mõni link amazoni galeriist +180cm pikast ja pikkus miinus 100 valemile vastavat kulturisti, siis postita see julgelt. Ma panen omalt poolt siis pikkus miinus 75 vennad vastu :unsure:

Argo Ader on vist 187cm ja kaalub 105+ kandis... (mingist intervjuust võetud numbrid). Vat see on juba OK, ei ütleks, et räme bõkk on, lihtsalt nii nagu normaalne _sportlik_ mees peaks olema :huh:

Ma olen 186cm ja nüüd ehk mõistad, miks ma oma 90kg'ga kuidagi rahul ei ole.

Härra Marek Kalmus on 192 cm pikk. Tahad pilti ka?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustasin 18 aastaselt, kaalusin siis 95kg. ja olin selleks hetkeks kultiristi mõttes meeldivalt paks, nii ütles mulle Indrek Otsus kui tema jutul käisin.)) :unsure:

Kolm aastat hiljem kui võistlesin esmakordselt juunioride klassis oli mu võistluskaal 98kg. Võin julgelt öelda , et olin kuiv. Sellest on mul olemas ka vidoe. Ka praegu seda vaadates tõden, et vorm oli väga hea. Tõsi kaotasin tookord juunioride raskemas kaalus hilisemale 2x Eesti absoluutsele meistrile Jaanus Mummile. Tema pikkus oli ja on loodetavasti siiani :huh: 173cm, kaalu ei mäleta kusagil 83kg ehk. Loomulikult olid tema proportsioonid paremad kui minul toona.

Kui alustasin nendeks võistlusteks valmistumist siis oli mu kehakaal 106kg.

Võin öelda siis, et esimese kolme aastaga kui arvestada oma väljanägemist (peeglist) võtsin ma juurde umbes 7-8 kg puhast lihast. Sest alustades 95kg olin ikka tunduvalt pehmem kui 3 aastat hiljem 106kg-sena võistlus dieeti alustades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatasin... pole nende hulgas kohanud seni eriti 180cm pikkusi (klassis kuni 80kg)... enamus on ikka lühikesed.

Kui sa oled 170 ja kaalud 80 ja see on võistluskaal (rasva% 5 kandis), siis hakkab juba looma...

Kui sul on käepärast võtta mõni link amazoni galeriist +180cm pikast ja pikkus miinus 100 valemile vastavat kulturisti, siis postita see julgelt. Ma panen omalt poolt siis pikkus miinus 75 vennad vastu :huh:

Argo Ader on vist 187cm ja kaalub 105+ kandis... (mingist intervjuust võetud numbrid). Vat see on juba OK, ei ütleks, et räme bõkk on, lihtsalt nii nagu normaalne _sportlik_ mees peaks olema :D

Ma olen 186cm ja nüüd ehk mõistad, miks ma oma 90kg'ga kuidagi rahul ei ole.

Mis kasu sa saad, kui paned kõrvuti 180 pikkuse 80 kg ja 100 kg mehe. Igaüks ju oskab ette kujutada, et 100 kg on suurem.

Minuarvates enamus klassikalise kulturismi mehi läheb selle valemi alla. Vaata kasvõi Vähki või kaido Vooglat viimastelt võistlustelt. Samuti näiteks Abrossimov ja ka Valju jagomäe peaksid siia sisse ilusti minema. Mis ma öleda tahan on see, et mees kes kaalub pikkus miinus 100cm ja on suht madala rasva protsendiga, näeb ikka enamjaolt igati sportlik välja küll (kaalugu ta siis 70, 80 või 10 kg). On muidugi erandeid (raskekondilised).

Selle vastu arvatavasti ei vaidle siin foorumis keegi, et mida suurem lihasmass, seda parem, aga et kõik alla 100 kg on kondihunnikud.... no anna andeks :unsure:

Peace!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris noored (nu 13+a), kes siin muljetate---te ju olete veel kasvueas! See, palju juurde võtsite mingi arvu aastatega, näitab ju pigem seda, palju kasvasite/mehemaks saite;) Kaal=suhteliselt mõttetu teema selles eas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina tahaks, et mul oleks selline ema nagu Aktivist - ilus, tark ja osav ning tugev ka. Ta jaksaks mind kätel kanda, kui ma ise enam ei jõua :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, nüüd vaja veel mingi suurem isa leida ... :unsure:

Aga tõsiselt rääkides, siis Andreazel on tõeline foobia - kardab treenitud, tugevaid, heas vormis ning iseteadvaid ja ennast kehtestada oskavaid naisi. Vat nii :huh:

Muudetud kasutaja gannibal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Härra Marek Kalmus on 192 cm pikk. Tahad pilti ka?

Nagu just originaalallikast kuulsid, ei mahtunud Marek "pikkus - 100" valemisse, isegi mitte noorelt ja heas võistlusvormis (offseasonist rääkimata) :unsure:

Muudetud kasutaja olli poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see olene kontide paksusest ka. Kui arstid mind kaalusid, siis hakkasid karjuma et ma nii alakaalus ja värki, aga kui keha näitasin oli kõik korras. Enamus internetis tehtavad testid näitasid ka mind alakaalus. Nüüd peaks nagu kõik korras olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimest kolme aastat eriti ei mäleta ,vast pea 20kilo( Vilets mälu) aga seal 1998 aastal sai alustatud .Hetkel kaal 106kg 178 cm pikk.Tasa pisi plaanis tosist dieeti pidama hakata saa näha palju must ka järgi jääb!Praegu ikka tosine ulekaal mis pole eriti tervislik ka teatud paigad anna juba tunda.Nii et uritame siis sellest uleliiksest jamast lahti saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen 190cm pikk ja kaalun 63 kg :blink::unsure:

Alustasin mingi kuu tagasi ja eesmärk on oma keha enamvähem proportsiooni saada, praegu suht pliiats ikka ja ära tüütas... Pole veel korraliku ja täpse kaalu peal käinud seega numbritest rääkida ei tea...pool kilo äkki? ;)

Kui kolme aastaga ka mingi 30kg juurde võtaks, oleks päris rahul. Või äkki minu kehatüüp ei suudagi sellist muutust läbi teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas on võimalik kaaluda 180 cm pikkusel mehel 80 kg? see ju puhta kondikarla, täielik anorektik. mul vend on selline tegelt, õlad jube pisikesed kiitsakad ja trenni ei tee siuke mees. kes vähegi pumpab on kaal kohe sajalähedale ju, nii pikal mehel. ma kukuks kokku enne kui 80 kiloseks saax, õnnex ei tahagi, üritan 150 saada pigem, rasva% savi, pääasi et käsi 60 saaksja rinnalt 300 mõne lähiaastaga

http://gallery.amazon.ee/view_photo.php?se..._Morozov&id=aap

Mul pole hetkel võrdlusi teistest meestest aga sellel pildil kaalun ma 78 kilo ja pikkus on 176, Täitsa kondikarla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×