Jump to content
Hades

Naha rebendid ja valu luudes

Recommended Posts

Ma käin väga tihti jooksmas ja viimasel ajal on jala luud valutama hakanud ja liigesed ka kuidagi imelikud. Eriti valutavad need luud mis on sääre siseküljes.Ka kaalu on aastaga 10 kg juurde tulnud.Kas on see äkki kiirest kaalu tõusust. Ka nahaga on mingi jama, nimelt on see rebenema hakanud.Ei tea millest aga tõenäoliselt venitustest. Nahk rebeneb sealt alt kus rinnalihas üle õlalihasele läheb ja sääre taga tagaküljest.

Kas keegi targem oskaks öelda mis värk on, kas on mini vitamiinide puudus või ma ei tea mis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul oli ka selline jama kui alustasin jooksmist sääre siseküljed olid valusad nagu luu valutaks siis jätsin jooksmise ära ja käisin ujumas ning pärast paari nädalast pausi julgesin uuesti jooksma hakata nüüd on kõik ok :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma käin väga tihti jooksmas ja viimasel ajal on jala luud valutama hakanud ja liigesed ka kuidagi imelikud. Eriti valutavad need luud mis on sääre siseküljes.Ka kaalu on aastaga 10 kg juurde tulnud.Kas on see äkki kiirest kaalu tõusust. Ka nahaga on mingi jama, nimelt on see rebenema hakanud.Ei tea millest aga tõenäoliselt venitustest. Nahk rebeneb sealt alt kus rinnalihas üle õlalihasele läheb ja sääre taga tagaküljest.

Kas keegi targem oskaks öelda mis värk on, kas on mini vitamiinide puudus või ma ei tea mis?

See on jalgade ülekoormusest. Vähenda jooksmise treeningmahtu, asenda mõned treeningukorrad velotrenažööriga või jalgrattasõiduga. Samuti tuleb korra aastas uued jooksutossud osta, kuna vanad kaotavad amortiseerimisvõime. Samuti mõjub liigestele ja põlvedele üleliigne kehakaal, pööra tähelepanu õigele toitumisele ja vähenda kehakaalu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

SAMA probleem sääre siseküljes.

Mees lampjalg pane mingi suusa saabas või tugevama tallaga saabas jalga siis sured sellle sääre valu kätte ära.

Soovitan taldasid sul vaatama hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ka kunagi see lugu oli, et säärelihase ja luu vahelt hirmus valus oli. Spordiarst kirjutas mingi kreemi ja käskis koormuse ära jätta ja läks normi see asi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jooksmisest hakkab rinnalihase nahk rebenema???

Ma ei käi ainult jooksmas, käin ikka päris tihti jõusaalis ka.

Kaalu ka väga alandada ei saa, sest muidu peaksin lihasmassi hävitama hakkama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rebendid on tingitud kiirest kehakaalu suurenemisest. Lihas (või siis ka rasvkude) suureneb kiiremini, kui nahk jõuab kasvada, sellest tulevadki rebendid. Endal ka igal pool need.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi oskaks öelda, kuidas on rebendeid võimalik ravida ja kas üldse on???

Mul tõsine probleem nendega.

mingid kreemid selle vastu on küll

olen kuulnud et mõnel on isegi nii, et suvel v solaariumis kaovad ära veidikeseks :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×