Jump to content
jrx

VIDEO: Furious Angels

Recommended Posts

Jah. Kulturism ja raualükkameine võib küll olla väljakutsuv ja kaotus on kibe kui lähed lavale ja avastad, et teistel meestel on selles valguses parem grimm... aga KUSKIL ei ole sellist draamat, üllust ja emotsioone nagu puhtas inimene vs. inimene võitluses... see on midagi väga puhast... midagi väga ürgset...

Video: Furious Angels

P.S. Helitaust on enamvähem kohustuslik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle avaldas see eriti tugevat mõju, sest ma olen sealt ca pooli matshe ka täies pikkuses näinud ja tean taustu... väga kibe oli see mõni olukord ikka...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muusika läx kenasti videoga kokku, aga video on mõned hetked küll veic hullud :)

Kes lugu soovib, siis selle pealkiri on "Rob Dougan - Furious Angel" ning see on ka Matrix Reloadid soundtrack

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MMA'ga tegu(mixed martial arts). väga karm ala, vähe reegleid ja peaaegu kõik võtted on lubatud. täiesti nõustun eelnevaga, et kõvasti huvitavam kui tavaline poksimine või maadlus.

suht hea video:

Amazing MMA

Muudetud kasutaja fighter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole see ala midagi nüüd NII karm. Kes lõppu teada tahab saadab PMi mulle :)

Või siis kui üldse see sport rohkem huvi pakub vms...

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole see ala midagi nüüd NII karm. Kes lõppu teada tahab saadab PMi mulle :)

Või siis kui üldse see sport rohkem huvi pakub vms...

Millega sa ise siis tegeled?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sellega tegelengi.

Aga, et inimestel valearusaamu ei tekiks, siis trenn ei näe selline välja nagu need videod :huh: Ja trennis käib täiesti igasugust rahvast. Nooremaid ja vanemaid, mehi ja naisi, kutseharidust omandavaid ja doktorikraadi tegevaid... aga trennis on nad kõik võrdsed :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sellega tegelengi.

Aga, et inimestel valearusaamu ei tekiks, siis trenn ei näe selline välja nagu need videod :huh: Ja trennis käib täiesti igasugust rahvast. Nooremaid ja vanemaid, mehi ja naisi, kutseharidust omandavaid ja doktorikraadi tegevaid... aga trennis on nad kõik võrdsed :)

ok :P mis klubis käid muidu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on kahtlane tunne et see vend seal lõpus murdis kaela...Üldse, mis on sellise asja point? Teist venda pohhuilt peksta? Ma saan aru kui niisama, kaitsevahenditega a la kubemekaitse ja rahulikumalt, trenni mõttes aga niimoodi teistele näkku littida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eksid antonhansen. Rängalt eksid (nii selle kaela kui ka kõige muu suhtes).

Point on selles, et võimaldada võimalikult reaalset võitlus võimalikult ohutult. Ja seda testida. See on sport nagu iga teinegi ja PALJU ohutum, kui motosport või isegi poks. MMA's on 2 registreeritud surmajuhtumit (poksis juba vist üle saja) - ühel tüübil oli eelnev südamerike ja teisel mingi ajuviga s.t. mõlemad mehed vastutasid ise selle eest, et nad ei oleks tohtinud ringis olla üldse.

ahjaa: treenin klubis Elustreening Eesti LINK

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on kahtlane tunne et see vend seal lõpus murdis kaela...Üldse, mis on sellise asja point? Teist venda pohhuilt peksta? Ma saan aru kui niisama, kaitsevahenditega a la kubemekaitse ja rahulikumalt, trenni mõttes aga niimoodi teistele näkku littida?

selline asi paneb jah veits mõtlema,aga mix mitte kui neile meeldib see :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ah mis ma teid ikka piinan :)

SIIN on see terve matsh sellest, mis lõik lõpus oli...3 minutit... iseloomustab hästi MIKS ma seda sporti niiväga armastan. In a fight... anything can happen... :huh:

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

K-1 alt leiate samuti neid videosi, endale samuti meeldib see väga igal võimalusel poksid ja ka lähi ja maasvõitlus väga kõva (Y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule, ma ei ütle et selline sport ei oleks normaalselt (kaitsmetega siis) tehes lahe, saab ennast välja elada jne. , aga need vennad seal videos said RÄNGALT HAIGET, seda ei saa eitada. Teine video oli lahe:D

Muudetud kasutaja antonhansen poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind kõige rohkem hirmutavad mõtted, inimestest, kes siukest sporti lahedaks peavad. Olgu kui tegu on enesekaitsespordiga, aga need kellel ila siukse peksmise peale jooksma hakkab nagu seal videos ning nukid sügelema - sellised inimesed kipuvad tihti ka praktikasse oskusi üle viima ehk siis nagu mõned saalijõmmid, kes esmaspäev ilmuvad trenni sinise silmaga ja pajatavad ilgelt ägedaid löömajutte. Mul on endal katutvusringkonnas mees kes on 185 pikk 110kilo ja umbes siuke "põkk" , tüübile konkreetselt meeldib tappa anda, miks? sest ta suudab !

Ma ei ütle midagi paha spordi kohta seni kuni see püsib võistlusringis, aga jubedad traumad võivad meestel olla vanemas eas. Lõpus üle selja visatud mees on ilmselt ratastooli case ?! kui ei ole, siis vedas !

Omamoodi oli video lahe, aga ka natuke kurb. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea... mina pean küll seda sporti lahedaks... sest seal on nii palju muutujaid ja võimalusi... peale seda tundub kergejõustiku vaatamine umbes sama nagu vaataks värvi seinal kuivamas... pallimängud veel, aga nendes minu arust pole ka seda...

Normaalsed inimesed hoiavad selle asja trennis ja ringis. Ma ei ole veel kohtunud inimesega, kes käiks kahevõitlusala trennis selle pärast, et tappa anda inimestele, kellele saab tappa anda.

Jõmmid ei pea üldiselt trennis vastu - alguses õppima neil pole püsivust ja intelligentsust, et aru saada kuidas areneda...

Ja minu arvates käib haiget saamine elu juurde :)

Ja Goth - sellest mis selle üle selja visatud mehega edasi sai, vaata minu postitatud teist videot. Kui kõik niiviisi üle selja heidetud mehed ratastooli jääks, siis oleks tänavad ratastoolides endisi maadlejaid täis :huh:

Traumadega on nii, et nagu IGA profispordiga siis on ka sellel alal vanas eas logised siit ja sealt. Aga kahevõitlusaladega on alati nii, et kui mujal (näiteks kergejõustikus) on ülekoormusvigastused ca 75% ja traumavigastused ca 25%, siis kahevõitlusaladel on vastupidi... Sellist asja ikka pole, et põlved lihtsalt kuluvad läbi nagu pooltel jooksjatel...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keskmise jõmmi kaklustaktika on üldse selline, et kas ta üritab peaga kõhtu joosta või näkku lüüa. Aga see peaga kõhtu jooksmine on naljakas.. ma olen üsna kahele vennale nõnda põlvega näkku löönud ja neerud on ka head kohad kuhu äsada. Skeidipoiste asi enamasti minu tähelduste kohaselt. Näkkutagujatest tuleb aga võimalikult distantsi hoida, mind on see päästnud vähemalt ühel väga tõsisel korral , kus seltskond kiilaid anarhiste peale lendas meie seltskonnale.

Üldiselt mulle ei meeldi kakelda ja õnneks pole elus olnud vaja ka eriti palju enda eest rusikaga seista. Ei liigu ööklubides ega sellistes potensiaalsetes jõmmikohtades :) Hevimehena olen aga väga ahvatlev märklaud nii palju kui täheldanud olen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

näeb välja nagu segu poksist, kickboxist ja wrestlingust, IMO suht haige spordiala. Ei näe pointi teise inimese näkku tagumises täie jõuga, eesmärgiga ta võimalikult katki lüüa. Võibolla tõesti hea spordiala oma allasurutud viha väljaelamiseks, istud päev otsa kontoris, ülemus keerab taha, päeva lõpus lähed trenni ja saad ennast välja elada täiega, teades et ei pea ennast tagasi hoidma :) Isiklikult huvitun idamaistest võitluskunstidest, milledel on ikka tuhandete aastate pikkune traditsioon ja tugev filosoofia taga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minuarust on poks iki poole huvitavam.se on iki puhas tehnika ja jõud et iki vastane ära lüüa.se milest siin enne jutu oli on lamp selle pärast et väänab teisel vanal käe lihtsalt ää ja ongi võitnud.kuigi füüsiliselt võib ta olle poole nõrgem.poksis aga sa nii ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

LOL sdmartin... ja see väänamine ei ole puhas tehnika ja jõud?

Ma ei väida üldse, et poks pole tehniline... poks on lihtsalt palju ühekülgsem... ja poksis on samas minu meelest õnnega palju rohkem pistmist...

jorsik, see tuhandete aastate pikkune filosoofia ja traditsioon on suuresti illusioon, mis sinna 20 sajandi alguses külge on poogitud :)

Ärgem unustagem, et poksi, maadluse ja pankraationi traditsioon on pikem kui mistahes idamaise kunsti oma. Mitte et see midagi loeks :huh:

Kui mediteerida on isu siis jooga näiteks... idamaised võitluskunstid tänapäevaks pole paraku enamasti ei VÕITLUS ega ka KUNST.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×