Jump to content
kossar2

palju kulutate oma keha arendamisele?

Recommended Posts

eks aasta kokkuvöttes tuleb suht palju jah, mingi 1k kuus ikka kindlalt tuleb kokku lisanditest+jöut aga toitu ei oska öelda, sinna vbolla teine samapalju vöi rohkem.

Muudetud kasutaja matu124 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina kulutan tohutult verd higi ja pisaraid :)

ja eks ikka mõned tuhanded kuus raha ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina küll lisandite peale sentigi ei kuluta :) kulub ainult 140.- jõusaali peale (12x pääse) ja ~200.- glükoosamiini peale (pooleks aastaks). A kuu aega tagasi ostsin uued sidemed. Kõik. Sööki ei arvesta.

Aerutamist olen üldse viimased 3-4 aastat tasuta teinud :huh:

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu jaoks ei ole need "kulutused" vaid investeeringud, mis ennast ära tasuvad. Kuus umbes 400krooni saali kuupilet ... ja 300 krooni valk . Parematel päevadel ka kreatiini peale läheb. Kui finants võimaldaks ,siis investeeriks rohkem, uusi kindaid oleks vaja ja saaliplätud on ka juba katki :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuidas kunagi. kreatiini, glutamiini, valku, massilisajaid kulub omajagu. Võtan neid vähe sisse siiski. Söögi peale läheb 2000.- kuus umbes. Ja raha kulub ka jõusaali seadmete ostuks, selles mõttes, et üks 20 kg ketas maksab oma 600.-. Jõusaali klubi piletit ei osta, kuna treenin nüüd kodu jõusaalis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul l2heb toidu peale n2dalas ca 500 eeki. J6usaali kuupilet on 600 ning proteiin ja muud kasulikud asjad ca 1600.- Niiet kuus tuleb kusagil 4000 ringis. Aga samas, ma ei ela ka eestis, niiet see summa pole nagu midagi eriti suur. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga täpselt nii palju kui seda on 0 krooni :)

Kodus kang koos pingiga olemas, mingi jalgrattalaadne asi ja siis üks suht universaalne aparaat, millega enamvähem kõiki lihasgruppe saab teha... Saab täitsa kenasti ära tehtud :huh:

Ja toidulisanditest kasutan ainult proteiini, mille ostab isa ja enda raha küll kulutama ei pea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endasse investeerimine on igati mõistlik tegu ja summa mille mina kulutan trenni ja söögi(k.a. toidulisandid) peale jääb ikka kõvasti väiksemaks sellest mida mõned "elumehed" alkoholi ja ja muidu läbustamise alla panevad. Parem ehitan ennast oma raha eest kui lõhun :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See elumeeste jutt suht õige... alles kaks päeva tagasi teatas mulle üks suhteliselt suvaline perekonnatuttav kuidas ta 2000 ühel päeval niisama maha jõi ja tulevase palga lubas ka rõõmsalt hakkama panna - läbu on peamine.

Vahel harva tahaks samas isegi tagasiu kõike seda raha mis on õlle alla pandud. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaal 699kr kuus, toidulisad u 500kr kuus, kiiruisutamine 300kr aastas :) , toit...uhh, ei teagi, pole arvutanud, trenni/vaba-ajariided-need ju ka lahutamatu osa trennitegemisest-nu viimasel ajal iga kuu peaaegu vaja miskit osta (seega 500, vahel kuni 1000kr kuus), vitamiinid kuskil 100kr (ostan kuskil 2 kuu tagant), glükosamiin üle 200kr (jätkub mitmeks kuuks, söön kuuridena), ujumine ja enesekaitse/poks õnneks on tasuta...

Palka igatahes järele ei jää, kuu viimased poolteist nädalat loen sente:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

loetlen väheke lisasid kuus - toite ei arvesta sest iga kuu erinev :

valgud (vadak)- 300kr

viinamarjasuhkur- 60kr

malto- 120kr

kreatiin- 90kr

tribulus- 60kr

vitamiinid- 50kr

lauzea ekstrakt- 25 kr

võimalusel ka midagi lisaks aga pidevalt pole võimalik võtta, varsti jälle kui eelarve lubab siis midagi juurde!

kokku saame lisadele umbes 700 kr ja see ei ole tegelikust menüüst ju sugugi suur osa!

parimat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×