Jump to content
Hull Sumo

Kaaluga probleem

Recommended Posts

Tere. Mure selline et kunagi leidsin siit juhuslikult arvuti kuhu said sisestada oma kaalu pikkuse ja mis sa saavutada soovid. See arvuti siis arvutas ära koguse kui palju pead kaloreid, valku ja süsivesikuid sööma. Sooviks on kaalu kaotada. Aga enam ei suuda seda arvutit leida. see baasainevahetuse arvuti ka eriti ei aita mind. Äkki on siin keegi ke saaks aidata, panen igaksjuhuks oma andmed ka siia

Kaal 125

Pikkus 175

vanus 40

Trenni olen teinud juba tükki aega ja kaal on siiamaani 10 kilo langenud aga nüüd jäi seisma. Tunnen et pean söögiga rohkem midagi ette võtma. Olen kindel et söön rohkem kui lubatud.

OODATUD KÕIK SOOVITUSED.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere. Mure selline et kunagi leidsin siit juhuslikult arvuti kuhu said sisestada oma kaalu pikkuse ja mis sa saavutada soovid. See arvuti siis arvutas ära koguse kui palju pead kaloreid, valku ja süsivesikuid sööma. Sooviks on kaalu kaotada. Aga enam ei suuda seda arvutit leida. see baasainevahetuse arvuti ka eriti ei aita mind. Äkki on siin keegi ke saaks aidata, panen igaksjuhuks oma andmed ka siia

Kaal 125

Pikkus 175

vanus 40

Trenni olen teinud juba tükki aega ja kaal on siiamaani 10 kilo langenud aga nüüd jäi seisma. Tunnen et pean söögiga rohkem midagi ette võtma. Olen kindel et söön rohkem kui lubatud.

OODATUD KÕIK SOOVITUSED.

Lase koostada toitumise kava ja kui suudad seda järgida on tulemus garanteeritud :huh: Ise olen Sinust veidi vanem ja olen veebruarist kaalust kaotanud 13,4 kg :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere. Mure selline et kunagi leidsin siit juhuslikult arvuti kuhu said sisestada oma kaalu pikkuse ja mis sa saavutada soovid. See arvuti siis arvutas ära koguse kui palju pead kaloreid, valku ja süsivesikuid sööma. Sooviks on kaalu kaotada. Aga enam ei suuda seda arvutit leida. see baasainevahetuse arvuti ka eriti ei aita mind. Äkki on siin keegi ke saaks aidata, panen igaksjuhuks oma andmed ka siia

Kaal 125

Pikkus 175

vanus 40

Trenni olen teinud juba tükki aega ja kaal on siiamaani 10 kilo langenud aga nüüd jäi seisma. Tunnen et pean söögiga rohkem midagi ette võtma. Olen kindel et söön rohkem kui lubatud.

OODATUD KÕIK SOOVITUSED.

Võibolla mõtlesid seda : vaata tööriistad ja BAV arvuti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×