Jump to content
TANK

osta omale head geenid

Recommended Posts

Ma ise arvan et tegu on "naljaga"

sest vaevalt mõni geenimuundur sisaldaks peamiselt valku ja süsivesikuid nagu anatori pulber...

ma arvan et tegu on tavalise massilisajaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muscletech on tuntud oma agressiivse marketingi poolest. Amazonis postitajatelt ootaks rohkem intelligentsust,mitte langemist keskmise ameeriklase tasemele! Pole selles pulbris vähemalt etiketi järgi mitte midagi kahtlast - nagu WGPD, millele on lisatud kõige tõhusamat BCAA-d leutsiini. Hüdrolüüsitud valk on see komponent,mis teeb toote kalliks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muscletech on tuntud oma agressiivse marketingi poolest. Amazonis postitajatelt ootaks rohkem intelligentsust,mitte langemist keskmise ameeriklase tasemele! Pole selles pulbris vähemalt etiketi järgi mitte midagi kahtlast - nagu WGPD, millele on lisatud kõige tõhusamat BCAA-d leutsiini. Hüdrolüüsitud valk on see komponent,mis teeb toote kalliks.

mis see hüdrolüüsitud valk tapsemalt on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selge, aga kas see DNA jutt vastab t6ele

Ega ei olegi ju kirjas vist kuskil, et ta muudab geneetikat või DNA-d, lihtsalt on öeldud , et see kasutab ära sinu potensiaalset geneetikat. See ju päris oluline vahe. Kuna sisse on toodud sõna DNA, siis see salapärane ja keeruline sõna panebki uskuma, et nüüd algab mutanteerumine. Krt teab võib-olla hakkabki. Kuulu järgi on Fitness.ee pood tühjaks ostetud sellest tootest pidevalt - ons siis juba ka märke sellest, et see toode kasutab ära kõik geenid ja eeldused mis kellelgi on, paremini kui mõni teine proteiin?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga tahaks teada, kas keegi konkreetselt siinsetest foorumlastest on proovinud seda toodet ja kui on, siis kuidas mõjub ?

ma olen

maitseb nagu jooks mingit saastatud vett

ei ütleks küll et nüüd hullult toimib:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×