Jump to content
JosifAadu

Proteiin

Recommended Posts

Fast´i Muscl + on väga hea, seal on ka kreatiin sees. Minul igatahes jõunäitajad suurenesid ja massi tuli ka juurde. Seguneb väga hästi ja maitse on ka hea...soovitan vaarika oma. Piimaga segades maru hää!

Soovitan ka Optimum Nutrioni Whey MRP´d. Selline kreemjas mass jääb segamisel ja kõhu täidab ka marudalt.

Muudetud kasutaja Metalstorm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fast´i Muscl + on väga hea, seal on ka kreatiin sees. Minul igatahes jõunäitajad suurenesid ja massi tuli ka juurde. Seguneb väga hästi ja maitse on ka hea...soovitan vaarika oma. Piimaga segades maru hää!

Soovitan ka Optimum Nutrioni Whey MRP´d. Selline kreemjas mass jääb segamisel ja kõhu täidab ka marudalt.

Kust antud tooteid osta saab ja miline on hind?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Optimum Nutrioni Whey MRP mulle üldse ei sobinud. Selline paks magus löga, õnneks oli mul ainult üks pakike seda niisama proovida. Maitse asi muidugi

aaa...et siis soovitan 100% Whey Gold Standard, mega hea maitsega, ei ole selline paks vaid mõnus õhuline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muscle+ saab osta WW Passazis olevast Fast´i kauplusest (2 korrus). Optimumi Whey MRP´d saab osta Robocopi kauplusest Telliskivi tn. :D

Muscle+ maksab 375 eeku (1,3kg), Whey MRP maksab tiba üle 600 (20 pakikest).

Fast´i kaupluses on suht tihti sooduspakkumised (kõik tooted -50%), et soovitan reklaami jälgida.

Huvitav, vaatasin, et fitness.ee poes maksab Muscle+ üle 400....imelik?

Muudetud kasutaja Metalstorm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Optimum Nutrioni Whey MRP mulle üldse ei sobinud. Selline paks magus löga, õnneks oli mul ainult üks pakike seda niisama proovida. Maitse asi muidugi

aaa...et siis soovitan 100% Whey Gold Standard, mega hea maitsega, ei ole selline paks vaid mõnus õhuline.

Kui segada korraga terve pakk MRP-d siis saab ta jah imal magus. Ma panen pool pakki korraga ja pool liitrit piima, nii kannatab juua küll. Olen proovinud mõlemat maitset, nii maasika kui shokolaadi. Mull maitseb maasika oma rohkem aga noh nagu eelpool öeldud, et maitse asi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma nii möödaminnes ütlen , et maitsetu proteiin on (minu arvamus ) ikka kõige parem ... kui pikemat aega tarbida viskab ühest maitsest üle ikka... maitsetut saad vähemalt oma maitse järgi näiteks erinevate spordijookidega segada ning on maitsevaheldust ka. Olgu maasika või shokolaadi - mina üle kuu ei suuda ühtegi tarbida, ilma et vastu hakkaks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu maitsetu Hera on spordijookidega segatult päris jäle :D Aga sheikidesse piima või petiga kõlbab väga hästi ikka...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma panen sheikerisse 300ml mahla ja 3spl. proteiini, kui ma segan läheb see jube vahtu, kas ma loksutan seda liiga palju või ta lähebki vahtu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma panen sheikerisse 300ml mahla ja 3spl. proteiini, kui ma segan läheb see jube vahtu, kas ma loksutan seda liiga palju või ta lähebki vahtu?

Lähebki vahtu - lihtsalt ootad, millal vaht vedelikuks läheb ja tarbid ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

whey gold standard tekitas mul allergilisi reaktsioone.. täiesti P*****<_< suht uskumatu

nii et soovitan kõigil parem kohupiima või liha süüa.. või siis vähemalt niivähe proteiinikokse süüa kui võimalik, mida naturaalsem seda parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
whey gold standard tekitas mul allergilisi reaktsioone.. täiesti P*****;) suht uskumatu

nii et soovitan kõigil parem kohupiima või liha süüa.. või siis vähemalt niivähe proteiinikokse süüa kui võimalik, mida naturaalsem seda parem.

Liha süües ei sa iialgi nii palju proteiini, kui toidulisandeid süües.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Liha süües ei sa iialgi nii palju proteiini, kui toidulisandeid süües.

Tõestus ka sellel on või lampi paned? Liha võib ju päevas 10kg ka ära süüa (100*20=2000g proteiini). Või kellegi magu ütleb stopp, see pole toidulisand, seda ma enam vastu ei võta ja saadab üles tagasi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõestus ka sellel on või lampi paned? Liha võib ju päevas 10kg ka ära süüa (100*20=2000g proteiini). Või kellegi magu ütleb stopp, see pole toidulisand, seda ma enam vastu ei võta ja saadab üles tagasi?

Sa suudad 10 kg liha ära süüa päevas? Mu magu ütleb küll stopp jah, mitte sellepärast et see pole toidulisand, vaid mulle ei mahu niipalju sisse liha või muna, millega saaks päevase valguratsiooni kätte. Ega siis kõigi maod pole niisuured nagu nendel õgimise maailmameistritel kes 40 hotdogi sisse ajavad korraga. Proteiinipulbrite suureks miinuseks on muidugi nende lisaainete rohkus seal sees, samas sööme me neid aineid igapäevaste toiduainetega sisse niikuinii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahad olla suur nagu õige mees, siis söö ka nagu õige mees! ;)

Tegelikult aitab ka vähemastki, nt 1kg liha on juba u 200g valku. Päeva peale jagatult koos taimse valguga on see piisvalt (ma arvan, ei tea ju kui mürakas oled). Jagades 5 portsuks on see ainult 200g liha. Mu 5 aastane õde jaksab ka selle ära süüa (koos kartulite ja salati vms), et see pole küll vajadus miks valgupulbert osta. See 10kg liha näide oli jah ülepakutud, kuid isegi päevas nt 500g valgu söömisega poleks probleemi (peale selle et kõhus kõik roiskub ja plahvatab, kuid sama oleks ka toidulisanditega).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahad olla suur nagu õige mees, siis söö ka nagu õige mees! :D

Tegelikult aitab ka vähemastki, nt 1kg liha on juba u 200g valku. Päeva peale jagatult koos taimse valguga on see piisvalt (ma arvan, ei tea ju kui mürakas oled). Jagades 5 portsuks on see ainult 200g liha. Mu 5 aastane õde jaksab ka selle ära süüa (koos kartulite ja salati vms), et see pole küll vajadus miks valgupulbert osta. See 10kg liha näide oli jah ülepakutud, kuid isegi päevas nt 500g valgu söömisega poleks probleemi (peale selle et kõhus kõik roiskub ja plahvatab, kuid sama oleks ka toidulisanditega).

irwik @ plahvatab :lol:;)

ma teen šeigi ainult pärast trenni.. muul ajal saan toidust kõik.

P.S šeigis on 70% kohupiim ja 30% valgupulber

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas 1kg on 200g valku?

olen kusagilt lugenud, et see arv on palju väiksem.

otsin, kui üles leian, kirjutan ka siia

Muudetud kasutaja Bulletproof poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahad olla suur nagu õige mees, siis söö ka nagu õige mees! ;)

Tegelikult aitab ka vähemastki, nt 1kg liha on juba u 200g valku. Päeva peale jagatult koos taimse valguga on see piisvalt (ma arvan, ei tea ju kui mürakas oled). Jagades 5 portsuks on see ainult 200g liha. Mu 5 aastane õde jaksab ka selle ära süüa (koos kartulite ja salati vms), et see pole küll vajadus miks valgupulbert osta. See 10kg liha näide oli jah ülepakutud, kuid isegi päevas nt 500g valgu söömisega poleks probleemi (peale selle et kõhus kõik roiskub ja plahvatab, kuid sama oleks ka toidulisanditega).

Äsja kirjutas Marek Kalmus, et 500 g valgu seedimisega oli ka tal probleeme ja tema kehakaal on ca 120 kg.

Aga 80 kg inimese jaoks on see palju. Te võite suure koguse valku küll ära süüa, aga kas tast ka kasu on või tuleb pooleldi seedinuna tagasi, selles on probleem, samuti tekivad roiskumisel mürgised ained.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×