Jump to content
paks

Rulluisud

Recommended Posts

Plaanin osta rulluisud, aga ei tea nendest midagi eriti...

Kas keegi oskab nõu anda, kuidas neid valida? ja mis firma on parem?

sooviksin siis niisama lõbusõiduks, mitte eriti kirveid, selliseid vahepealseid... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära jumala eest Ultra Wheelse osta. Ostisn omale, frame tuli miski paari nädalaga lahti, kinni keeramisest pole ka s*ttagi kasu, paarkümmend minutid sõitu ja jälle, painduvad läbi vms. Sõbral oli täpselt sama probleem Ultra Wheelsidega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaieldamatult Rollerblade...

Võib ka Salomoni omi aga arvestama peaks üle keskmise kallima hinnaga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaieldamatult Rollerblade...

Võib ka Salomoni omi aga arvestama peaks üle keskmise kallima hinnaga :D

K2 on hea... kas Oxygen on kadunud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
K2 on hea... kas Oxygen on kadunud?

Oxygen pidi hea olema, paaril tuttaval on, nad on rahul,, väga mugavad pidid olema. Hinnast ei hakka rääkima :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

julgen vastu vaielda @ jrx

Minu 12 aastane uisutamise kogemus näitab, et K2 laguneb suure koormuse puhul jalas ära :D

RB on väga hea - lightningud eriti :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin eile poes, ja ostsin ära Rollerblade´d siis... Päris hea hinnaga sain, mingid soodukad praegu.. :D

Aga jah, kulturismiga ma ei tegele.... paar korda nädalas jõusaalis jõuan käia,aga aeroobset trenni ikka teen, jooksen tavaliselt. Mõtlesin siis vahelduseks rulluiske proovida. Täna vist ilm ka lubab....teen proovi siis.

Muide, kas see foorum on siis ainult kulturistidele??? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eh... ei ole... avalikud internetifoorumid on kõigile :D Mõned lihapead ei suuda lihtsalt oma raamistikut väljaspool mõelda. Vaata et sa uiskude eest korralikult hoolt kannad! Ei sõida liivas ja poris ja märja ilmaga, eemaldad sodi kui see kuskile koguneb jne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käisin eile poes, ja ostsin ära Rollerblade´d siis... Päris hea hinnaga sain, mingid soodukad praegu.. :D

Aga jah, kulturismiga ma ei tegele.... paar korda nädalas jõusaalis jõuan käia,aga aeroobset trenni ikka teen, jooksen tavaliselt. Mõtlesin siis vahelduseks rulluiske proovida. Täna vist ilm ka lubab....teen proovi siis.

Muide, kas see foorum on siis ainult kulturistidele??? :D

Ei ole kindlasti ainult kulturistidele. Avalik foorum kõigile, kellel huvi jõusaalitreeningute ning korraliku toitumise vastu. Aga miskipärast paljud peavad ennast kulturistideks :D Arvata võib, et kulturiste on siin ehk kahe käe sõrmede jagu, ülejäänud (ise kaasa arvatud) niisama harrastajad.

Muudetud kasutaja gannibal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eh... ei ole... avalikud internetifoorumid on kõigile :) Mõned lihapead ei suuda lihtsalt oma raamistikut väljaspool mõelda. Vaata et sa uiskude eest korralikult hoolt kannad! Ei sõida liivas ja poris ja märja ilmaga, eemaldad sodi kui see kuskile koguneb jne...

OK! Panen kõrvataha... Aitäh!

Täna tegin proovisõitu (viimati rulluisutasin 5 a tagasi) paar korda kukkusin ka :huh: ei saa kuidagi seda tehnikat kätte...ja tasakaal on ka pisut käest ära....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga miskipärast paljud peavad ennast kulturistideks :) Arvata võib, et kulturiste on siin ehk kahe käe sõrmede jagu, ülejäänud (ise kaasa arvatud) niisama harrastajad.

Need Sinu poolt nimetatud harrastajad võivad ju ka olla kulturistid:harrastuskulturistid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pooldan neid uiske mis ei kakerda pirta rattateel jalus alati :) Mõned sõidavad paaris ja käivad koha käbla kui tagant sõidustiili kohta märkusi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pooldan neid uiske mis ei kakerda pirta rattateel jalus alati :lol: Mõned sõidavad paaris ja käivad koha käbla kui tagant sõidustiili kohta märkusi teha.

Heh...ma siis pean mõnele kõvemat häält tegema või äkki ruupori kaasa võtma :) Mulle on Pirital sõites möödumisel isegi jalg ette pandud, kuigi kisasin juba kaugelt, et hakkan mööduma....a paarike sõitis ees kõrvuti ja kurameeris nii ennastunustavalt, et ülejäänud maailmast olid otsekui väljalõigatud...Möödumise hetkel astus kutt nö vastassuunavööndisse täpselt mulle ette :huh: Oi ma olin tige :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna lugesin postimehest .. "hiilimine" on IN ! Ehk siis ratastega potased ja vanalinna tänavaile :)

Potased pidid olema põhimõttel et kannas on rattakesed ja siis kui kannale toetuda on nigu rulluisk.. eino tere tore :huh:

Muudetud kasutaja Goth_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käisin eile poes, ja ostsin ära Rollerblade´d siis... Päris hea hinnaga sain, mingid soodukad praegu.. :angry:

Aga jah, kulturismiga ma ei tegele.... paar korda nädalas jõusaalis jõuan käia,aga aeroobset trenni ikka teen, jooksen tavaliselt. Mõtlesin siis vahelduseks rulluiske proovida. Täna vist ilm ka lubab....teen proovi siis.

Muide, kas see foorum on siis ainult kulturistidele??? :)

Kus poes sa käisid? Plaanin endale ka osta...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus poes sa käisid? Plaanin endale ka osta...

Kasutaja paks külastas viimati seda foorumit 20. Aprill 2007 - 12:27.

Muudetud kasutaja oss poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

What is the hardest part of rollerblading?

Telling your parents you're gay. :)

paluks mitte isiklikult võtta, lihtsalt väike nali õhtu lõpetuseks :angry:

peace

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×