Jump to content
Arnold

Kes võidab tänase Eurovisooni !?

Recommended Posts

Äkki Soome! Nende väljanägemine on küll erakordne, välimus tõmbas kogu tähelepanu endale, laulu nagu ei mäletagi...

Muidu jah, paras nali on see eurovisioon, ma ilmselt ei raiska aega vahtimise peale. Poliitika.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pakun, et Venemaa. Muidu öirovisioon on jah üks paras pa*k. Ehedaks näiteks Islandi laul, või kas saabki sellist kräppi üldse lauluks nimetada. Leedu oli ka üks suur jamps. Ise pidasin eelvoorus küll favoriitideks Eestit ja Belgiat, kuif ei saanud kumbki edasi.

Hispaania, Suurbritannia, Saksamaa ja Prantsusmaa otse finaali saavad..nad on küll suured riigid, aga mitte eurovisooni mõttes.

Raha pärast. Just nendes riikides on suurim vaatajaskond. Vaatajaskond=raha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahan ka nänni !

Pakun, et Soome. Aga, kui tõesti peaks Soome võitma siis on se ikka kõva pirakas küll.

Soome üldsus häbenks silmad peast :D ja ei tunnistaks laulu omaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui arvestada neid igasuguseid bosniaid ja horvaatiaid ning nende kokkumängu, siis 90% kukub see võit kuhugi sinna paika. Kuna ise pole lugusid kuulnud (va soome), siis ... pakun TAANI :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ainult need loevad kes pakkusid soome või need ka kes pakkusid soomet ja veel teisi riike?
ma arvan, et need võiks välja arvata kes mitu pakkusid, see poleks õiglane teiste suhtes, kes ühe pakkusid, järgmine kord teavad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik 13 võivad oma auhindadele järele tulla Telliskivi 51, Tallinn Tööpäevadel kella 9:00 - 16:00

NB! Esimestele kohalejõudnutele, võimalus - valida auhinnalaualt - suurem !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik 13 võivad oma auhindadele järele tulla Telliskivi 51, Tallinn Tööpäevadel kella 9:00 - 16:00

NB! Esimestele kohalejõudnutele, võimalus - valida auhinnalaualt - suurem !

Ma võitsin ka w? :D

Aga kas seda auhinda postiga jh saata ei saaks?Ma ei sa kuidagi Tallinna..Ma elan tükk maad eemal

Muudetud kasutaja ranger poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×