Jump to content
Arnold

Kes võidab tänase Eurovisooni !?

Recommended Posts

Pakkuge, kes võidab tänase Eurovisooni ?

Õigesti vastanute vahel lähevad jagamisele Robocop jõusaalikindad 2paari, T - särgiki 2tk ja 3 shakerit ON, Fast ja Tai Kane.

Võistlus lõppeb Eurovisioon telefoni hääletuse alguse momendist !

Õigesti vastanutega võetakse ühendust !

NB! Kui on ainult üks õige vasus saab võitja kogu poti !

Hea nina tunenb juba kaugelt "Alfa" ära ! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iseenesest muidugi kurb, et kunagine mainekas lauluvõistlus labaseks tsirkuseks on muutunud, sest Soome lool puudub mu meelest muusikaline sisu täielikult. Nüüd võib Eurovisiooni asemel lihtsalt South Parki vaadata, mis tagaks isegi suurema vaimse rahulduse:))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Iseenesest muidugi kurb, et kunagine mainekas lauluvõistlus labaseks tsirkuseks on muutunud, sest Soome lool puudub mu meelest muusikaline sisu täielikult. Nüüd võib Eurovisiooni asemel lihtsalt South Parki vaadata, mis tagaks isegi suurema vaimse rahulduse:))

Nujaa, aga teised on ju veel viletsamad... :D Ei midagi originaalset...Sommid vähemalt oskasid silma ja meelde jääda :D

Kusjuures, nende viimast plaati kuulates, siis.....see eurovisiooni lugu üks kesisemaid neil seal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eurovisioon on minu arust muusikalises mõttes ülihaige üritus aga, et loosimises osaleda, pakun Venemaad võitjaks. Naine ütles, et pidavat hea lugu olema :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võitjaks võib tulla 3 riiki, kas Sveits, Soome või Venemaa...aga muidu see eurovisoon on täielik jama..naaberriigid annavad üksteisele punne, vahetpole kas on hea või halb laul ikka annavad, välissuhted on vaja ikka korras hoida ja ma ei saa aru miks need Hispaania, Suurbritannia, Saksamaa ja Prantsusmaa otse finaali saavad..nad on küll suured riigid, aga mitte eurovisooni mõttes. IIrimaa on suur eurovisiooniriik..7 korda võitnud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×