Jump to content
lekeeva

lihast vähendada

Recommended Posts

tere,

mind huvitab kas on võimalik oma lihaseid väiksemaks saada. olen nad tähelepanemata treenides suureks kasvatand. suvel seeliku ja kontsaga hmm on sääremari liiga teravalt väljas, vaja väiksemaks. on see võimalik ja kuidas üldse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

millegi pärast ei tahaks väga uskuda, et sul liiga suureks lihased kasvanud. Pilti on?

muidu põhimõtteliselt saaks, aga kas seda just vaja on? Tee rohkem aeroobset trenni ja vähem jõudu. Küll see lihas kaob.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nu käi siis pükstega... :D

Aga lihases säär iga kell kenam kui kondine...

Muide, säär on üks raskemini treenitavaid lihaseid, nii et kui sa just kulturist pole, siis seda lihast sul seal trenni tõttu kindlasti ülearu pole tekkinud.

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabandust aga natuke naljakas tundub see asi. Kui sa just jah tõesti kulturist oled võime rääkida suurest sääremarjast .Ma ise näen vaata et mitu korda nädalas oma säärega vaeva.Ja ma ei usu et ta sul trenniga suureks on läinud vb pigem ilusamaks hoopis :D Lihtsalt sulle tundub suur.Ja ega muud kui ära treeni teda rohkem.Samas võib ta sul loomult juba suurem olla sest säär on nii individuaalne siiiski ja siis ei aita midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah ma ei ole kulturist ja ma end teiega ei vordlegi. voibolla mulle tundub endale et on suur, aga sellest tundest on piisav, et ma seda vähendada soovin. no ok, eks püüan siis teha midagi.

siia lisaks tekkis veel küsimus, et kuiva (kuivemat) lihast saavutada, kas ka siis väheneb ta mingil määral. ..ja seda saab vee ja vähema rasva ja trenniga? ma tahaksin et sääremari reljeefsem oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jah ma ei ole kulturist ja ma end teiega ei vordlegi. voibolla mulle tundub endale et on suur, aga sellest tundest on piisav, et ma seda vähendada soovin. no ok, eks püüan siis teha midagi.

siia lisaks tekkis veel küsimus, et kuiva (kuivemat) lihast saavutada, kas ka siis väheneb ta mingil määral. ..ja seda saab vee ja vähema rasva ja trenniga? ma tahaksin et sääremari reljeefsem oleks.

Kle see ei ole nii, et nüüd a´la rasva ei söö ja kohe kuiv. Ja sa ei saagi nö kuiv kogu aeg olla. Oled tähele pannud, et võistlevad kulturistid-fitnessistid on ka vaid enne võistlust kuivad? Vot tee siit omad järeldused.

Kui aga tahad super säärejooksu nimel nahast välja hüpata ja oma tervise tuksi keerata, siis palun, ise tead;)

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kle treenitud sääremarjaga naised on väga kenad ju. Vähendada lihast on suht raske ja ebatervislik. Võibolla tundub säär suur sellepärast, et muud lihased on väikesed, äkki peaksid ülekeha lihaseid suurendama, siis ei torka sääred nii silma vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihas kaob siis kui keha seda lagundab, et energiat saada. Mina olen nii kaotanud oma lolli peaga ja nüüd teen seda tagasi. Vähe toidukordi, väga väikesed, ilma jõusaalita, ilma valguta ja kaal kaob lihase arvelt päris kiiresti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru nüüd, esimeses postituses on probleem et sääremari on liiga teravalt väljas ehk reljeefne ja teises postituses tahad rohkem reljeefsust??? Tahad lihast kaotada, siis söö vähe või ära söö üldse, varsti kondid väljas. Jõusaalid peaks hakkama vist psühholooge palkama, kes seal käivate naiste alaväärsuskomplekse kohe jooksvalt saaksid ravida et nood lollusi ei hakkaks tegema, mida pärast kahetsevad :D

Muudetud kasutaja jorsik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru nüüd, esimeses postituses on probleem et sääremari on liiga teravalt väljas ehk reljeefne ja teises postituses tahad rohkem reljeefsust??? Tahad lihast kaotada, siis söö vähe või ära söö üldse, varsti kondid väljas. Jõusaalid peaks hakkama vist psühholooge palkama, kes seal käivate naiste alaväärsuskomplekse kohe jooksvalt saaksid ravida et nood lollusi ei hakkaks tegema, mida pärast kahetsevad :D

Ei ole lolle küsimusi, on lollid vastused! Anname rumalale andeks ...

No ei tasu nüüd nii kriitiline olla, teisel aru otsas ,ärme siis kohe mõistuse kallale roni ja jätame psüühika rahule :D lahendusi on kaks söö normaalselt igl juhul tee trenni või är tee ted üdse ,Mis ma muud oskan soovitada kui aeroobset rohkem , sellisel juhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dziisas, see foorum ju samalaadseid algajate probleeme täis...enne oleks võinud siis natuke surfata siin, oleks ka äkki targemaks saanud või oma küsimust kuidagi teistmoodi esitanud. Praegu jääb tunne, et küsija ise ka ei tea, mis teda tegelikutl häirib ja miks... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma sinu asemel seda nii väga ei sooviks. Peaksid parem uhke olema. Ja nagu siin keegi juba mainis, et treenitud jalg ikka ilusam kui kondine. Seda nii väga soovides võid sa meeleheitlikult midagi hoopis halvemaks teha. Küsi mõnelt sõbrannalt nõu ja ma usun, et ta küll ei ütle, et sulle see jalg ei sobi vms :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×