Jump to content
Indrekj

Ei taha eriti areneda

Recommended Posts

Tere! Mul on selline jama , et rinnalihased arenevad hästi ja tulemusi on näha aga käte korral pole tulemusi näha.Kätes on ainult natuke rohkem jõudu aga massi pole. :D Mida ma peaksin tegema?? Jõusaalis olen käinud pool aastat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli ka kätega selline mure aga panin toitumise paika ja tegin korralikult trenni vahetasin pidevalt harjutusi, et ükski trenn ei oleks samasugune nagu eelmine oli kasu ühe massiperioodiga tuli biitsepsile 3cm juured.(kindlasti mitte rasva) :D

Muudetud kasutaja inside14 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teema pealkiri on väga huvitav. Ei taha arenda - tõesti ?

Poole aastaga ei peagi mingit imetlusväärset progressi toimuma. Kehaehitamine võtab aega, palju aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just selle poole aastaga peakski suuremad muutused toimuma :D Minu puhul vähemalt oli nii, oleneb muidugi kehatüübist ka. Samas olen aeroobsega juba aastaid tegelenud, nii et mine võta kinni...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rinna ja selja puhul on näha tulemusi rohkem.Kätes on ainult jõud...nooo võib-olla tõesti on mul tasandiku asemel nüüd muhk aga küll nagu tulemusi ei näe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ei arene, siis tuleb treeningus midagi muuta. Võiksid muidugi kirjutada, mida ja kuidas sa teed, oma treeningplaani, toitumist jne. Siis oleks lihtsam öelda, milles on asi. Hetkel ei saa ilmselt keegi sind aidata, sest ei tea, millest see tingitud on - kas ületrennist, alatrennist või millestki muust. Äkki tahab lihas lihtsalt mitmekülgsemat trenni. Võimalusi on palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oli ka kätega selline mure aga panin toitumise paika ja tegin korralikult trenni vahetasin pidevalt harjutusi, et ükski trenn ei oleks samasugune nagu eelmine oli kasu ühe massiperioodiga tuli biitsepsile 3cm juured.(kindlasti mitte rasva) :D

iga trenn ja iga nädal tegid erinevaid harjutusi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
iga trenn ja iga nädal tegid erinevaid harjutusi?

Jah muutsin nii, et kõik oleks erinev kasutasin iga nädal midagi uut Kombineerida harjutusi iga trenn, et ükski trenn ei oleks sama nagu eelmine (vahetada raskust, harjutusi, harjutuste järjekorda, pausidega, haarde muutmine, langevad seerjad, superseerjad, kolmikseerjad, 21-d jne) :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
inside palju sl siis käsi on (cm?) ja kaua oled treenind? :D

Olen treeninud 1aasta ja 7kuud aga korralikult nii päris õigelt toitumine jne mingi 6kuud käsi pole midagi tohutut :D tavalise treenija käsi ja kus juures üks kõige raskesti arenev lihas mul, ok ta siis hetkel mul ligi 34cm pole midagi suurt aga ise olen saavutatuga rahul aga panen täiega edasi :D eks näis palju nüüd tuleb massiperiood hetkel käib :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
njaa, vana oled ja palju kaalu on?

Vanust on 16, kaalu 70kg, pikkus 181cm aga eks kõike tuleb ikka juurde kui treenida ja korralikult toituda. :D

Muudetud kasutaja inside14 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Indrekj proovi erinevaid harjutusi, ise pead aru saama milline harjutus mõjub kõige paremini. Mul ka biitseps ja delta ei tahtnud areneda, lõpuks leidsin harjutused, millede tegemine on silmanähtavaid tulemusi hakanud andma ja harjutuste tegemise ajal on tunda et lihas saab tugeva koormuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas peaksin suurendama ka raskusi ja langetama korduste arvu?

Ei , pigem vastupidi. Mina arvan , et algajad üritavad tihti teha liiga raskelt , tee pigem kergemate raskustega , õpi tunnetama lihast , et ka väike raskus lihase täis lööks ja siis hakka raskust lisama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×