Jump to content
morry

lamades surumise absoluutsed maailmarekordid

Recommended Posts

Need andmed on minu teada nii et ärge neid päris kullana võtke,kuid lamades surmine on 212,5,kuigi robocop turniiril lükati 225,jõutõmme on 322,5 ja kükk oli 286,kuid need tulemused on tehtud kõik võistlustel ja ma arvan et mehed on rohlemax suutelised.Igatahes mulle väideti,et rinnalt surumise maaailmarekord pidi olema 370 kanti-kus juures haare kangist on enda poole-maakeeeli teistpidi.Keegi olevat seda videot näinud,kuid see ei ptuugi täitsa tõsi olla.Fakt on see et rekord on üle 300 kõvasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu teada on ametlik maailmarekord, mis on kinnitatud IPF-i poolt 320kg. Selle tegi ameeriklane J.Henderson kehakaalus +125, aastal 1997. Olen kuulnud ka suurematest numbritest, aga ametlikult need kinnitatud pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no proovi Sacatini on nati naljaks jah-aga ex kõik ole harjumise asi-rusikal võib täitsa õigus absoluutse rekordi koha pealt olla,nagu ma ütlesin et see oli aint jutt:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minule teadaolevalt on kõik praegused maailma parimad tulemused surutud "normaalhaardega".

Olen kuulnud ka teistpidisest haardest, aga ei tea kedagi tippudest, kes seda kasutaks.

Samuti suhtun umbusuga kõikidesse rekorditesse, mis ei ole surutud võistlustingimustes. Kui sul ikka on kolm kohtunikku ümber, siis pead puhtalt (koos pausi, ilma põrketa ja kehaosi tõstmata) suruma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõiki jõutõstmise rekordeid saab näha IPF-i kodulehküljelt (sinna saab minna ka otse amazonist, läbi Jõutõsteliidu kodulehekülje).

See, et Henderson surub "teistpidi" kuulen esmakordselt. Teadsin, et mõned jaapanlased kasutasid seda tehnikat. Igatahes huvitav teada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×