Jump to content
Rebane

Foorumi päis

Recommended Posts

Nii.

Tagasi on siis foorumi uus seksikas päis - kui kellegi peaks tekkima mingeid imeliku vigasid selle kuvamisel vms ettearvamatut, ootaks maili/sõnumit/postitust selle kohta. Tore oleks ka, kui lisaksite sellel juhul kaasa oma browseri, selle versiooni ning võimaluse korral ka screenshoti (näit. Internet Explorer, ver 6.0 + pildi saadan mailiga).

Head kasutamist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mjaaa kena :(

Suurema resolutsiooni korral riivab silma kahele poole jääv (järsult) bluritud must ala . Mingi Fixed size võiks olla järelikult asjal või midagi.

Ma ei tea kuidas suhtuda sellesse, et :"Tervis, jõud, ilu - K(suur täht) on siin !".

Viimasepeal on , et otsing on korralikult välja toodud.

Mulle meeldis vana välimus ikkagi rohkem :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suurema resolutsiooni korral riivab silma kahele poole jääv (järsult) bluritud must ala . Mingi Fixed size võiks olla järelikult asjal või midagi.

Mnjah. Iga browser tõlgendab meil seda asja omamoodi - momendil (kui SUUREMAKS MITTE TEHA) siis IE, Firefox ja Opera (loe 99% külastajtest vähemalt) peaks asja õieti nägema. Muudad midagi ühest kohast, keerab teisel browseril totaalselt asjad pea peale - eks ma proovin seda veel timmida.

Vanade päiste kohta mida öelda - ega rohkem ei midagi, kui asi oli javascriptis. Aeg oli proovida midagi seksikamat, uut ja rohkem browsereid toetavat versiooni.

Tänud igastahes mainimast - proovin käsile võtta selle 'musta' ala.

EDIT: mõtlesid hoopis resolutisooni 800 x 600 (my bad). Eks ma proovin uuesti siis gradiendiga asja teha :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust on väga hea, sest nüüd on kõik ilusti väljatoodud saad kohe võtta seda mida vaja ja muidugi otsing mis on väga hea. :P Hinne 5 :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
esilehega vöiks ju samuti midagi korda saata.

Mina ei surgiks esilehte. Kõik on ju kena ja mulle vähemalt kui vabakutselisele veebidisainerile meeldib, kui asi on lihtne + ilusad värvid :( Ainus mõte mis oleks ehk kena , oleks , kui asjale panna mingi taust . Ilm.ee lehe paremas ääres on iseenesest kena "taust", aga fitness.ee lehel võiks see asi lehedamalt olla.

Esilehe väikseks miinuseks on ehk nende nupukastikeste (kollased/rohelise etc) juures kasutatud siuke suht default shadow teema. Selle tervis, jõud, ilu - kõik on siin juures on see must border ka suts mööda või on see krt font ... mai tea... see justkui ei kuuluks sinna :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seal poes on mingi kamm jah, et kui ma paremal näiteks sinna vajutan, kus suvaline arvustus on, siis on päis pees ja mingi suvaline mula on seal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seal poes on mingi kamm jah, et kui ma paremal näiteks sinna vajutan, kus suvaline arvustus on, siis on päis pees ja mingi suvaline mula on seal

Rebane ilmselt katsetab esialgu veel nii et paanikaks pole põhjust. Ilmselt on kuskil midagi suts valesti kokku lõigatud. IE peal näeb enamvähem välja ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mulle meeldiks rohkem kui perekond nazarenko-kiivikat ei oleks seal üleval naeratamas, kuigi mul pole nende vastu midagi aga lihtsalt ei meeldi eriti.

Paha ei teeks , kui sinna ülesse siis ka teised "tegijad" kokku pandaks... siuke fitness.ee perekond :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui pealehel näiteks pood all olevatele toodetele klikata, siis järgnev lehekülg on küll päris tohuvabohu...ehk siis päises on sul, Rebane, mingid asjad mööda pandud, kuna näitab kõike pika joruna üksteise all :S
seal poes on mingi kamm jah, et kui ma paremal näiteks sinna vajutan, kus suvaline arvustus on, siis on päis pees ja mingi suvaline mula on seal

Jap. Nii tõesti mingite karmide kokkulangemiste põhjustel ta tegi. Miks - vara öelda. Parandan.

Tellimissüsteemi ta ei häirinud (kuigi võis tiba... *khm* ... ebamugav olla).

Tänud asjast teatamast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päis pole just kõige parem. Suht odav näeb välja kahjuks. Biitsepsi pilti on tohutult suurendatud, milletõttu on kaotanud see kõvasti oma kvaliteedis :P Mõlemal pool servas on imelik must riba. Paremal pool lõikab see Otil pool küünarnukki maha :S Oti pildil on ka valgus leveleid vähe, teravust ja värviküllust võiks peaks ka rohkem olema, et ülejäänud pildiga kokku sobida. Värvikombinatsioon ei ole just kõigeparem. Võib kasutada pruuni ja punase kombinatsiooni, aga siis tuleks natuke muuta nende intensiivsust ja värviküllust. parimat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×