Jump to content
shreku

Vaadake ja andke oma hinnang(mitte nõrganärvilistele)

Recommended Posts

See oli tõesti julm ja kole video. Raske südamega vaatasin selle lõpuni. Midagi pole teha, inimesed on julmad. Samas, konkreetne video oli tehtud vist mõnes idamaas? Sealsed inimesed ongi julmad, see on seal kandis loomulik. Nagu nt. Jaapanis, kus vangilangenud sõduri piinamine kõige ebainimlikematel meetoditel oli tavapärane nähtus. Vanglilangemine on sealse mõttelaadi järgi eriti häbiväärne tegu, seega pole tema piinamises midagi ülekohtut.

Eurooplasel on tõesti raske selliseid inimesi mõista. Mis inimesed need küll on, kes loomi nii sadistlikul moel teise ilma saadavad. Kas annab see nahale parema kvaliteedi, kui teda enne veel vastu maad peksta? Pea maha ja naksti.

Need timukad seal on musta töö tegijad, kõige raskem süü lasub nende õlgadel, kes nõudlust tekitavad e tarbijad. Selliste inimeste pärast on mitmed loomaliigid väljasuremisohus. See on see inimese viga - ei suuda olla ratsionaalne ja praktiline, hing himustab luksust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult ei vaadanudki lõpuni (nagu ma ekslikult arvasin), kõige hullemad kilide teod jäid veel nägemata. Kohutav, kui sadistlikuks võib inimene muutuda. Tundub, et loomade piinamine pakkus neile lausa naudingut. Isegi nalja, nagu naerupahvakute põhjal järeldada võib. Haiglane viis nahk kätte saada. Tundub, et peale naha said tapjad ka kõva annuse orgasmi.

Kuid kas selline loomavihkajalik tapmine iseloomustab kõiki nahatööstusi? Kas ei ole see lihtsalt propagandistlik teos? Kas saab teha üldistusi? Eestiski on nt. naaritsakasvatus tehaseid olnud, kas neis tapeti samamoodi? Vaevalt. Videolt nägime lihtsalt inimvärdjaid, kellele pakub piinamine naudingut, kuid see on pigem erand või iseloomustab mingit kindlat regiooni. Vaevalt, et tsiviliseeritud riikides selllisel viisil tootmine käib.

Karusnaha vastased soovitavad alternatiiviks kunstnahka, kuid nad ei teadvusta, et kunstnaha tootmine kulutab märksa rohkem loodusressursse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõpuni ei suutnud vaadata, ülimalt ülimalt ülimalt sitt hakkas. Ma ei saa aru kuidas see võimalik on. Need killerid tuleks silma pilgutamata maha lasta, aga jah siis pääseks nad kergelt..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ühe loomakese silmad, see pilk nendes silmades painas mind terve õhtu, kuidagi ei suutnud uinuda - väga valus tunne. mina neid värdisid seal filmis inimesteks ei nimetaks - loodan, et nad põrgus põlevad :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See loomakese pilk, see oli lihtsalt nii mõtlema panev, et.....

Ma ei saa aru kust sellised inimesed tulevad... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi ju pole tegelikult selles, et kui julmad need inimesed on vaid hoopis selles, kui armsad need loomad olid. Teist pole vist keegi ussiga kala püüdnud :P

Muudetud kasutaja stainless poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ühe loomakese silmad, see pilk nendes silmades painas mind terve õhtu, kuidagi ei suutnud uinuda - väga valus tunne. mina neid värdisid seal filmis inimesteks ei nimetaks - loodan, et nad põrgus põlevad :P

Ja mina veel eile vaatasin sama linki, mõtlesin et panex selle siia üles, siis mõtlesin et liiga kole siia postitamisex. Ei taha rohkem vaadata, kahetsen et vaatasin üldse. Selle looma silmad olid tõesti see, mis mindki terve õhtu piinas, jube, see nülitud loom ja taga kostus inimeste naeru veel :(

Mind isegi praegu piinab see, millise pilguga see loom vaatas. Õnnex ma sealt kohast edasi ei vaadanud.

Selline tunne küll, et olex seal olnud ja kui olex mingi relv olnud, olexin seda kasutanud nende inimeste vastu!!! Mind ümbirtses selle video vaatamise hetkel selline vihahoog ja samas ka selline kurbus... Pole sõnu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oleks vöinud siis loomad ennem ära tappa! see on liiga julm surm, tömmatakse nahk elusast peast maha!

ja see pilk....

väga kahju oli sellistest karvasest ja armsast loomakesest.

üldislet ei soovitaks kellelgi seda vaadat! vöib veel psühhotrauma saada!

:P

ja pole mötet tuua mingeid näiteid, et ala ussiga kala püüad jne, me räägime siin ikkagi imetajast, kes paljuski sarnaneb kodukassile, ning läheb palju rohkem inimestel hinge, mitte kalast vms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen juba varem seda videot näinud. Suutsin kuidagi selle lõpuni vaadata.

Väga julm on see. Raha nimel on kahjuks inimesed valmis kõike tegema.

Ma arvan, et nad ei saa ise õieti arugi, mida nad teevad. Selleks, et nende endi teguviis neile õieti pärale jõuks, peaks mõne neist nende endi silme all samamoodi ära nülgima. Puust ja punaseks ette, ehk siis saavad aru, mida nad korda saadavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×