Jump to content
Marek Kalmus

Eesti seljad

Recommended Posts

C:\WINDOWS\Temporary Internet Files\Content.IE5\CPC34NGR\afl[1].jpg

mis see on?

vöi kutsud enda poole sinu arvutist pilti vaatama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et teemaks kellel eesti parim selg? Ise käiksin välja sellise võrdluse. Loodetavasti peaks pildid enam-vähem proportsioonis olema. Püüdsin sättida siis nii, et küünarnukid oleksid samal joonel. Väikese kõikumise annate ehk andeks eksju. Ja pildid ka siis tehtud kõigil kolmel enne võistlusi ja ilma grimmita.

Miks piirduda ainult nende kolmega? Kindlasti teisigi tegijaid, kelle selgasid huvitav võrrelda. Nii et andke tuld.

eesti-seljad.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Boheemia tegi nalja, aga tegelikult arvan, et 10 aasta pärast on mul läbi aegade parim selg Eestis. Seda muidugi juhul, kui vastu pean nii kaua :( Kerge egolaks, aga elame üle :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Boheemia tegi nalja, aga tegelikult arvan, et 10 aasta pärast on mul läbi aegade parim selg Eestis. Seda muidugi juhul, kui vastu pean nii kaua :) Kerge egolaks, aga elame üle :P

Ei, hoopis mul on.

:(:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära põe, sa saad jalatiitli omale;) Samas ma hakkan juba seal ka sulle järgi jõudma. Aga ära põe, hämstringi kuningaks jääd sa igal juhul:))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis poisid ei laseks enda unistustel täitsa ära minna... siis lisan veel ühe selja mis kuulub tulevasele tsempionile :P

selg.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jess, seda ma juba ootasin :( Tiitel läheb minule, pole kahtlustki.Ja ärge hakake mulle vastupidist väitma. :P:)

Joker, miks sa teistest pilte üles ei pannud, näiteks Otist? Esimesel pildil ma hakkan poosi sisse võtma, teisel on poos sees ja kolmandal lasen lõdvaks. Vot!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×