Jump to content
Rihostern

Pronkssõdur

Recommended Posts

See ei ole mingi erand...kahjuks, haige v6i mitte.

Syydistatakse eestlasi, et on v2he peetud dialoogi. Kuidas sa seda dialoogi ikka pead, kui arusaamine on sedav6rd shovinistlik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Wildlife - on aeg metsast välja tulla. Pronkssõdur pole juba ammu ainult veteranide kultusobjekt, järjest enam noori on märgata 9.mai pidustustel.

Aga mine võta kinni, mis temaga teha tuleks. Kõrvaldamine tekitaks praegusel ajal uusi pingeid, samas on verise okupandi monument sellises avalikus kohas lubamatu. Kindlasti ei sobi aga Liimi radikaalsed ideed, see ei ole lahendus.

Asjahuvilistele pakub ehk huvi: www.freewebs.com/liikumine

õige jutt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma usun, enamus venelasi on sellisel arvamusel. erinevad pooled näevad ajalugu erinevalt. venelased just arvavadki, et vabastasid meid ja andsid meile riigi jnejne nagu too laps seal kirjutas. see kõik on venalastele lapsest saati sisse kasvatatud, et venemaa on see kõik-see parem. faktid on aga hoopis teised. ühesõnaga suht mõttetu teema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, mu kasvatus ongi selline, et mulle ei meeldi, kui venelased siin räuskavad.

:D Sul on hea kasvatus siis aga...

Ma pidasin silmas, et neid on vist nii kasvatatud nagu nemad oleks kohalikud peremehed ja eestlased....ma ei tea...

Igatahes vene koolide õppekavad tuleks kiiremas korras sünkroniseerida eesti koolide omadega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

venemaa lihtsalt nii suur riik, et nad ple harjunud olema rahvas nr 2. eestis see paraku nii on ja ma loodan, et nii ka jääb. tglt võiks tiblad eestist üldse minema minna. siis oleks kõik ok!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igatahes vene koolide õppekavad tuleks kiiremas korras sünkroniseerida eesti koolide omadega.

Meie küüditatute järeltulijad Venemaal ei saa riigi kulul eesti keeles õppida, venelased siin saavad. Maksumaksjana ei meeldi mulle nende haridust, sellist, mida nad praegu saavad, kinni maksta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin on veel üks hästi arenenud biitsepsiga "Vabastaja", kes ei salli fassiste ja ebaõiglust silmaotsaski.

tibla2.jpg

Ja teine seltsimees kes võitleb "õigluse" poolel ja hauarüüstajate vastu.

tibla6.jpg

:D Kohe näha, et poisid on õigluse eest väljas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meie küüditatute järeltulijad Venemaal ei saa riigi kulul eesti keeles õppida, venelased siin saavad. Maksumaksjana ei meeldi mulle nende haridust, sellist, mida nad praegu saavad, kinni maksta.

Päris andekas!!! Kolkisin m6nuga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma usun, enamus venelasi on sellisel arvamusel. erinevad pooled näevad ajalugu erinevalt. venelased just arvavadki, et vabastasid meid ja andsid meile riigi jnejne nagu too laps seal kirjutas. see kõik on venalastele lapsest saati sisse kasvatatud, et venemaa on see kõik-see parem. faktid on aga hoopis teised. ühesõnaga suht mõttetu teema.

No blaa kus ma tahaks venelastele kõrve röökida et NEMAD EI VABASTANUD MEID, t*ra kuidas nad sellest aru ei saa ?:S:S:S

Nad tuleks kinnisesse ruumi panna ja makk eemalt mängima panna 24/7 et nad ei vabastanud meid, seni kuni selle aksepteerivad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kallid kasutajad olete ehk kuulnud sellisest asjast nagu DIPLOMAATIA?Alati ei saa teha seda,mis ise tahad,vahest on vaja ka teiste huvidega arvestada.

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kallid kasutajad olete ehk kuulnud sellisest asjast nagu DIPLOMAATIA?Alati ei saa teha seda,mis ise tahad,vahest on vaja ka teiste huvidega arvestada.

OMG... Diplomaatia!!?? Mida t2hendab selline s6na inimgrupile, kes on kasvanud arusaamises:"Kui ei l88 siis ka ei armasta!"

Kus l2biv p6him6te on "respekt"? Mis eelk6ige t2hendab rusikat...

Mingisuguse halavalt piiksuva diplomaatiaga teenite te ainult omaenda rahva halvakspanu, kogu moos.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No blaa kus ma tahaks venelastele kõrve röökida et NEMAD EI VABASTANUD MEID, t*ra kuidas nad sellest aru ei saa ?:S:S:S

Nad tuleks kinnisesse ruumi panna ja makk eemalt mängima panna 24/7 et nad ei vabastanud meid, seni kuni selle aksepteerivad.

Nad ei saagi aru ja ei hakka aru saama..vaata vene kanaleid,siis saad aru miks nad sellest aru ei saa.Arvan,et enamus Eesti rahvas on saanud aru sellest mis siin toimub läbi meedia..nii ka venelased Venemaal,aga samas kus Vene meedia ässitab just venelasi üles,teeb kõik selleks,et venalased aru saaks,et neid siin kiusatakse jne..Kas sa siis ei usuks uudiseid mida sa oma silmaga näed ja kõrvaga kuuled,kuid mitte selles kontekstis mis seal tegelt toimus..?

Muudetud kasutaja Arcane poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omades palju vene rahvusest,nagu ka eesti rahvusest sõpru,võin ma öelda,et erinevused nende maailmavaadetes on üsnagi viksed,võib öelda,et koguni olematud.Enamust see pronkssõdur ei huvita

absull,või siis on nende arvamus sellest neutraalne.Nii,et mõnede siinsete kasutajate arvamus,nagu oleks venelaste näol automaatselt tegemist potentsiaalsete tapjate,varaste,diilerite ja riigikukukutajatega on lihtsalt tingitud nende asjatundmatusest,mitte reaalsetest kogemustest.

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×