Jump to content
Rihostern

Pronkssõdur

Recommended Posts

Tuleks venelaste seas mingid flaierid laiali lasta või neile harivaid filme näidata ,et nad teaks ka mille eest nad "VÕITLEVAD", hea võrdlus pronkssõduriga tuleb välja bugati postitusest MONUMENT2, milles võib näidata kuidas venemaal toimitakse sellistes olukordades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaja oleks just märulipolitseid, kes on vastava varustuse ja väljaõppega ! Mis see kaitseliit seal teeb ? Tulirelva seal nagunii kasutada ei või.

Jaa algus on positiivne, esimene suurriik Saksamaa (või vähemalt Saksamaa endine liidukantsler) on Eesti tegutsemise hukka mõistnud juba.

*Erakorralistes uudistes näitas juba kuidas mäss on levinud Jõhvi*

Paistab, et El on küll meiega http://www.postimees.ee/280407/esileht/val...ised/257696.php

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
IRW.... vat selliseid mehi oleks natsi saksamaale hitleri vastu võitlema vaja olnud :lol: :lol: :)

5679b0e1-ec78-471c-920b-f570c1379cd6.jpg

Sama pilt on ka tänases posti mehes, kommentaariga:"Tõnismäe R-kioskist haarati kaasa kõik asjad, mis näppu puutusid. See röövel on lisaks limonaadile ja magusale saagiks saanud ka naiste hügeenisidemed.":)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

*** Lugegu, kes tahab, kuid ärgu võtku minu juttu sõna-sõnalt. Tuginen oma vähestele teadmistele..***

Ei taha kuuldagi enam sõna pronkssõdur, enam muud polegi, kuid siiski kirjutaks siia veidi oma arvamust.

1. Miks hiljutised sündmused üldse aset leidsid? Lihtne, väga lihtne. Inimestel on igav, nad tahavad kõmu, pelgalt ajakirjast Kroonika enam ei piisa.

2. Tunnistage, osadel vandaalitsejatel pole aimugi pronkssõdurist, miks see seal oli või miks see ära viidi. Vandaalitsemine ja pronkssõdur pole üldsegi seotud, pronkssõduri teisaldamine on ettekääne laamendada.

3. Pole vahet, kas laamendavad eestlased või venelased, kuid kuna just venelased tunnevad end puudutatuna, siis arvavad nad, et neil on õigus laamendada tagajärgede eest vastutamata.

4. Vigastatutest niipalju, et need, kes said vigastada, olidki ise laamendajad, vähemalt minu arvates.

Lõpetuseks ütleks nii, et kui üks rahvus tunneb, et teine rahvus teda torgib, siis puhkevad kohe sõjad. Kui aga mõni "TÜHINE" mälestusmärk kõrghoone ehitusel ette jääb, siis pole keegi vastu.

Ahjaa.. Ärge võtke SL Õhtulehte tõsiselt, see on pool kõmu-ajaleht. Targemad inimesed mõtlevad peaga ja eemal pronkssõdurist.

Palun ärge laimake venelasi, te ei või ette kujutadagi, mis te omale kaela võite tõmmata! Tahate kõmu, lugege Kroonikat!

***See on kõigest minu tühine arvamus***

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, kas siin venelastest lugejaid ka on. Mida Teie sellest märatsemisest arvate?

Mõni siin sõimab, et venelased ja venelased. Venelasi on Eestis sadu tuhandeid. Tänavalt märatsevaid idioote pole ehk tuhandetki. Ja vähesed neist annavad endale aru, mida nad teevad. Seega ma ei sõimaks kõiki venelasi. Fakt on see, et me peame nendega koos siin edasi elama ja eestlaste-venelaste vaheline vihkamine muudab meie riigi tervikuna sitemaks. Mõelge sellele...

Samas tilgub süda verd kui pean lugema, et tiblad (mitte võrdsustada venelasega) lõhuvad Estonia teatrit. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

5679b0e1-ec78-471c-920b-f570c1379cd6.jpg

Nagu laps kommipoes, silmad säramas, naeratus kõrvuni, aga ma ei näe siin viha millest see kõik alguse sai, vaevalt see vend jagab mis toimumas on, kuid oma võimaluse on ta juba leidnud, et oma seisukohti pronkssõduri kohta teistelga jagada. Varsti seisab see pilt tema enda kooli seinal kirjaga OTSITAKSE

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
5679b0e1-ec78-471c-920b-f570c1379cd6.jpg

Nagu laps kommipoes, silmad säramas, naeratus kõrvuni, aga ma ei näe siin viha millest see kõik alguse sai, vaevalt see vend jagab mis toimumas on, kuid oma võimaluse on ta juba leidnud, et oma seisukohti pronkssõduri kohta teistelga jagada. Varsti seisab see pilt tema enda kooli seinal kirjaga OTSITAKSE

Selle mehe nahas ma olla ei tahaks... Häbi :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NAGU ÖÖ JA PÄEV.

Kes natukenegi vene keelt oskavad, nendel ei soovita näiteks vene keelset Postimeest ja selle kommentaare lugeda! Täiesti teine arusaam toimunust ning ainult mõni üksik mõistab sellist laamendamist hukka. Kommenteeritakse, et 10 suurt politseinikut peksavad tänaval 16-17 aastaseid "lapsukesi" ning mõni arvab, et nendes röövlipandedes oli eestlaseid sama palju kui venelasigi ning kõik rüüstasid! Samuti igasugust muud jama.

Mõned väljavõtted rahvusvahelistest väljaannestest:

Helsingin Sanomate lugejad jõudsid järeldusele, et Tallinna-sündmuste valguses peaks Soome kiiremas korras NATOsse astuma, sest venelased muutuvad järjest agressiivsemaks ning niikuinii ründavad varsti ka Soomet.

Päevalehtede Le Figaro ja La Libération võrguväljaanded avaldasid eile hommikul lakoonilisi teateid öisest rüüstamisest ja vägivallast. Samuti märkisid lehed ära Vene föderatsiooninõukogu esimehe Sergei Mironovi üleskutse katkestada Eestiga diplomaatilised suhted.

Tasuta uudisteleht «20 minutit» küsis Tallinna vägivallast rääkiva loo pealkirjas, miks Eesti on praegu silmitsi suurima vägivallalainega pärast taasiseseisvumist, ja osutas, et eestlastele tähendab monument valusat meenutust 50 okupatsiooniaastast, siinsetele venelastele aga võitu fašismi üle.

Nõukogude Liit tappis kümneid tuhandeid eestlasi neid küüditades või muud moodi represseerides ning eestlased vihkasid Moskvat, avas Eke ajalugu. Viha küttis venestamine, Eestisse Vene koloonia loomine. Nüüd lisab Eke hinnangul õli tulle viis, kuidas Vene ajakirjandus konflikti käsitleb, ning praeguse Venemaa võimuladviku tahtmatus vaadata üle oma NLi pärand.

Eile keskpäevaks analüüsis BBC Venemaa ekspert Steven Eke konflikti tagamaid, selgitades, et venelased ja eestlased käsitlevad väga erinevalt Eesti sattumist Nõukogude Liitu – kui venelaste nägemusel päästsid nad eestlased natsismi küüsist, siis eestlaste hinnangul Punaarmee annekteeris nende kodumaa.

SEE VIIMANE LÕIK ON ÖELDUD MINU ARVATES KÕIGE TABAVAMALT ANTUD OLUKORRA KIRJELDAMISEKS. Arusaamad on erinevad.

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.eesti.portal.ee/index.php

Saate enda nimega enda hääle anda kumma poolt olete.

Suhteliselt võimatu on hääletada, kui kuvaril seisab teade, et ma olevat seal juba hääletanud... Ega ikka ei ole küll. Mingisugused häkkerid on ilmselt juba oma töö teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suhteliselt võimatu on hääletada, kui kuvaril seisab teade, et ma olevat seal juba hääletanud... Ega ikka ei ole küll. Mingisugused häkkerid on ilmselt juba oma töö teinud.

Mul näitas sama, kirjutasin ikkagi enda ees- ja perekonnanime ära ja vajutasin et "eesti poolt" siis sain hääletatud. Isegi ilmus sinna vasakul eesti lipu alla minu nimi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
5679b0e1-ec78-471c-920b-f570c1379cd6.jpg

tüübi silmis on puhas rõõm mingi mõne kroonise limpsi ja muu sodi pärast. jumalast mõttetu vend. sellised seal tänavatel laaberdavadki. viivad kogu venemaa rahvuse maine maha. kui ma oleks venelane, mul oleks küll häbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tüübi silmis on puhas rõõm mingi mõne kroonise limpsi ja muu sodi pärast. jumalast mõttetu vend. sellised seal tänavatel laaberdavadki. viivad kogu venemaa rahvuse maine maha. kui ma oleks venelane, mul oleks küll häbi.

Tuttavad on mul tööl koos venelastega,kes on NORMAALSED inimesed. Tuttav rääkis,et nad mõistavad kõik hukka,mis see nn. "noorsugu" seal tänavatel korda saadab ja et neil on väga häbi oma rahvuse pärast!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
IRW.... vat selliseid mehi oleks natsi saksamaale hitleri vastu võitlema vaja olnud :D :D :D

5679b0e1-ec78-471c-920b-f570c1379cd6.jpg

Nii vähe ongi õnneks vaja, :P aga tahaks teada, mida ta Libressedega peale hakkab? :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viib oma tüdrukule kellel on päevad või vastasel juhul

paneb ta need endale püksi..:P:D

Muudetud kasutaja nurmsalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üleskutse kõigile!!!!

Politsei annab teada, et kõigil avaliku korra tagamisest huvitatud kodanikel on võimalik registreeruda abipolitseiniku koolitusele.

Vabatahtlikel on võimalik abipolitseinikuks registreeruda telefonil 612 3030 või elektrooniliselt aadressil vabatahtlik@pol.ee. Soovijal tuleb teatada ees- ja perekonnanimi, isikukood, haridus, kontaktandmed ning elukoht.

Seejärel kontrollib politsei kandidaadi nõuetele vastavust ning annab teabe edasiste tegevuste kohta.

Abipolitseiniku seaduse järgi saab politseitöös osaleda vähemalt 18-aastane põhiharidusega Eesti kodanik, kes valdab eesti keelt ning ei ole kriminaalkorras karistatud. Sobivad kandidaadid saavad koolituse ning kaasatakse seejärel politseitegevusse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan, et täna jääb suht rahulikuks, aga 9. mai läheb löömaks kohe kindlasti. Selleks ajaks hangitakse alkoholi, nii eesti kui venelaste poolel ja siis see möll lahti lähebki. Ja suht kindlalt mööda Tallinnat laiali hajutatult, eestlased ja venelased omavahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×