Jump to content
Rihostern

Pronkssõdur

Recommended Posts

Kammoon, ärge alluge provokatsioonile. Venelased on täiesti normaalsed inimesed nagu meiegi. Need, kes seal tõmblevad on valdavalt noored ja alkouimas ning on lihtsalt vandaalitsemise pärast seal, isegi vene inimesed taunivad nende käitumist. Las mendid annavad neile nuuti, pole mõtet asja torkida ja hullemaks ajada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma loodan, et need narkomaanid,joodikud ja lihtsalt lontrused, kes eile Tallinnas vandaalitsesid lähevad kõik vangi! :lol:

Igastahes fakt on see, et kurjuse vastu ei saa kurjusega võidelda! :lol:

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rahunege maha, kõigil on emotsioonid laes aga mõelge nüüd natuke peaga ka! Ma olen ka hinges nagu skinhead, venelasi ei salli silmaotsaski ja hea meelega nüpeldaks neid märulipolitsei teleskoopkumminuiadega. Aga ometi, tulge mõistusele, mingit sõda ei tule ! Venelane on temperamentne ja lubab, lubadustest kaugemale ta ei jõuagi! Esialgu ei ole mingit mõtet minna hirveparki või kuhuiganes. Laske olukorral natuke jahtuda, kui selline jama kordub siis enam rahvast ei taltsuta ja diblad taotakse seal laiali. Skinheadid on juba selle kallal varsti. Ja kui vastavad tõele kuuldused, et 9. maiks mobiliseeritakse vene keelt kõnelevaid inimesi Tallinnasse, siis oleks meeldiv vaadata mingit kätemaksu aktsiooni. Iga eestlane on hinges rassist ja selline olukord seal kaua ei kesta.

Aga seda ma ütlen, et venelased normaalsed ei ole. Nad on küll inimesed , aga näidake mulle üht rahvust kes sellise asja peale nii vastab. Paljugi on süüdi ka vene riik loomulikult. Neil õpetatakse ajalugu moonutatult. Nende arvates oli punasõdur Eesti vabastaja ja praegu lihtsalt pannakse näkku vene riigile. Kuid see ei õigusta toimunut.

Ja selle teisaldamine on ainuõige lahendus. Aga mida need diblad möllavad ? See tõstetakse lihtsalt teise kohta ja seal võid edasi oma esivanemaid austada. See ei olnud enam ammu mälestusmärk, vaid okas eestlase südames, okupatsioonijälg. Isegi vene suurim marurahvuslane Zirinovski (või midagi taolist peaks ta nimi olema, õigekirja ei tea) ütles, et tema saab sellest täiesti aru, miks seda teisaldama hakati. Siin hakkasid möllama lihtlsalt väheharitud vene alamklass.

Ühesõnaga- üritage hoida pea külmana hoida. Siinkirjutajatel on võimalus oma energia jõusaali koondada, seda kavatsen isegi teha.

Edu ja rahu !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ütleks et venemaallased neid taunivad, kuna nägin kaadreid kus venamaal venalsed märatsesid ja loopisid eesti saatkonda igast s*taga.

Aga noh, minul jumala savi sellest pronkskujust, andku see venemaale kui nad rahule jäävad või mis iganes.

Eesti oleks pidanud selle kurat siis maha võtma kui võeti Lenini kuju ja värki, nad krt ärkavad alles nüüd kui probleem käes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuli mobiilie sõnum just üks minut tagasi :

Vabariigi Valitsus palub: Jääge koju, ärge alluge provokatsioonidele ! EV Valitsus.

Saatja 123

mul tuli sama sõnum aga numbrilt 1596

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul tuli sama sõnum aga numbrilt 1596

Õige kah. Minge parem trenni, saal tibladest tühi hea rahulik trenni teha, ruumi palju. Aga nuh samas sellised vist ei käigi trennis, kel muud huvid :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Irw, ma olen vist kuskil nimekirjade eesotsas-mulle on pooleteise tunni jooksul 2 sõnumit tulnud, eks ma jään siis kolmandat ootama :lol:

Muudetud kasutaja maats poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Irw, ma olen vist kuskil nimekirjade eesotsas-mulle on pooleteise tunni jooksul 2 sõnumit tulnud, eks ma jään siis kolmandat ootama :lol:

Mind peetakse vist liiga vanaks ja asjalikuks....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd me siis nägime, kes on need inimesed, kes meie keskel elavad... nii palju siis integratsioonist... :lol: Mis ma oskan öelda...jah, fakt on muidugi see, et intelligentne venelane sinna märatsema ei lähe... see, mida meie näeme, on kõnts.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tallinn olgu valmis, punased ostsid ehitustarvete poest hunnikute viisi raudlatte ja kette ja neid ei olnud üldse vähe. Õnneks eesti poisid on ka valmis. Ja mis puutub provakatsioonidesse, siis muidugi võib rahulikuks jääda ja rääkida, et ärge toppige oma nina ja laske kodumaa peale sülitada - iga ühe oma asi. Aga iga õige patrioot nüpeldab oma maa pealt *****pead minema ja Eestimaa on OMA maa!!

Sa KaPo-s ülekuulamisel oled ka käinud?Sest see mida sa räägid,pole enam patriotism,vaid marurahvuslus.

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Irw, ma olen vist kuskil nimekirjade eesotsas-mulle on pooleteise tunni jooksul 2 sõnumit tulnud, eks ma jään siis kolmandat ootama :lol:

hhehee...Tere Tulemast klubisse...jään samuti kolmandat sõnumit ootama:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle pole üldse tulnud,ilmselt on põhjus minu soome perekonnanimes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot misasja? Kujuta nüüd ette, et sa oled kodus oma aias ja kümme punast maandub sisse ja lõhub, rikub, rüvetab ja solvab sinu pinda. Kas sa oled ´´intelligent´´ ja ´´targem´´ ja lähed tuppa lastes oma kodu hävitada või lähed ja annad raiskadele? Ärge saage valesti aru, ma ei kutsu kedagi tänavatele lööma, vaid mõtlema, et kuigi enamus poeb koju ja mängib ´´intelligenti´´, siis südames tahaks ikka lajatada küll.

Kui kümme matsi tuleb siis taovad nad su nii või naa ära :lol:.

Kui sa tahad sama madalale langeda kui need nigela ajupotensiaaliga venkud, siis go for it!

Aga seda, et ei usu, et neid sõnumeid nimekirjade alusel saadetakse. Kõnekaartide klientidele ei tule vist. Või kui asi on nimekirjades siis keegi võiks seletada miks näiteks minu emale, kes elab Tallinast 150 km ja on juba kuldses keskeas tuli kaks sõnumit, ja mulle mitte ühtki :lol: .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need ju puha nolgid kõik, kes seal lärmasid, märatsesid ja lõhkusid! Leidus ka muidugi n.ö tüüpilisi vene jorsse - kiilaspea, nahktagi, ilma kaelata poisid, kes on ilmselt juba 7 päeva järjest viina võtnud ja kellel niguinii ajudest midagi enam järgi pole jäänud!

HINGE KRIIBIB SEE, ET PALJUD EI SAA ISEGI ARU, MILLE VÕI KELLE EEST SEISTAKSE. TAHETAKSE LIHTSALT LÕHKUDA JA TÕMMELDA!

Tean, et see ei ole lahendus, aga mina soovitan eestlastel koguneda ja märatsejad (mitte kõik venelased, on ka normaalseid) kasti peksta ning kui raiped ikka veel hauguvad siis ei jää muud üle kui tõmmake venemaale, UROODID. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik on korras....

KIITUS ANSIPI VALITSUSELE

ärge minge sinna tõmblema

need kes kinni peetakse on ise süüdi

Nõustun TANKiga, pole mõtet sinna ronida, kuigi ma usun, et nii mõnigi väga tahab(k.a. mina ise). Eilse päeva põhjal olen mina täiesti kindel, et Eesti politsei on niivõrd tasemel, et suudab nende vandaalidega hakkama saada. Nii et kannatust...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

just tulin sealt, madin on ikka täitsa hull, lõhkumine täies hoos, estonia teatri ümber käib madin. hüütakse rassiiijaa rassiijaa

veits kahetsen et mingeid noori eesti kutte nähes neid koju ei ässitand minema

aga minu arvamus on see, et mida vähem eestlastega vahejuhtumeid juhtub, seda parem pilt eestist jääb ja ehk ka muu maailm saab aru, et see pole inimese käitumine ja need pole inimesed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa KaPo-s ülekuulamisel oled ka käinud?Sest see mida sa räägid,pole enam patriotism,vaid marurahvuslus.

No mind on küll KaPo poolt üle kuulatud.

Aga sellest ma lähemalt ei räägi... kirjutasin alla seal paberile.

(SMS-i ma ei saanud... ju ma olen veel KaPo valvsa silma all) :lol:

Igatahes... võtke rahulikult.

Ansip sai Aljooshast jagu ja saab ka vandaalidest.

Kõik tegutsemine on neil läbi mõeldud

ja ise oma nina vahele toppides teed ainult edale ja politseile asja raskemaks.

Politsei saab asjaga hakkama ja pole vaja isegi Kaitseliitu ega Kaitseväge kaasata esialgu.

Kõik vandaalid võetakse kinni ja kodakondsus ära... suuremat sorti puhastus tuleb siin...

HEAD REISI TIBLAD - kodumaa ootab... seal teid ei kiusata taga... seal on teil parem elu:D

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×