Jump to content
Rihostern

Pronkssõdur

Recommended Posts

Ise arvan sama, et see pronkssõdur ei kuulu sinna kus ta praegu seisab. Ja see, et seda maha ei võeta, on ju ka arusaadav, eestlased on ju ikka kommudel pihus.

Samas aga ise seda õhkima ei läheks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Wildlife - on aeg metsast välja tulla. Pronkssõdur pole juba ammu ainult veteranide kultusobjekt, järjest enam noori on märgata 9.mai pidustustel.

Aga mine võta kinni, mis temaga teha tuleks. Kõrvaldamine tekitaks praegusel ajal uusi pingeid, samas on verise okupandi monument sellises avalikus kohas lubamatu. Kindlasti ei sobi aga Liimi radikaalsed ideed, see ei ole lahendus.

Asjahuvilistele pakub ehk huvi: www.freewebs.com/liikumine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

miks huvitav sellele kraanaga kallale ei minda nagu seda sellele teisele skulptuurile tehti, ei oleks vist väga suur probleem sinna mingi pühapäeva vara hommikul teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen lugenud ideid, et selle kuju võiks esialgu ümber paigutada kuskile linnadest ja inimestest eemale :P , kus ta vähem provotseerivam oleks... nii mingiks ajaks ja lasta tal seista seal ning siis lõpuks muuseumisse viia... aga ikkagi ma arvan, et see värk vaibub ükskord ära, elame näeme...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üsna nõme on ikka see, et oma rahvast solvav kuju seisab, aga mõnda muud rahvast solvav kuju koristatakse. Riik peaks eelkõige teostama siiski oma rahva tahet.

Ok, kuju kujuks tegelikult, aga et selle juures tehakse põhimõtteliselt EV ja eestlaste vaenulikke koosviibimisi on ikka üsna jama. Mitmes tsiviliseeritud riigiski on riigireetmise eest surmanuhtlus, meil võiks vähemalt väljagi saata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tsiteerin ühe tuttava arvamust... selle peale et Belõi keeleeksamil läbi kukkus.

Vladimir Belõi tuleks pronkssõduri kõrval maha lasta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen ka kahe käega selle mahavõtmise poolt. Ma arvan, et kõige parem variant oleks see üldse maha võtta ja mitte kuhugi üles panna, aga kui just seda väga vaja alles jätta, siis kuskile maapiirkonda-seevast kõige rahulikum lahendus. Siis võivad need punaväelased oma kokkutulekuid pidada, kuskil avatud väljal, kus on palju ruumi ja see ei häiri kedagi.

Ja see Eesti lipu intsident, see on täiesti lubamatu, kas eesti Vabariigis ei tohi oma enda lippu lehvitada, aga ENSV lippu tohib?

Nõukogude sümboolika tuleks samamoodi keelustada, kui natsi sümboolika, sest mõlemad diktatuurid on tapnud miljoneid süütuid inimesi.

Aga see on ainult minu arvamus.

Muudetud kasutaja veinikaarija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seni kuni on veel elus sõjaveterane, kes seal oma tapetud sõpru käivad leinamas, võib see seal olla, aga kui see hakkab tõesti muutuma kohaks, kus noored tiblahakatised punalippu lehvitavad, siis on see vaenu õhutamine ja siis tuleks kiire lõpp teha. Ja see, millise signaali see välismaale saadab, ei peaks ühte õiget eestlast kottima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Kommarid ahju" pärast ei peaks põdema, on ju sama loosungiga särgidki olemas. Neid võib julgesti kanda, sest selle kandmist ei keela ükski seadus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesti võiks teha venemaale kingituse hea tahte ja sõbralikkuse üles näitamiseks....

ja kinkida Aljoosha ära....

Ehk siis teisisõnu... võtku oma tinasõdur ja pistku omale pe*sse...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii, eks näis mis saama hakkab.

Jutud käivad, et pronkssõdur on öö varjus minema viidud. Kas see ka nii on saame varsti ka teada. Ometigi üks julge käik Eesti poolt. Minu austus Eesti Politseile igatahes olukorras käitumise eest. See et neid ainult Tõnismäele jagus oli politseistrateegia. Need mehed, kes korda tagasid tegutsesid küll väga hästi minu hinnangul. Diskussioon on oodatud :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nonii, eks näis mis saama hakkab.

Jutud käivad, et pronkssõdur on öö varjus minema viidud. Kas see ka nii on saame varsti ka teada. Ometigi üks julge käik Eesti poolt. Minu austus Eesti Politseile igatahes olukorras käitumise eest. See et neid ainult Tõnismäele jagus oli politseistrateegia. Need mehed, kes korda tagasid tegutsesid küll väga hästi minu hinnangul. Diskussioon on oodatud :lol:

Aga kõik need poed, autod ja muu sodi :lol:

Eesti kohta oli toimunu ikka suht jube.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×