Jump to content
inside14

Uus kaup

Recommended Posts

Vaatasin, et e-poes on uued nimed MuscleTech, ISS Research, Isotone Nutrition, Prolab.Et siis millal võiks näha neid tooteid seal? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatasin, et e-poes on uued nimed MuscleTech, ISS Research, Isotone Nutrition, Prolab.Et siis millal võiks näha neid tooteid seal? :P

Need on tükk aega seal juba, vist oma nädal tuleb ära. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuleb ikka, kus nad pääsevad. Muidu neid seal ju poleks. Kui tahaksime, et oleks võimalikult palju brände lihtsalt, võiks ju bodybuilding.com-st copy-paste teha. Natuke kannatust ainult :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja tulidki :D aga silma jäi see, et SL.ee-s on Whey Matrix (2,27kg) 599.00EEK aga siin Whey Matrix (2,27kg) 939.00EEK :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore, et selliseid tähelepanekuid tuleb, oskame nüüd hindasid korrigeerida.

Tooge palun veel selliseid võrdlusi, kui leiate nii trastilisi hinndade erinevusi.

Ei ole kahjuks suutnud värskelt omandatud Fitleri kaupadega veel põhjalikult tutvuda, vabandame !

Palun veelkord teie abi, et saaksime kõigile pakkuda väga laia valikut todulisasid väga mõistliku hinnaga.

Koostöö ja konkurents viivad edasi !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Prolab-100% Pure Whey 859.00EEK oli enne minu arust mingi ligi 600eek

Samuti ka Satur8 maksis fitleris 569 krooni siin aga 789.00EEK. Ma saan aru, kui pannakse 30-40 eeku hinnale otsa aga üle 200 otsa panna on ikka suht julm tegu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tore, et selliseid tähelepanekuid tuleb, oskame nüüd hindasid korrigeerida.

Tooge palun veel selliseid võrdlusi, kui leiate nii trastilisi hinndade erinevusi.

Ei ole kahjuks suutnud värskelt omandatud Fitleri kaupadega veel põhjalikult tutvuda, vabandame !

Palun veelkord teie abi, et saaksime kõigile pakkuda väga laia valikut todulisasid väga mõistliku hinnaga.

Koostöö ja konkurents viivad edasi !

kes seda plära usub

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõbralik soovitus Mr. Sportlabile: Kasva suureks! Mida sa keksid ja nokid siin? Selle asemel, et tühja mulli ajada, too tarbijatele hirmodavate hindadega tooted, mis Fitness.ee-s on ning sinul pole. Kogu muusika mu meelest. Nende halvustavate ning lapsikute kommentaaridega tooteid puudutavate teemade all tõmbad lihtsalt oma maine alla. Tegutse, mitte ära jutusta :D

No hard feelings, lihtsalt sõbralik soovitus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

fitness.ee`s hirmodavad tooted?!?

ei ütleks, et mr. sportlab keksis ja nokkis.

avaldas lihtsalt arvamust, aga paistab, et robocopi tiim ei pea kriitikale vastu.

minu sõbralik arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pidasin silmas siiski vaid tooteid, mis siin on, kuid seal pole. Kui siin on kallid, siis ehk suudavad nemad hirmodavalt pakkuda, see oli jutu point.

Isiklikult jäi lihtsalt sõnavõttudest mulje, et tegemist on vaid labase kadedusega, mistõttu soovitasingi tegutseda selle nimel, et tooted omale müüki saada ning neid siis kliendisõbralike hindadega pakkuda, mitte pritsida kadedusest tuld.

Ja kriitikat talun isiklikult vägagi hästi, juhul, kui see on õigustatud.

Või kuidas sa nimetaksid sõnavõtte ala "haha", "kes seda plära usub" jne?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muc, kas mitte sina ei paista oma juttuga natukene lapsik :D tooted mis nüüd fitlerist siia poodi jõudsid, ei ole minu arvates küll hirm odavad(ka palju teised inimesed on seda juba väitnud), loomulikult on arusaadav see, et ei ole mõttet müüa tooteid hirm odavalt, aga kui sa maksad selle eest peaegu 2X rohkem, kas see on ikka õige :D loomulikult, kui sina promod Tai kane, ei kotti sind, mis hinnaga on teised tooted. Kuid kõigil ei ole üks maitse.

Tore, et selliseid tähelepanekuid tuleb, oskame nüüd hindasid korrigeerida.

Tooge palun veel selliseid võrdlusi, kui leiate nii trastilisi hinndade erinevusi.

loodame, et hinnad ka muutuvad :D Kui mitte siis oleks küll pettumus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa väidad, et minu jutt on lapsik, siis ootaks sellele ka põhjendusi ning täpsemaid näiteid, sest muidu on su väide lihtsalt alusetu.

Ma põhjendasin oma eelmises postituses enda arust ära, et ma ei väida, et siin neil toodetel hirmodavad hinnad on, vaid soovitasin teise portaali poistel need müüki tuua ning pakkuda siis hindadega, mis paistaksid Fitness.ee hindade kõrval hirmodavad. Kui sul ajus mõni käär puudu on, et seda mõista, või lihtsalt lugeda ei taipa, siis loe edaspidi kõik postitused 3 korda igaks juhuks läbi ning tee kasvõi A4 peale omale skeemid ja joonised, et olla veendunud, et ikka õigesti aru said. Või kui lihtsalt oled sealsete "bosside" sõbrapoiss ja tulid oma arust siia "ära panema", siis proovi uuesti.

Nii palju veel, et ma ei promo midagi. Minu ülesanne on müüa neile, kes osta soovivad. Vahet pole, kas ma müün No1 või NitroTech, kasumit teenib ju igal juhul. Selle eest mulle palka makstaksegi. See, kui oled märganud, et minu poolt Tai Kane toodete suunas mõni kiidusõna on lennanud, on sellisel juhul põhjendatud olnud, sest tooted tõepoolest toimivad! Ma räägin nii nagu asjad on. Sa osta oma ilusaid läikivaid plastpurgikesi, kuhu on peale märgitud, et sisaldab vadakute segu ning looda sinisilmselt, et 90% on hüdrolüsaat.

Minu poolt kõik, rohkem ma selle teema all sõna EI võta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Turg paneb asjad paikka, ole nii Alfa kui tahes :D

sellest võiks lähemalt küll rääkida :D

Kui fitleris oli Nitro Tech 500kr odavam, kas siis Usa Turul on hind nüüd järsult tõusnud? Ma saan aru, et 100-200kr tuleb otsa, aga 500kr :D Minu arust peaks vastupidi olema, et hind on aastate lõikes tasapidi alanenud või ma olen valesti aru saanud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sul ajus mõni käär puudu on

Mis asi see Käär veel on? :D

Anna andeks, kui minu eesti keel on nõrgal tasemel, aga sellist sõna ma pole veel kuulnud :D

Kas see tähendab seda hr.Arnold, et hindu ei korrigeerita ja jääb nii nagu on ?

Tundub nii :D kõik oskavad ju lubada, aga täita ei taha neid keegi. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis plärisete jälle? Mingi mõtetu vaidlus käib jälle. Kui ei meeldi Fitness.ee, siis ei pea ju külastama ja kui hinnad rahakotile üle jõu käivad, siis ei pea ju ostma, mitte hädaldama ja halama nagu mõni penskar toompeal plakat käes.

vahest saab juba siin selle keskkonna päris sõbralikuks ja ühtseks, aga ikka peab aeg-ajalt paar idiooti ära eksima, kes millegagi rahul pole ja mõgisevad mõgisemise pärast.

Ma ei tule ju sinu koju ja ei hakka hädaldama kui kole naine sul on või kui debiilsed lapsed sul on või et su ema on vana lits, keda iga öö rautan?! Aga tundub, et mõned siin selle ideoloogia järgi elavad ja loodavad nii ise paista paremas valguses. Masendav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×