Jump to content
kakur007

Töö

Recommended Posts

Ega keegi tea kust saaks n2dalavahetusteks v6i svueks t66d leida. Äkki keegi pakub siit t66d :D

Pangas on suveks tellereid vaja. Ehitajatest pidi ka puudus olema. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et küsija mõtles mingit konkreetset tööotsa !

Arvata võib. Sel juhul võiks ju öelda kui vana ta on, mis oskusi ta omab ja millest huvitatud on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvata võib. Sel juhul võiks ju öelda kui vana ta on, mis oskusi ta omab ja millest huvitatud on.

KAsulikuks võib osutuda ka info, kus kohas küsija elab. Tallinn, Tartu, Pärnu, Võru, Narva, mõni muu linn või asula... Võimalusi on nii palju. :P

Muidu Tallinnas, Laki 3 asuvas Kemiflora värvipoe juures oli seinal silt et pakutakse lihtsaid töid õpilastele suveks (siltide kleepimine jms).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise 15 aastane poiss. Elan Kehras ehk siis t66d v6iks saada Tallinnas. T66 kogemused praktiliselt puuduvad. Olen t66danud koristus firmades ja midagi sellist. Falckis tahaks kyll t66data aga kas sinna nii noorelt saab :P

Muudetud kasutaja kakur007 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen ise 15 aastane poiss. Elan Kehras ehk siis t66d v6iks saada Tallinnas. T66 kogemused praktiliselt puuduvad. Olen t66danud koristus firmades ja midagi sellist. Falckis tahaks kyll t66data aga kas sinna nii noorelt saab :P

Turvateenuse pakkuja peab olema vähemalt 19-aastane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen ise 15 aastane poiss. Elan Kehras ehk siis t66d v6iks saada Tallinnas. T66 kogemused praktiliselt puuduvad. Olen t66danud koristus firmades ja midagi sellist. Falckis tahaks kyll t66data aga kas sinna nii noorelt saab :P

Mine küsi julgelt Falckist, midagi nad sulle ikka leiavad. Suveüritustel kasvõi pileteid müüa voi midagi sarnast ega loomulikult ei panda sind kohe ekipaazi peale aga küsida võid sealt julgelt suvel falckis töölisi ikka räigelt puudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×