Jump to content
maximus89

Aeroobse treeningu kestus?

Recommended Posts

Tere

Tahaks teada, kui palju peaks tegema aeroobset nädalas, kui jõusaali tuleb umbes 6 tundi nädalas?

Eesmärgiks oleks, et ka kardiovaskulaarne süsteem saaks trenni ja ei tuleks hiljem probleeme südamega (eks rasvapõletus käib ka kaasas sellega) ja kas HIIT on nagu aeroobne, et treenib aeroobset süsteemi ja südant või on ta anaeroobne ja tõstab VO2 max.i ja aeroobset vastupidavust ei anna.

Kui ma teen enne jõusaali sõudeergomeetril soojendust 500m ja peale jõusaali 2000m ja lisaks 2 päeva nädalas teen ainult aeroobset (kas siis jooksen niisama metsas või jõusaalis sõuan, jooksen, väntan), siis kas see on piisav?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan soojal minna spinnima ja vähemalt yx kord 50 min ning intervalle.

See on raske aga ainus mis mehena hoiab

tegelikult tuleks teha 3 kordsa aga selleks ei ole sul aega

NB! Spinnimine tähendab treeneri surve alla. Ise ei võta sa endast pooltki sellest mida vaja

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
NB! Spinnimine tähendab treeneri surve alla. Ise ei võta sa endast pooltki sellest mida vaja

Ma ei tea birra... kellele kuidas ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea birra... kellele kuidas ;)

Imelik kangi tõstmisel vajad tuge aga aeroobse puhul usud, et tuled omadega ise välja?

Aeroobse puhul teeb kubjas selle õige tera.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imelik kangi tõstmisel vajad tuge aga aeroobse puhul usud, et tuled omadega ise välja?

Aeroobse puhul teeb kubjas selle õige tera.

Kust sa seda võtad, et kangi tõstmise puhul tuge vajan? V.a. mingit tuge kui tõstan sellist raskust, mida võibolla ise ei jõua üles tõsta?

Ma ei eita üldse, et kupjaga on vahel lihtsam end sundida. Aga päevad pole vennad ja mõned inimesed saavad ka ise hästi hakkama ja mõned ilma kupjata koguni veel pareminigi. Ja üleüldse on spinning vist ju ANaeroobne treening

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×