Jump to content
plokk

Ei ole voimeline keskenduma...

Recommended Posts

Tere mul on väikene probleem! Nimelt ei saa keskenduda trennile kui mul on trennis kas voi käsi paljastav tavaline t särk. rääkimata veel ilma varrukateta särgist. Toesti kui olen uksi saalis ei ole mul seda häda. Aga alati olen kandnud suht pakse riideid isegi suvel.Nii trennis kui vabal ajal.Naine , sobrad ja kuik muud tihti kommenteerivad mind igat pidi sel teema. Et mis saa poed sul on juu viimasepeal ..Aga ei ,olen kull uritanud sellest ule saada ja vahest votnud vähemaks riideid ,nii tuleb kommetaare ja jollitamis oma jagu.Oh saa rai.k et muidu pole midagi aru saada voi et olen ka kuulnud kui uks teadja vend mainis oma opilasele see vend on kindlalt sustind ...Sama problem on mu treening kaaslasel kes kaalub massiajal 110 kilo kanti ja on 175 cm pikk. Ka tema pole voimeline keskenduma kui inimesed vahivad.Nii mee siis oleme sellised vatikuue kandjad ka 30 kraadise ilmaga!Ja blayboyd näitavad ette kuidas asi käib, aga mis aitaks seda ei tea...äkki kellegi on olnud sarnane probleem, olen igati tänulik !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

midagi pole ju karta, vaata krt teinekord siis vastu ja näevad kas on töesti mönus,selle süstimise peale oleks ma sellele tüübile rääkinud et pole midagi tarvitanud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellepärast nad jõllitavadki, et sa üritad koguaeg nagu midagi varjata. Koguaeg on üks mees pikkade riietega treeninud ja kõik teised muudkui mõtlevad - miks küll. Ja nüüd, kui sa särgi ära võtad siis nad puht uudishimust jõllitavadki, et teada saada mida sa küll nii paaniliselt varjanud oled.

Võtad ükspäev, kui on palju rahvast jõusaalis, särgi seljast ära täitsa, siis lähed peegli ette ja imetled oma muskleid igate pidi ;) küll siis kõik uudisimulikud jõllitajad saavad oma küsimustele vastused. Ja mure on lahendatud. Jutu mõte on see, et ära ole nii enesekriitiline. Ära ürita ennast "peitta" sellega tõmbab oluliselt rohkem tähelepanu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pseudoprobleem, ütleks ma selle peale. Isiklikult mina keskendun trennile, mitte teiste vahtimisele või mõtlemisele, et kuidas ma välja näen. Loomulikult lasen puhkepausi ajal pilgul saalis ringi rännata, kuid mitte eesmärgiga jõllitada pingsalt, kuidas keegi trenni teeb või mis tal seljas on. Ja terve suve lased ka ringi, pikkade käistega riided seljas? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Psühholoogiline probleem. Tuleb võtta julgus kokku ja särk seljast võtta. Esimesed korrad on võib-olla rasked, pärast harjud ära. Ei tasu nendest pilkudest numbrit teha. Või nad õõnestavad sind? ;) Inimesed vaatavad tihti üksteist ilma järeldusi tegemata. Lihtsalt vaatan kellelegi otsa, kuid ei mõtle temast midagi. Need on lihtsalt tühipaljad pilgud. Ära lase neist end segada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehh enamus inimesi mõtlevad mõtet "mida küll teised minust arvavad". Aga tõsi on see, et need teised ei arva midagi sinust, sest on ametis mõttega "mida küll teised minust arvavad" ;)

Kuidas sa paksult riides olles suureks said ? Ehk on tegu kompleksiga sellest ajast kui väike olid. St kandsid kogu aeg pikki riideid, et varjata oma suurust (väiksust) ja nüüd suurena ei julge jätkuvalt riideid maha visata.

See, mis mulle silma on jäänud on küll mõtlemapanev. Nimelt võid näha nö playboysid maikades 35cm-seid biitsepseid välgutamas aga kui kellelgi vähe juba kätt on siis tekib justkui kompleks ja pannaks pikad polod või heal juhul T-särgid selga. Ei tea miks see nii on? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei no ma arvan et paljud vaatavad et oo kui peened lihased iki:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

äkki sa peaksid seda just oma kasuks kuidagi ära kasutama.. tee kõvasti trenni ja näita kuidas asi käib

ei ole ju mõtet ennast kuuma ilmaga piinata pikkade riietega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere jälle . Nii eile siis votsime kätte ja sai tehtud veitsa kergemate riietega trenni.Tegime seda kiirelt. raskelt ja tundega.Lulitasin end täiesti välja koigest muust. Ja ei kottinud uldse mis umber ringi toimus!Vastubidi tekkis meil treening kaaslasega päris tihe voistlus ( rebimine ) endi vahel ,et oot ma näitan kuis need raskused on kui paber.igati rahule vois jääda. Tasapisi, aegapidi nii selle alaga juba ole nii.Nii et suured tänud noannete eest.ärge nuud arvake et me nuud esinema hakkame. Ei seda annet looduse poolest pole antud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minule on see just positiivne kui näen, et keegi saalist vaatab, näiteks rinnalt surumise juures. Kui ikka mega raskus on peal ja näed, et teised vaatavad siis see hoopis innustab mind seda raskust ülesse lükkama.See mis särk mul seljas on ei häiri mind üldse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere mul on väikene probleem! Nimelt ei saa keskenduda trennile kui mul on trennis kas voi käsi paljastav tavaline t särk. rääkimata veel ilma varrukateta särgist.

Ära palun pahanda aga psühhiaatrist oleks vast abi.

Sul peab olema mingi emotsionaalne trauma.

Kas said vale dopingusüüdistuse. Kas mõni tibi arvas, et oled liiga turd. Kas isa oli sinu lapsepõlves liiga suur mees...

Ameerikas oleksid sa ise juba ammu läinud

see on kultuurikeskkonna küsimus.

Aga kui oled turd mõnus mees, mida sa pagan põed? Võta kaks liitrist õlu ja pigista ettekandjat kannikast.

ELU ON MÕNUS

museas yx anegdot

seisavad ameeriklane, prantslane ja eestlane ning jõllitavad elevanti.

ameeriklane mõtleb:

Vat see on kena loom. Saaks omale teeks hamburgeriteks ja ajaks ilge papi kokku.

prantslane mõtleb:

Vat see on kena loom. Saaks omale viiks turplatsile ja näitaks teist palja tüdruku kõrval raha eest. Ilge papi ajaks kokku.

eestlane mõtleb:

Vat see on kole loom. Huvitav mida ta minust mõtleb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on kogu aeg pikk dress , kui trenni ajal väga palavaks läheb , olen t- särgis. Kunagi algajana tegin trenni lühikeses dressis , aga see oli ammu. Pikka dressi kannan kahel põhjusel , esiteks on hea kui liigesed on soojas, sellest saad siis aru , kui mingid jamad juba on nendega , teiseks imeb riie kõik juustu enda sisse, muidu oleks kõik pingid ja kangid higised pärast. Nõme on ju kui , mingi jurakas teeb näiteks kükki , mingi nööridest maika seljas, see ei ole viisakas minu arvates.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nõme on ju kui , mingi jurakas teeb näiteks kükki , mingi nööridest maika seljas, see ei ole viisakas minu arvates.

Miks see nööridest maika sind häirib, kui inimene teeb kükki? Jutt oli just enne, et pole vaja tähelepanu pöörata sellele, mis kellelgi seljas on, kui ta trenni teeb ... Ja kui et mitte pinke higiseks teha, siis mina olen alla pannud dressipluusi või rätiku ja pole probleemi :D Ise olen algusest peale teinud trenni lühikestes riietes, soenduse ajal on dressipluus või pusa. Aga see olen mina ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks see nööridest maika sind häirib, kui inimene teeb kükki? Jutt oli just enne, et pole vaja tähelepanu pöörata sellele, mis kellelgi seljas on, kui ta trenni teeb ... Ja kui et mitte pinke higiseks teha, siis mina olen alla pannud dressipluusi või rätiku ja pole probleemi :D Ise olen algusest peale teinud trenni lühikestes riietes, soenduse ajal on dressipluus või pusa. Aga see olen mina ;)

Miks , miks , mõtle natuke.Kang on tal seljas , otse higise turja peal, tal on seal võib olla äge akne ka kõigele lisaks , proovi pärast jõutõmmet teha sellise rokase kangiga , hui käes püsib. Jõutõste võistlustel näiteks ei ole lubatud kükki ja surumist teha maikas , kuna kang või pink puutub nahaga kokku. Aga härrased , ega mina teid keelata ei saa , tehke mis tahate. Sina oled kindlasti veel üks neist , kes plätadega või lausa paljajalu trenni teeb.

Muudetud kasutaja BULDOOSER poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paistab, et sa, Buldooser, ajad asja isiklikuks. Pole kunagi plätades või paljajalu trenni teinud, isegi mitte sokkis. Ainult nüüd, kui jalg on kipsis, ei kasuta ma seal ühe jala otsas jalanõud ;) Ja ka küki ajal saab dressika selga panna. Isiklikult olen ise ühe venna aasta tagasi trennist minema saatnud - oli teine küll riides, kuid riided ilmselt nädalaid pesemata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paistab, et sa, Buldooser, ajad asja isiklikuks. Pole kunagi plätades või paljajalu trenni teinud, isegi mitte sokkis. Ainult nüüd, kui jalg on kipsis, ei kasuta ma seal ühe jala otsas jalanõud ;) Ja ka küki ajal saab dressika selga panna. Isiklikult olen ise ühe venna aasta tagasi trennist minema saatnud - oli teine küll riides, kuid riided ilmselt nädalaid pesemata.

Vot see on hoopis teine jutt , saad aru küll miks maikas kükkimine jama on , aga ära seda paljajalu treenimist isiklikult võta, las need võtavad , kes nii teevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaali hügieen on teema, millest ei tahaks rääkida. Paraku külastavad jõusaali igasugused tänavakraaded, nii nt. haiseb Scott'i pink vängelt higihaisu järgi, keegi loll on rinnatrenazöörile oma ninakollid nühkinud. Ptüi! See on see polüvernikute "kultuur".

Kas me sellist Eestit tahtsimegi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere mul on väikene probleem! Nimelt ei saa keskenduda trennile kui mul on trennis kas voi käsi paljastav tavaline t särk. rääkimata veel ilma varrukateta särgist. Toesti kui olen uksi saalis ei ole mul seda häda. Aga alati olen kandnud suht pakse riideid isegi suvel.Nii trennis kui vabal ajal.Naine , sobrad ja kuik muud tihti kommenteerivad mind igat pidi sel teema. Et mis saa poed sul on juu viimasepeal ..Aga ei ,olen kull uritanud sellest ule saada ja vahest votnud vähemaks riideid ,nii tuleb kommetaare ja jollitamis oma jagu.Oh saa rai.k et muidu pole midagi aru saada voi et olen ka kuulnud kui uks teadja vend mainis oma opilasele see vend on kindlalt sustind ...Sama problem on mu treening kaaslasel kes kaalub massiajal 110 kilo kanti ja on 175 cm pikk. Ka tema pole voimeline keskenduma kui inimesed vahivad.Nii mee siis oleme sellised vatikuue kandjad ka 30 kraadise ilmaga!Ja blayboyd näitavad ette kuidas asi käib, aga mis aitaks seda ei tea...äkki kellegi on olnud sarnane probleem, olen igati tänulik !

Üks teemakohane postitus ka. Sa ei muretseks selle pärast mida mõtlevad sinust teised ,kui sa teaks kui vähe nad sinust mõtlevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

To: V.K sind huvitas piitsa umbermoot vastus on oma jagu (48 cm), kuid selline uppunud teekoti taoline!Ei ole selline kuiv , veresoontega kaunistatud . Aga vast uhel heal päeval on ka selline aga mis umber mooduga? see vast pole enam oluline... Tervitades Plokk!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×