Jump to content
JosifAadu

Kuidas on kehaehitajatel lood vahest õllega?

Recommended Posts

ütleks nii,et mida sa arvad mee oleme mehed ja õllest iki ää ei üte.aga eks se ole erinev mõni lääb koju ja korgib ülle lahti ja teine lihtsalt nädalavahetusel.

aga alati on ka erandeid:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole küll teab mis "kehaehitaja" , aga enne trenni kohe kindlasti õlut ei puutu, aga vahel suvepoole nüüd nädala sees olen ka päeval värskes õhus ühe õlle joonud vahest ehk ka kaks. Mida rohkem suve poole , seda vähem trenni ja rohkem õlut ilmselt, sest värske õhk ja liikumine ajab janule ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tarbi üldse alkot. Ei maitse esiteks, teiseks ei tea kunagi, kuna roolis vaja olla, kolmandaks ei käi sport ja alko minumeelest eriti kokku ka.....neljandaks---ei ole mulle neid lisakaloreid niisama tuju tõstmiseks ka vaja-ma niigi lõbus inimene;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädala sees (trennipäevadel) ei tarbi. Kuidagi väsitab mind isiklikult. Nädalavahetustel(eriti suvel) tuleb ette lausa kuritarvitamist. Nagu ka kahjuks täna-eile ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtul peale trenni on päris mõnus üks õllelaks sisse kallata. Kõige paremini läheb peale Saarema X, järgmine valik on English Ale.

Olen ka enne trenni proovinud, mitte küll vahetult enne. Hea minek on olnud. Siiski nt enne kükitrenni ei jooks alkot.

Aga tõesti võiks rahvas siia oma margieelistusi kirjutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma väga suur õllesõber pole, aga mõnikord peale trenni kallan küll ühe alekokk preemiumi naha vahele, siis väike uinak ja tugev söök ;):D:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saaremaa x, igal õhtu, mõni ütleb, et see lõhnab alkoholismi järgi :D . Lõhnaku, tunnen ennast hästi igaljuhul. Samas ei kutsu kedagi ülesse seda järgima. Aga kui õlu meeldib siis andke tuld. Siiski täis juua ennast ei maksa rohkem kui kord aastas ehk arvan, kui sedagi. Milleks lolliks ennast juua, ei mõista. ;)

Muudetud kasutaja Marek Kalmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väike tants? Vahest võib

väike õlu? Ei joo, vabsjee ei paku huvi! :D

tuju hea, ülihea

naised teevad veel paremaks ;)

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nooremana sai tõesti ka pohmas ja segipeagagi teinekord trenni mindud - see mineku tunne ei ole küll õige tunne ;) tunded petavad.

Nüüd naudin selget pead ja head enesetunnet!

Muudetud kasutaja AA poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tavaliselt tõmban nädalavahetustel midagi endale kõrist alla, aga no mõni päev läheb ka soojal päevad mõned õlled nüüd suvel ikka, ja eelistan rohkem alocoq premiumi aga no küll lähevad ka mõned teised alla kui vaja:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õhtul peale trenni on päris mõnus üks õllelaks sisse kallata. Kõige paremini läheb peale Saarema X, järgmine valik on English Ale.

Olen ka enne trenni proovinud, mitte küll vahetult enne. Hea minek on olnud. Siiski nt enne kükitrenni ei jooks alkot.

Aga tõesti võiks rahvas siia oma margieelistusi kirjutada.

Üldiselt joon Saku õllesid. Rock ja Hele meeldivad oma humalase maitse pooleks. Pilsner on hea suveõlu. Mõnikord proovin huviga ka erinevaid marke, aga pole millegi muu juurde pidama jäänud.

Saaremaa X...vat sellist asja ma kõrist alla ei saaks. Alkohol tapab õllemaitse ära ja seetõttu ma üle 6 "voldiseid" eriti ei joo. Miks just Saaremaa X?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi Saarema X (Maarahva suus tuntud ka kui "Vendilaator" või "Tuulik" ) on jälk, aga see on minu puht isiklik arvamus. Üldiselt Premim, Alexander, Tõmmu Hiid ja lihtsalt janukustutajana AlecoqPilsner on minu paremik ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oi Saarema X (Maarahva suus tuntud ka kui "Vendilaator" või "Tuulik" ) on jälk, aga see on minu puht isiklik arvamus. Üldiselt Premim, Alexander, Tõmmu Hiid ja lihtsalt janukustutajana AlecoqPilsner on minu paremik ;)

Saarema x on jälk siis kui seda juua soojalt või jahedalt. Seda tuleb juua maximaalselt külmalt, pea et jäätumise piiril, nagu ka teisi kangeid õllesid. Ja lahjad õlled, need mis alla 6 voldi tuleks üldse valamusse kallata. Ja muuseas, ükski õlle ei kustuta janu, nii nagu seda ei tee ka kohvi, sest viib organismist oluliselt suurema hulga vedelikku välja kui sinna koos õllega satub. Õlle (ka kange), nagu veingi on eelkõige lõõgastuseks, lõdvestava enesetunde saamiseks. Mitte aga janukustutajad või mis veelhullem peomeeleolu loomiseks ja enda segi kammimiseks. Ükskõik mis alkohol, koguses, mis teeb nö. "varblasest kotka" on kahjulik tervisele ja seega mõttetu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimati jõin alkoholi Töölisrahva pühal. Mingi 1,5 gini ja 2 liitrine Ice Peer. Ei ole suuremat sorti alkoholisõber, peamiselt joon tähtpäevadel, sünnipäevadel jne.

Lemmikmarki ei oska öelda, meeldivad rohkem lahjad heledad õlled. Kangetest õlledest ei pea üldse lugu. Kunagi sain proovitud Presidendi 10 kraadist õlut, täiesti kõlbmatu jook. Kuna keegi ei tahtnud seda solki juua, kallasime ta kraanikausist alla.

Viina ei joo üldse ;) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui õlle isu tuleb siis tavaliselt 0.5 l taurus õhtusöögi juurde - võtad aja maha ja hea on olla! :D

muidugi vabal päeval peesitades päikesekäes tuleb rohkemgi ette aga neid vabu päevi ei esine jälle kuidagi! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

viimasel ajal olen alkoholivabat õlut joonud. Päris vaba see muidugi pole sellest. 0,5% on sees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise eelistan neid nö lastejooke, nagu Saku Ice jne. Lemmik on Budweiseri Bud. Mekkisin nädalavahetusel Vootele Saaremaa X-i ja tuleb tunnistada, et polnud ka kehvemate killast ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×