Jump to content
jasmiini

to Kiisumiisu

Recommended Posts

Olen uudishimulik ja tahtsin küsida, et kahvlis rääkisid, et teed 2xpäevas trenni, hommikul ja õhtul - aga mida täpselt sa teed?

Õhtul ilmselt jõusaal aga mis trenn hommikul on, kas mingi aeroobne,

kas teed ainult jõusaali v BP ka sekka,

ning mittu korda nädalas treenid?

Igatahes kadestan sind, aastaga üli head tulemused, ise rapsin kah, aga tulemuseks ei midagi märkimisväärset :D !

Ja veel seda, et tubli, et suutsid jääda rahulikuks, kui see sooda Kiur oma munadest koguaeg sonis, need olid tal vist ainukesed teadmised üldse jõutreeningut B).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas jutt käib eilsest "Kahvlist" ? B)

Jap. Eile (kellel siis õnnestus näha) oli selline ilus 10-15 minutine lõik siis lähemalt BodyFitnessist jms üldse. Saates olidki 'Kiisumiisu' ja Natalja. Natalja tegi väikese fitnessi vabakava ja 'Kiisumiisu' tutvustas bodyfitnessi poose jms. Hea ja ilus asi oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu lugupidamine Kiisumiisule. Peale selle , ta väga hea välja nägi , oskas ta ka saatejuhtide lollidele , provotseerivatele ja stereotüüpidest kubisevatele küsimustele vastata , nii , et saatejuhid jäid alla.Respect.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen uudishimulik ja tahtsin küsida, et kahvlis rääkisid, et teed 2xpäevas trenni, hommikul ja õhtul - aga mida täpselt sa teed?

Õhtul ilmselt jõusaal aga mis trenn hommikul on, kas mingi aeroobne,

kas teed ainult jõusaali v BP ka sekka,

ning mittu korda nädalas treenid?

Igatahes kadestan sind, aastaga üli head tulemused, ise rapsin kah, aga tulemuseks ei midagi märkimisväärset :D !

Ja veel seda, et tubli, et suutsid jääda rahulikuks, kui see sooda Kiur oma munadest koguaeg sonis, need olid tal vist ainukesed teadmised üldse jõutreeningut B).

Tere!

Treenin 5 korda nädalas. Hommikuti 20-30 min aeroobset (ratas, stepper, jooks) ja õhtul 1,5 tundi jõusaali. Puhkan tavaliselt laupäeval.

Kõigil on võimalik selliseid tulemusi saada, tuleb lihtsalt teha õigeid asju , õigel ajal:)

Aitähh toetuse eest! :)

Kiisumiisu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igatahes kadestan sind, aastaga üli head tulemused, ise rapsin kah, aga tulemuseks ei midagi märkimisväärset :) !

laps täna ütles: emme, kle sul on käed nii musklis nagu mõnel mehel B) ; No ma olin nii liigutatud, et ometi keegi märkas mingit muutust. Mehe mõõtudest on muidugi asi kaugel, aga arvestada seda, et käed on mul alati olnud nagu makaronid, siis vist ikka mingi areng on toimunud :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei, lahe oli meie tegijaid telekast näha.......kummalisi küsimusi ainult esitati...ikka see muna ja muna... B) No mis selle munaga siis on?? :D

Kiisumiisule: sa enne jõusaali tegelesid ka mingi spordialaga või alustasid nö puhtalt lehelt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, lahe oli meie tegijaid telekast näha.......kummalisi küsimusi ainult esitati...ikka see muna ja muna... B) No mis selle munaga siis on?? :D

Kiisumiisule: sa enne jõusaali tegelesid ka mingi spordialaga või alustasid nö puhtalt lehelt?

Tere!

Alustasin täiesti puhtalt lehelt. Sinnamaani olin lastega kodus:)

Kiisumiisu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to kiisumiisu: palun kas oleks võimalik, et kirjutaksid näiteks oma yhe päeva näidismenüü enne võistlusi dieedi ajal. oleks väga huvitav teada, mida ning kui palju sööd dieedi ajal. ette tänades ning edu soovides B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, lahe oli meie tegijaid telekast näha.......kummalisi küsimusi ainult esitati...ikka see muna ja muna... :D No mis selle munaga siis on?? :)

Ilmselt üritasid saatejuhid küsidagi siukesi küsimusi,mida tavainime oleks küsinud.Ehk siis tegid end lollimaks tegelikkusest.

Loodetavasti oli see nii, B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna Kiisumiisu magab hetkel, siis vastan tema eest : ) Eks me korrigeerime tema sööki vastavalt peegelpildile aga hommikul sööb ta alati pudru, lisaks pool pakki lahjat kohupiima, peale on valatud jogurtit ja raputatud rosina-pähklisegu + 1 spl täis linaseemneõli. Päeval on mitu toidukorda kaasa tehtud pannil oliiviõliga kanawok (kanafilee + värsked juurviljad). Peale trenni kindlast sheik Tai Kane WDGP. Õhtu viimane toidukord on omlett singiga, lisaks porgani-kapsa salat. Aegajalt on muidugi ka kala. Üsna tihti teeb ta ka proteiinikooki, mis on täitsa koogi maitsega ja tõeline valgupomm, täpset koostist ma ei tea aga sisaldab kodujuustu, muna, Tai Kane whey lemonit ja kaerahelbeid. Eks ta kirjutab ise õige retsepti hiljem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proetiinikook

2 tervet muna

4 munavalget

1 karp kodujuustu

2 kulpi Tai Kane Whey Lemonit

60 g kaerahelbeid

Kes tahab magusamat kooki võib teha paar suhkruasendajat katki kahe lusika vahel ja see ka sisse raputada:)

Pärgament paber alla ja ahju. Umbes 25 min 200 kraadi juures. Üle ei tohi lasta, muidu kuivab liiga ära:)

Väga mugav kaasa võtta tööjuurde ja ärikohtumisele, kus seda kohvi juurde viisakalt süüa:)

Head isu ja ilusat algavat suve,

Kiisumiisu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm kas see proteiinikook on hea:P peaks ka ära proovima teha:)

aga kas sinna võib panna ükskõik missugust proteiini pulbrit mis on käe pärast saada:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hmm kas see proteiinikook on hea:P peaks ka ära proovima teha:)

aga kas sinna võib panna ükskõik missugust proteiini pulbrit mis on käe pärast saada:P

Võib küll, aga Lemoniga tuleb kõige parem. Olen ka WDGB proovinud, aga sellega tuleb kibe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga siis see kodujuust võib olla ka kohupiim sest kodujuust ei ole minu lemmik ;) aga samas kui see valmis teha äkki jääb teine maitse:)

Tegin ise ka just kohupiimaga. Tuleb ka päris hea, ainult, et siis tuleb natuke piima juurde panna, muidu tuleb liiga kuiv. Sellepärast mulle maitseb kodujuustuga rohkem, et tuleb mahlasem:) Jogurtit võib ka sinna natuke lisada...

Head küpsetamist:)

Kiisumiisu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×