Jump to content
lehter

Tagumik ja kintsud jämedad;:D

Recommended Posts

Mul oleks vaja nagu jalad ja tagumi väiksemaks saada...

mida soovitade..

Jooksust igapäev 50minutit on kasu + 500 hüpet hüpitsaga??

Võinh soovitage midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oleks vaja nagu jalad ja tagumi väiksemaks saada...

mida soovitade..

Jooksust igapäev 50minutit on kasu + 500 hüpet hüpitsaga??

Võinh soovitage midagi.

mees või naine? naistel kogunab rasv sinna piirkonda eelkõige, meestel aga kõhule eelkõige.

kui naine siis peaasi et talje peenike, tagumik ja kintsud võivad jämedad olla naistel.

aga rasva ei põletata lokaalselt. ikka üld toitumist peab muutma ja treeningut mis rohkem aeroobse suunitlusega.

aga see jooks ja hüppamine on aeroobne kasu ikka kui toitumine ok. magusast ja rasvasest loobumine+rohkem valku

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen mees.. selleks ongi jama...

östrogeeni palju veres siis.

kõva trenn, toitumine ja lisaks kasuta östrogeeni blockerit-antiöstrogeene n tamoxifene ja pane testot

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelt mai arva et mul ötot palju on.. sest mul ikka mehe tunnused.. Hääl jäme--- Selg ülalt lai.- õlad laienevad... Luihtalt olen 16 ja olin väiksestpeast vähe aktiivne.. Tulks lihtsalt rasv maha saada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lokaalselt rasva kaotada saab vist ainult ühe keelatud ainega ja pe..se on viimane koht kus rasv kaob.Nii, et pead rämedalt alla võtma ja ära unusta jalgu korralikult treenimast , mõtlen kükke ja väljaasteid jne.

Muudetud kasutaja BULDOOSER poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lokaalselt rasva kaotada saab vist ainult ühe keelatud ainega ja pe..se on viimane koht kus rasv kaob.Nii, et pead rämedalt alla võtma ja ära unusta jalgu korralikult treenimast , mõtlen kükke ja väljaasteid jne.

misainega? äkki retseptiga pole keelatud haigetele!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oleks vaja nagu jalad ja tagumi väiksemaks saada...

mida soovitade..

Jooksust igapäev 50minutit on kasu + 500 hüpet hüpitsaga??

Võinh soovitage midagi.

Vaata kui tõesti tahad kaalu kaotada ja jalgu sitkemaks teha, siis tuleb iga hommiku peale ärkamist ja enne sööki hüpata hüpitsaga. Minu arust ei ole mõttet panna endale min. kaks-, kolm-, neli- jne. sada, tuleks hüpata enesetunde järgi. Kui nii hüpata siis ei ole vaja joosta 50 min ja 500 hüpet teha - sa lihtsalt koormad enda ära. Kui aga endal on soov jooksmas käia, siis peaks jooksma õhtu poole. Kindlasti tuleks tarvitada mineraalvett n. Aura Mineral 10eeq 1,5l v. Värska 12eeq 1.5l. Jõudu B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti tuleks tarvitada mineraalvett n. Aura Mineral 10eeq 1,5l v. Värska 12eeq 1.5l. Jõudu

Miks tuleb kindlasti mineraalvett juua? Mis imejooks see selline on? Ega sa mõni agent ei ole, et meelitad inimesi raha raiskama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
östrogeeni palju veres siis.

kõva trenn, toitumine ja lisaks kasuta östrogeeni blockerit-antiöstrogeene n tamoxifene ja pane testot

ÄRA ÕHUTA DOPINGU KASUTUSELE - See on karistusseadustiku järgi karistatav B)

§ 206. Kallutamine dopingu kasutamisele

Ravimi väljakirjutamise eest kasutamiseks dopinguna spordis, samuti ravimi dopinguna kasutamisele kallutamise eest või ravimi dopinguna kasutamiseks manustamise või üleandmise eest - karistatakse rahalise karistusega või arestiga.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks tuleb kindlasti mineraalvett juua? Mis imejooks see selline on? Ega sa mõni agent ei ole, et meelitad inimesi raha raiskama?

Aga mis sa selline oled? Tegelt võib fäti ja arcticut ka juua vmt. muidugi vastavalt rahakotile. Muidugi on fät piisavalt effektiivne - aga hea kraam maksab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks üldse seda crappi vaja on? Saab ka ilma selliste jookideta ju rasvast lahti, mina küll mingit mõtet neil ei näe. Saan ilma hakkama ja ei usu et kunagi üldse mingit fatburnerit ostan. Rasvad kaovad kalori defitsiidis mida saavutab toiduhulkade piiramisega, mingi spordijooki luristades on veel rohkem süsivesikuid, mida kulutada B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mr. Y' ga nõus. Võib-olla olen retrograad, sest olen põhimõtteliselt taoliste mökside ja kökside vastu. Kurat teab millega tegu, mõne aja pärast jälle avastatakse, et asi on kahjulik vms. USA-s oli juhtum, kus mingi ravimifirma varjas klientide eest toote kahjulikku kõrvalmõju, sest sellest teavitamine oleks firma pankrotti viinud! Ära nimel ollakse valmis kõigeks. See selleks. Eelkõige ei osta ma sääraseid asju juba hinna pärast, raha raiskamine minu meelest. Aga kui inimesel on rahakott puuga seljas, siis miks mitte.

St, sa ei vastanud ikkagi mu küsimusele, miks peab kindlasti mineraalvett jooma?

Muudetud kasutaja Vahue poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mr. Y' ga nõus. Võib-olla olen retrograad, sest olen põhimõtteliselt taoliste mökside ja kökside vastu. Kurat teab millega tegu, mõne aja pärast jälle avastatakse, et asi on kahjulik vms. USA-s oli juhtum, kus mingi ravimifirma varjas klientide eest toote kahjulikku kõrvalmõju, sest sellest teavitamine oleks firma pankrotti viinud! Ära nimel ollakse valmis kõigeks. See selleks. Eelkõige ei osta ma sääraseid asju juba hinna pärast, raha raiskamine minu meelest. Aga kui inimesel on rahakott puuga seljas, siis miks mitte.

St, sa ei vastanud ikkagi mu küsimusele, miks peab kindlasti mineraalvett jooma?

Mineraalvesi tagab puhta veega võrreldes vedeliku mõnevõrra kiirema omastamise ja parema organismis peetuse taastumisperioodil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fatburneri mõttekuses võite ju kahelda... aga kuna olen ise proovinud siis tean kindlalt öelda et töesti töötab... iseasi kas kulutada raha ja osta või mitte ja ajada ilma läbi. aga kindlasti on mõju olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×