Jump to content
j6ujunn

eriline kaalumure?

Recommended Posts

Tere,

ma olen 191pikk ja 110kg.olen aasta treenind ja mass on ikka jõle suur.pean toitumisest kinni.7 päeva nädalas jõusaal e. iga päev. aeroobne 2 x nädalas.välimus hea.kui kysida siis pakutaxe et max 95kg.

muidu sellised andmed:

bic 43,5cm

rind 118cm

säär 47

reis 68cm

vööymbermõõt 102cm

vanuseks 18a.B)

Muudetud kasutaja j6ujunn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no on ikka monedel mure,oled kaalukas ja hea valimus B)

anna siis ikka valu saalis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sul kuskil midagi ei lotenda ega üle värvli ei ripu ning nagu sa ise ütled, et välimus on hea, siis ei tohiks see number, mida kaal näitab, mureks olla. Eriti veel kui sa intensiivselt jõusaaliga tegeled, siis muutudki sa nö ülekaaluliseks, aga seda lihaste arvelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

meestel ikka mida suurem kaal seda parem ju. parem oleks aind muidugikui see kaal olex lihaste mitte rasva arvelt.

ega sa naine pole et liigse kaalupärast muretsed kui välimus sealjuures ok. minuarust on su kaal väike hoopis mehe kohta sellisepikkuse juures. minuarust peaks sa 140- 150 ikka kaaluma.

ma olen sust 10 cm lühem ja kaalun 130 sinupikkuse juures tahaks jah miski 150 ikka olla vähemalt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan ka, kui rasva% on korras siis pole kaalu pärast küll vaja muretseda. Kaalu järgi on kõik kulturistid ju ülekaalulised. Lase rasv ära mõõta ja mõõdulint kätte. Proportsioonid on siin: IDEAALSE KEHA PROPORTSIOONID

Mida rohkem seda uhkem nagu Andreaz ütles.

Muudetud kasutaja Mesku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×