Jump to content
TANK

Särgid

Recommended Posts

Tere,

Mina ei kannaks küll avalikus kohas särki, mille esi- ja tagakülg on mingite maitsetute piltidega prostalt üle võõbatud. Reklaamsärk või mitte, aga asi võiks vähemalt esteetiline ja maitsekas olla...

Kuna oli 5 minutit vaba aega, pakun välja oma variandid: mõlema variandi puhul nii esi- kui tagakülg. Fitness.ee logo peaks olema TIKAND, "tervisilujõud" aga kvaliteetne trükk. Sellist särki poleks vähemalt häbi kanda B)

amazoneestcopy4fl.jpg tervisilujudtagantcopy5gq.jpg

tervisilujudcopy0se.jpgamazontagantcopy1vv.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

100% nõus sinuga 47! Kavandid ka lihtsad ja armsad sul!

Tikand püsib kaua ilus ja esteetiline, ei hakka kuluma ega narmendama, ei ole triikimisega probleeme ega midagi. Kvaliteet ennekõike! Tikandi vormi tegemine muidugi maksab, aga....kui see olemas, saab tikandit ükskõik kuhu peale kanda lasta: fliisid, saunalinad jne jne- nu ka need materjalid, kuhu trükkida ei kannataks.

Mõelgem selle üle! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-233-1146811063_thumb.jpg

Kui see, siis hantel peaks suurem olema. Muidu siiani 47 tagasihoidlik variant tundub parim - kuigi isiklikult mind häirib selles hüüdlauses - TERVIS ILU JÕUD see ILU. Tundub kuidagi ilueedilik ...

Muudetud kasutaja stainless poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on nagu nike särk-pole vaja mingeid üleliigseid lisandeid.On kaubamärk(antud juhul logo) ja kõik saavad aru, millega tegu.

nike sucks, minu potas kulub ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

bohemianrhapsody-i EKFL-i logoga särk oleks üli kõva ja näiteks fitness.ee võiks seljapeal olla(mulle meeldiks lihtsalt kiri, mitte see punane fitness.ee logo) ja kuskil eelpool mainiti et ILU seal hüüdlauses veits imelik... minu arust ka! Muidugi teen trenni, et olla terve, tugev ja hea välja näha. Aga see kiri jätab umbes sellise mulje nagu "Vaadake mind, ma olen nii ilus! ;) " Paneks rohkem rõhku tervisele ja jõule :D

See ainult minu arvamus...

Oll

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See / need Get Some Muscles variandid lausa karjuvad, et vaadake mind ma olen attention whore!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rebase kavandid on väga head minu arust,aga selja peal olev kiri "Get Some Muscles" ei meeldi eriti!

Pole minu kavandid. Kuna Arnoldit momendil pole, topin ise üles kavandeid, mis meile e-mailile saadetakse. Nii et ei saa seda au kahjuks enda peale võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole minu kavandid. Kuna Arnoldit momendil pole, topin ise üles kavandeid, mis meile e-mailile saadetakse. Nii et ei saa seda au kahjuks enda peale võtta.

ok,aga head kavandid on ikkagi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsalt teemaga kaasnevalt tuli meelde kuskil välisvõistlustel nägin ühel jõmmil särki seljas, kus oli tal seljapeal kirjas rasvaselt mass training plain ja allpool siis lahtikirjutatud loetelu päevamenüüst ja treeningplaanist (nädalast). Ise kommenteeris, et ei viitsi kogu aeg seletada mida ja kui palju ja millal ta sööb ja kuidas treenib. Las igaüks loeb ise : ) Paljud jäidki lugema : ) Kõhu peal oli ka mingi asjalik kild aga ei mäleta enam

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×