Jump to content
foggy01

Kõhulihased

Recommended Posts

Punu tuleb siis kui kõhulihased tõmbuvad kokku väljaspoole. 5x5 ei tasu tõesti kõhule teha muidu ei anna seda kontrollida aga 20 kordust peaks enam-vähem paras olema. Kõhtu ei tasu punni ajada kõhulihased tehes muidu saabki Ronnie kõhu :rolleyes:

Mismoodi nad punni lähevad, ma ei mõista, kui kasvavad, siis on see teine asi ja igati teretulnud. Ronniel ikka vast siseelundid paisunud steroidedest..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina teen tavaliselt 3x25 ja iga päev.

Ega see eriti hea ole, kui igapäev kõhulihastele "vatti anda". Tuleb ikka veits anda aega taastumiseks ka, enne kui uuesti tegema hakkad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega see eriti hea ole, kui igapäev kõhulihastele "vatti anda". Tuleb ikka veits anda aega taastumiseks ka, enne kui uuesti tegema hakkad.

3x25 pole nüüd eriline "vatti andmine"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa omavahel võrrelda biitsepsit-triitsepsit ja kõhulihaseid. Lihased koosnevad erinevatest kiududest, mis reageerivad erinevatele koormustele (koormuse kestvuse suhtes). Biitsepsis ja triitsepsis on üldjuhul ülekaalus kiud, mis reageerivad ajaliselt lühematele koormustele. Kõhulihased ja "sääre lihased" koosnevad suuremal määral kiududest, mis reageerivad pikema kestvusega koormusele. Seega ei saa kõiki lihaseid võrdselt võtta.

Jutt pole just eriti täpne faktide poolest, ega ka mitte kõige selgem - kell palju juba. Ehk jõuab iva kohale.

Edit : http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=2398

Muudetud kasutaja Sõlm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muscle & Fitnessis oli et kõhulihaseid peab põletama, vaikselt tegema, hoidma pinge all kuni põlema hakkab vms..

Ise küll kordustena ei tee, vahepeal teen 50 kordust enne kui midagi tundma hakkan.. ja 3 harjutust kõhule. igaga 3 x max.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui oled veel algaja siis kindlasti tundub see enneolematu, aga ma olen nii harjunud sellega, et ei taju seda piiri, võiks seid ikka päris palju vorpida.
Äkki teed siis teistsuguse tehnikaga ning teisel eesmärgil? Ma kasutan kõhulihaste tegemisel raskusi, või kodustes tingimustes viin käed sirgelt taha ning hoian ülemist asendit nii 2-3 sekki. Alla tulles täitsa vastu maad ei lähe, vaid tõmban kohe üles. Nii väga palju teha ei jaksa küll järjest.

Pikemale koormusele reageerivad lihaskiud küll, kuid korralikku seeriat tehes ning ülemises asendis korraks peatudes ei tee neid ka päris 30 sekki. Samas eks igaühele jääb lõpuks oma arvamus. Enamik artikleid mainivad ka, et kõne all olevate eesmärkide saavutamiseks tuleks vähemate korduste ja suuremate raskustega seeriaid teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki teed siis teistsuguse tehnikaga ning teisel eesmärgil? Ma kasutan kõhulihaste tegemisel raskusi, või kodustes tingimustes viin käed sirgelt taha ning hoian ülemist asendit nii 2-3 sekki. Alla tulles täitsa vastu maad ei lähe, vaid tõmban kohe üles. Nii väga palju teha ei jaksa küll järjest.

Pikemale koormusele reageerivad lihaskiud küll, kuid korralikku seeriat tehes ning ülemises asendis korraks peatudes ei tee neid ka päris 30 sekki. Samas eks igaühele jääb lõpuks oma arvamus. Enamik artikleid mainivad ka, et kõne all olevate eesmärkide saavutamiseks tuleks vähemate korduste ja suuremate raskustega seeriaid teha.

Mulle ei istu eriti raskustega tegemine ebamugav .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle ei istu eriti raskustega tegemine ebamugav .

Oleneb mis su eesmärk on !

Keegi polegi öelnud et vormis kõhulihaste saamiseks peab alati kõik nii kerge olema!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb mis su eesmärk on !

Keegi polegi öelnud et vormis kõhulihaste saamiseks peab alati kõik nii kerge olema!

Minul pole kunagi kõhulihastega probleemi olnud, geenides juba massiivne kõhulihas :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Punu tuleb siis kui kõhulihased tõmbuvad kokku väljaspoole. 5x5 ei tasu tõesti kõhule teha muidu ei anna seda kontrollida aga 20 kordust peaks enam-vähem paras olema. Kõhtu ei tasu punni ajada kõhulihased tehes muidu saabki Ronnie kõhu :(

Ärme aja nii palju putru suust välja !

Ronnie'l on kõht punnis ikkagi kasvuhormoonide tarvitamisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei hakkand uut teemat tegema..Küsimus on selline,et kas keegi oskab soovitada mingeid harjutusi millega saaks alumisi kõhulihaseid treenida?Olen praegu ainult ülemist osa treenind ja alumine on kuidagi väike..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei hakkand uut teemat tegema..Küsimus on selline,et kas keegi oskab soovitada mingeid harjutusi millega saaks alumisi kõhulihaseid treenida?Olen praegu ainult ülemist osa treenind ja alumine on kuidagi väike..

Rippes jalgade või põlvede tõstmised. Üldjuhul sellised harjutused, kus on jalgade tõstmine mõjutavad suuremal osal alumisi kõhulihaseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei hakkand uut teemat tegema..Küsimus on selline,et kas keegi oskab soovitada mingeid harjutusi millega saaks alumisi kõhulihaseid treenida?Olen praegu ainult ülemist osa treenind ja alumine on kuidagi väike..
http://www.exrx.net/WeightExercises/Rectus...egHipRaise.html

Väga tähtis, et lõpus tooksid ka puusad üles, muidu võid alaselga vigastada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×