Jump to content
-Jaanus-

See võis valus olla

Recommended Posts

jh see oli kindlasti väga valus

aga mu sõbral oli enam vähe,m sama asi

70kg kukkus samalt kõrguselt nina peale ja tean ka et ühele kutile kukkus hammastepeale:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

valus valus valus,see 70kg ninna vöis ka päris räme olla,hammastesse ka aiaiaiai.Sellised juhtumised vöiks nägemata jääda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hehe, mul kukkus ükskord 70kg kang kõhu peale :)

rinnalt surudes üks käsi andis järgi kuidagi ja oligi kõhu peal

enam ma üksi ei suru

use a benchbuddy :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jälle üks professionaalne abistajate töö.. Need vennad oleksin mina kohtusse kaevanud.

Ma ise imestasin, et suuremad tüübid istusid ja hiljem alles tulid appi, väiksemad vennikesed olid abistajad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jh see oli kindlasti väga valus

aga mu sõbral oli enam vähe,m sama asi

70kg kukkus samalt kõrguselt nina peale ja tean ka et ühele kutile kukkus hammastepeale:D

ja unustasin kirjutada et hammaste peale kukkus 100kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paljud kirjutavad siin, kuidas ühel või teisel kang kuhugi kukkus... Millest ma aru ei saa on see, kas kang libiseb siis üle pöialde või minestatakse kangi all ära (mida ma olen ka kuulnud, et on juhtunud)? Üle pöidla veereks kang sel juhul vist. kui kätte randmest ettepoole kallutada, st kang ei toetu enam käe peale vaid hakkab käe pealt ära veerema ning seda siis pöidlaga enam kinni ei hoia vast.

On mu oletus õige või juhtub see ikkagi kuidagi teistmoodi?

Veidi segaselt võibolla kirjeldasin, aga ehk saate aru :)

Muudetud kasutaja -Jaanus- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mõned suruvad nii et pöidlaga võta kinni, vaid asub samamoodi kangi taga nagu teised sõrmed.

Kas see on stiili küsimus, või on sellel mingi praktiline väärtus ka, et pöial ei on samamoodi nagu teised sõrmed või ei.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paljud kirjutavad siin, kuidas ühel või teisel kang kuhugi kukkus... Millest ma aru ei saa on see, kas kang libiseb siis üle pöialde või minestatakse kangi all ära (mida ma olen ka kuulnud, et on juhtunud)? Üle pöidla veereks kang sel juhul vist. kui kätte randmest ettepoole kallutada, st kang ei toetu enam käe peale vaid hakkab käe pealt ära veerema ning seda siis pöidlaga enam kinni ei hoia vast.

On mu oletus õige või juhtub see ikkagi kuidagi teistmoodi?

Veidi segaselt võibolla kirjeldasin, aga ehk saate aru :)

minul oli konkreetselt mingi absurdne nõrkuse hetk

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei mõista kuidas tal see ära sai libiseda !?

Endal oli ainuke "selline" kogemus päris tõstmistrenni algul, kui sain 27,5 kilose kangiga rebides kolksu vastu pead .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see on stiili küsimus, või on sellel mingi praktiline väärtus ka, et pöial ei on samamoodi nagu teised sõrmed või ei.

Mõned räägivad et parem suruda. Aga ma ei usu et see ära tasub :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TSITAAT(kossar2 @ 1 May 2006, 11:40)

jh see oli kindlasti väga valus

aga mu sõbral oli enam vähe,m sama asi

70kg kukkus samalt kõrguselt nina peale ja tean ka et ühele kutile kukkus hammastepeale:D

ja unustasin kirjutada et hammaste peale kukkus 100kg

Jajah, ära nüüd valetades hoogu ka satu. Sa tuletad mulle meelde tegelast, kes ütles:" Ma ise ei näinud, aga mulle räägiti".

Aga ühte lugu tean minagi (ajalehest lugesin), kus ühel maakooli õpilasel kukkus kang näkku. Poisil oligi nägu rikutud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei - ära siis kohe kraesse karga! Olin ebatäpne, ega see siis kohe valetamine ole. Keila muidugi paras küla ka :) . Loodan, et räägime ikka samast asjast, mulle tundub, nagu juhtunuks see rohkem aastaid tagasi. Aga ükskõik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×