Jump to content
PT London

KREATIIN!!

Recommended Posts

Pole ise kasutanud, kuid on plaanis katsetada :)

Ok, ma siis tapsustan oma kysimust!

Kas on keegi kes on ilma kreatiini pulbrita(kapsliteta) treeninud ja hiljem seda kasutama hakanud ning kas ja millised tulemused olid?

Tanan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma kunagi esimest korda kreatiini kasutama hakkasin paranes kahe kuuga lamadessurumisrekord 20 kilo aga kaalu andis ka mehiselt juurde mingi 6 kilo. Nüüd kui enam ei kasuta on kaal normi läinud aga jõud ei ole kuskile kadunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen ka tarbinud mõnda aega. Peaks mainima, et kui tarbimise ajal ikka korralikult trenni teha muutuvad tulemused paremaks. See kaalu värk eriti mind ei puudutanud nii tõsiselt, on jah räägitud, et tõstab aga ma seda eriti ei märganud. Eks see ole inimestel erinev. Kasutasin 2x treening päeval 1x vabal päeval. 1doos oli 5g. Ja ära unusta kindlasti rohkelt vet tarbida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Monohüdraadist käib jutt jah. See seob vett lihastes. Tsitraat ei seo vett. Seal pole veetarbimine nii tähtis. Aga jah kreatiin on suht hea asi, kui lisaboosti vaja. See kehakaalu tõus suht mõttetu vee arvelt, see kaob ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis julgemisest sa raagid?????????

Ok sinu arvamus on et ei peagi poest kapsleid ostma vaid v6iksin oopis heeringa jousaali kappi kaasa v6tta :) Nalja mees.

Ok, ma siis tapsustan oma kysimust!

Kas on keegi kes on ilma kreatiini pulbrita(kapsliteta) treeninud ja hiljem seda kasutama hakanud ning kas ja millised tulemused olid?

Tanan!

ok ma täpsustan. kreatiin on tavaline toidulisand mis sisaldub toiduainetes ega ole miski imeaine. miks pead teda üldse jõusaali kaasavõtma? sama lugu suurt vahet pole kas võtad proteiini pulbrina või sööd kana, muna, piimatooteid ja vitamiinid kas saad toidust või tablettidest-ega tabletid miskit suuremat ime sul tee. kreatiin pole steroid et suga paugust imesi teeb, ta aitab siis kui sul selle aine puudus on ja tase madal veres. kui saad toidust kõik kätte valgud vitamiinid ja ka kreatiini (selleks peab aind jube täpselt toituma ja nõuab aega) teeb sama välja, toidulisandid on mugavuse pärast ja et aega kokku hoida kokkamise pealt.

eks ma olen ka aastaid tagasi ka neid kreatiinipulbreid ka võtnud aga pole miskit vahet näind ega tulemusi otseselt tundud, hüppelist arengut pole aga vb. ilma oleks veel sutsu nõrgem olnd. kreatiini võid aasta ringselt võtta ta pole niuke et teed kuuri ära nagu steroididega et teed esimese kuuri ja paari kuuga ole 20 kg raskem ja surud 20 kg rohkem...taipad?

sellekohta ju niipalju kirjandust lugeda 90`kulturismiajakirjad "Atleedid" jm. internet... sa ise pole siis miskit lugend enne jõutreeningutega alustamist? enne jõusaaliminekut peaks enne mõned raamatud tegelt jah läbi lugema

Muudetud kasutaja Andreaz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkasin ka just hiljuti kasutama. Palju kogemusi pole, aga jõu lisandumine on kindel laks.

Väga innustav trennis käia kui kõikides harjutustes saad järjest suuremaid raskusi kasutada kui varem.

Lihase paisumisest visuaalselt (veel?) aru ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Monohüdraat ei mõju kõigile kasutajatele paraku, vist 10% inimestel ei mõju. Kuuridena ikka võetakse kreat ju, 3 kuud võtad, 1 pead vahet. Praeguseks on tehtud erinevaid kreatiinivariante, mitte ainult tsitraat ja monohüdraat, ise ostsin etüülestrit, lähipäevil peaks kätte saama, eks näis kuidas see mõjub. Selle imendumine pidavat nii hea olema, et esiteks mõjub kõigile kasutajatele ja teiseks ei ole vaja laadimist. Aga peale monohüdraadi võtmist hakkas jõudu küll kiiremini tulema, umbes kuu aja pärast oli märgatav jõu kasv minul ja visuaalselt ka lihased läksid suuremaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Andreaz!

Kahjux jalle panid puuse oma tekstiga, ei ole vaja mulle seletada mis toidust milliseid aineid saab ja kuidas treenida!!!Tootan personaal treenerina ja see mis trenniga kaasneb on mul selge!

Tundsin huvi mis kogemusi teistel sellega on, see oli teema!

Saan aru et tahtsid tarka panna, aga teine kord loe tekst hoolikalt labi ja tee seda teist korda veel et asi kindel oleks B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kamoon,kui sa treenerina töötad ja selliseid küsimusi küsid.Isegi mina,kes olen paras rookie tean et siin on artikleid nii et tapab ja mis se sulle annab,kui Ats tapalt ütleb,et tema surumis rekord paranes 10 kg võrra ja "natuke jõudu tuli juurde".Ega se kreatiin mingi ime asi ei ole,sa oleksid sellest muidu kuulnud ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Andreaz!

Kahjux jalle panid puuse oma tekstiga, ei ole vaja mulle seletada mis toidust milliseid aineid saab ja kuidas treenida!!!Tootan personaal treenerina ja see mis trenniga kaasneb on mul selge!

Tundsin huvi mis kogemusi teistel sellega on, see oli teema!

Saan aru et tahtsid tarka panna, aga teine kord loe tekst hoolikalt labi ja tee seda teist korda veel et asi kindel oleks B)

no vastan veel siis. 90`aastatel ilmus kulturistide ajakiri atleet. seal saad eesti keeles kreatiini kohta lugeda.

toon välja sealt, et: mõjuvat neile kel see tase veres madal on annab paar kilo jõus+kaalus juurde aga kui tase kõrge niigi siis osadel isikutel ei mõika-on individuaalne.

veel vanasti soovitati kuuridena laadimine nädal 20 grammi päevas ja viis g hiljem päevas. aga euroopa tippkulturist Sergei Jatsuk oma loengus soovitas aastaringsel miski 10 g päevas(tema võtab)

kas sina "personaalne treener" pole siis selliseid asju lugendgi? ja kuidas selline vale poiss tööl on kui pole ka omal katsetand? valku oled ikka söönd vä@irw

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Andreaz!

Kahjux jalle panid puuse oma tekstiga, ei ole vaja mulle seletada mis toidust milliseid aineid saab ja kuidas treenida!!!Tootan personaal treenerina ja see mis trenniga kaasneb on mul selge!

Tundsin huvi mis kogemusi teistel sellega on, see oli teema!

Saan aru et tahtsid tarka panna, aga teine kord loe tekst hoolikalt labi ja tee seda teist korda veel et asi kindel oleks B)

poiss kas häbi pole tunnistada et personaal treenerina töötad. treener ei esita sellist küsimust! mina lugesin kreatiini kohta ja sõin seda 10 aastat tagasi juba...

sinu küsimusest võib järeldada et oled päris algaja ju. ja pealegi kliendid küsivad treeneri käest siukseid küsimusi mis moodi sa neid õpetad siis kui ise esitad õplase küsimusi siin.

ja treenerina peaksid olema saaliga tihedalt seotud, kas kellegi käest(mõne treenitava) nõu ei saa küsida siis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tõsijutt, enne ikka loe ja uuri, kui hakkad sisse sööma B)

personaaltreener... on sul mingi tunnistus ka selle kohta? :D

aga jah, tundub nagu oleks veidi juurde andnud küll tulemusi...

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimene tahab teada nende kogemusi, kes on kasutanud kreatiini. Mida teie aga talle vastate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inimene tahab teada nende kogemusi, kes on kasutanud kreatiini. Mida teie aga talle vastate?

mina vastan et see on individuaalne ja seda tulemust pea ei tunnegi heal juhul 2 kilo jõus+ kehakaalus juurde. sama mis vitamiine ja proteiini süüesgi. pole miskit hüppelist arengut nagu steroididega et paugust kuuriga-kuu kaks oled 10-20 kilo raskem ja sama palju surud rohkem... kreatiini tulemused pole(ei pruugi olla)märgatavad ega tuntavad !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle mõjub ja kasutan hea meelega, ei jää lootma , et saan seda toidust piisaval hulgal. Üks asi mida olen märganud , et kui väga nirult söön , aga võtan kreatiini , siis aitab see kehakaalu ja jõudu hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kle Andreaz sa oled ikka L..... V!!!???!!!???

Ikka sa seletad seda mida pole vaja, Tean mida kreatiin teeb ja kui palju , milla jne......

Proteiinide ja vitamiinide kohta tean ka.

Tootan treenerina ja mu kliendid on saadud tulemustega RAHUL!!

Ma Kysisin KOGEMUSI ja SA ainult ajad mingit valet teemat, mille p6hjal sa arvad et ma kompetentne oma toos pole, kas selle parast et tundsin huvi kuidas teiste asja huviliste kogemused sellega on!!!!!!!!!

Tanud koigile kes teema kohaseid vastuseid andsid ja eriti Old Manile, kelle tekst peaks sulle asja veel selgemaks tegema ANDREAZ!!!!!!!!!!!!!!!

KUi sul oma KOGEMUSI KREATIINIGA pole kirja panna , siis ara kirjuta midagi parem!!!!!!!111

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

PT london väga hästi öeldud ja oldman ka mõned ei jaga ikka ültse matsu välja :DB)

mul on plaan järgmisest nädalast hakata kreatiini tarbima eks siis vaatab kuidas mõjub ja eks ma anna teada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parem oli muidu treenida, ei väsinud nii ruttu ära. kasutasin kreatiin tsitraati. kuskil 2-3 kilo tuli kuu ajaga juurde, kusjuures tegin 4x nädalas aeroobset.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kle Andreaz sa oled ikka L..... V!!!???!!!???

Ikka sa seletad seda mida pole vaja, Tean mida kreatiin teeb ja kui palju , milla jne......

Proteiinide ja vitamiinide kohta tean ka.

Tootan treenerina ja mu kliendid on saadud tulemustega RAHUL!!

Ma Kysisin KOGEMUSI ja SA ainult ajad mingit valet teemat, mille p6hjal sa arvad et ma kompetentne oma toos pole, kas selle parast et tundsin huvi kuidas teiste asja huviliste kogemused sellega on!!!!!!!!!

Tanud koigile kes teema kohaseid vastuseid andsid ja eriti Old Manile, kelle tekst peaks sulle asja veel selgemaks tegema ANDREAZ!!!!!!!!!!!!!!!

KUi sul oma KOGEMUSI KREATIINIGA pole kirja panna , siis ara kirjuta midagi parem!!!!!!!111

on ikka kogemus. kreatiinipulbrit sõin miski 10 aastat tagasi juba. mõned kuurid-purgid olen söönd aga pole sest miskit aru saand ma räägin. kui tahad tuntavat tulemust soovitan teist tüüpi aineid nn. oxymetholone, nandrolone, sustanon, methandienone, insuliin...nendetulemused on koheselt tuntavad ja eriti algajal, kilod ja jõud tuleb igapäevaga silmnähtavalt ja kuus 10 kilo massis+ jõus pole probleem B)

aga kretiinigakogemused on mul ikka lapsest saati tegelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×