Jump to content
xip

mulliga või mullita?

Recommended Posts

:) eem, pakuks, et pigem mullita, vbl see gaas ärritab magu kui kõht tühi on?

äkki? a kui ei, siis nagu vahet pole

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on sul mingi konkreetne jook mida sa mõtled?

enamus spordijooke ikkagi mullita ja kraanivesi ka :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ole mingit konkreetset. lihtsalt kas mulliga mineraalvesi või ilma? ise mõtlesin kah et äkki see gaas mõjub kuidagi, kui trenni ajal juua?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mulle igatahes mõjub gaasiga vesi ja kõhus hakkab punnitama ning see on suht ebamugav :)

aga jah kui muret ei ole siis paljud minu tutvusringkonnas joovad just mulliga vett :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ole mingit vahet! eelkõige oleneb see inimesest ja kui tundlik on tema magu! peaasi et jood palju ja et vesi külm oleks :)

Rumalus! Gaasideta vett tuleb juua!! Gaasilistes jookides on gaasiks sysihappegaas mis ei ole kohe mitte mingitpidi asja alla, pigem vastupidi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära joo, kuna füüsilise töö\trenni ajal koguneb kehasse süsihappegaasi millest organism üritab vabaneda(hingad välja).Mullivees on süsihappegaas sellest tahab ju su keha vabaneda, mitte juurde saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ma ei joogi, kogu aeg gaasitut joonud, lihtsalt tahtsin teada et äkki peaks jooma gaasiga. Aga jah ise kah kogu aeg arvand et gaasitu ikka parem!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega ma ei joogi, kogu aeg gaasitut joonud, lihtsalt tahtsin teada et äkki peaks jooma gaasiga. Aga jah ise kah kogu aeg arvand et gaasitu ikka parem!

gaasidega vesi tahab trenni ajal gaasidest tühjaks minna ,kuna teen palju korki lahti ja seepärast hakkasin kasutama gaasideta ,sest kui gaasidega vesi hakkab gaasidest tühjaks minema ,siis ta maitseb üsna rõvedalt :/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kuulnud, et gaasilised joogid mõjuvad venitusele halvasti. Nii, et nendele, kes spagaadiga maha saada tahavad, ei soovita! :D

...iseasi on see, et kas sel asjal tõepõhi ka all on. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Süsihappegaas on jama! Kuigi kuidagi psühholoogiliselt parem maksta mulliga kui mullita vee eest :D saaks juskui midagi rohkem!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mis vahet sel on, et kas vesi on külm või normaalne?

Ega suurt vahet polegi.Mõnel lihtsalt soe vesi kurgust alla ei lähe aga peab tõdema ,et parem soojem ,kui päris külm, sest soe vesi omistub paremini.Külm pidavat organismis väikese šoki tekitama ja samuti kulub osa soojusenergiast vee soojendamisele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

trenni ajal on soovituslik juua mineraalvett .... läbi higistamise ja üldse läbi trenni kaotab inimene igast kasilukke minerale .... ja tava veest neid tagasi ei saa .... tüüpiliselt on mineraalvesi mulliga ... seega soovitan mulliga vett ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ole mingit vahet! eelkõige oleneb see inimesest ja kui tundlik on tema magu! peaasi et jood palju ja et vesi külm oleks :)

Külma vett on lihtsalt parem juua ja ja see on värskedav ning inimesele tundub, et see võtab paremini janu ära, aga tegelikult peab vesi olema keha temperatuuriga võrdne või soojem.

Organism ei pea siis seda soojendama hakkama ja see mõjub rutem.

Ammu teada tõde, et tee võtab paremini januära, kui mingi kül jook.

Ja mullita vesi on parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×