Jump to content
inside14

5-Methyl-7-Methoxyisoflavone

Recommended Posts

Ise kasutan hetkel, tulemustest räägin pikemalt peale võistlusi. Paar tegelast kasutavad juba hetkel veel, eks nad ise vaatavad, kas ja kuidas kommenteerivad.

Võistlused läbi ja medal sahtlis, räägi nüüd subjekti mõjudest lähemalt B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No alustame sellest, et võistluskaal oli 6,3kg raskem, kui sügisel ning vorm oli isegi parem. Kuigi tuleb tõdeda, et taaskord pääses veepoiss naha alla ning rikkus väga hea pildi ära. Käisin eelmine päev Fredile näitamas ning ka tema oli arvamusel, et päev enne oli pilt oluliselt parem. Lõppajastus on ikka paras mäng. Mõni selgitab välja, mis talle sobib alles 10 või enama aastaga. Ma katsun siis sügisel "neilida" ajastusega:)

Niisiis Methoxyst. Kindlasti ei saa kogu 6,3kg juurdekasvu panna selle arvele. Kui loeksin ette, kui palju erinevaid toidulisandeid ma dieedi ajal tarbisin, siis vajuks mõnel suu lahti. Olles aga palju uurinud erinevate toidulisandite kohta, teadsin ma, mida mul oleks vaja võimalikult heaks ning kiireks taastumiseks ning lihasmassi säilitamiseks. Võin põhimõtteliselt välja tuua, mida, millal ja kui palju tarbisin:

Hommikul ärgates enne trenni: 4 kapslit Eiselti HMB-d, 4 kapslit Eiselti Pyruvaati, 500mg C-Vitamiini, 40g Eiselti Protecit.

Kohe peale trenni: 50g WDGP-d või 100g Heavy Aminodrinki või 80g Original Aminodrinki (Dieedi alguse poole oli Heavy, sest rohkem süsivesikuid, siis tuli Original ja lõpus ca kuu aega WDGP), olenemata sellest, millist tarbisin, lisasin 10g Glutamiinpeptiidi (jube hea asi taastumiseks!), 4 kapslit HMB-d, 2 kapslit Maxi Eliti Insulin Potentiatorit (hakates seda tarbima, muutus pilt poole kiiremini kuivemaks, samas langeb osaliselt lihasmassi juurdekasvul tänu just sellele, sest insuliin on väga anaboolse toimega ja see parandab oluliselt insuliini tööd), 500mg C-Vitamiini, 500mg Magneesiumit.

Vahepeal tööl olles kahe tavatoidu kõrvale: 2 kapslit HMB-d, 10g Glutamiinpeptiidi.

Enne õhtust trenni: 4 kapslit HMB-d, 500mg C-Vitamiini, 40g Protecit.

Peale õhtust trenni: 4 kapslit HMB-d, 500mg C-Vitamiini, 500mg Magnessiumit, 2 kapslit Insulin Potentiatorit, sama taastusjook, mis peale hommikust trenni.

Enne magamaminekut: 3 kapslit HMB-d, 4 kapslit Pyruvaati, 3 kapslit ZMA-d, 1 pipetitäis Methoxyt.

Umbes selline ta välja nägi, vahel väikeste muudatustega.

Dieedile minnes oli hommikune kaal 93,5-94kg. Hakkasin siis vaikselt maha võtma. Alguses muidugi nii palju toidulisandeid ei tarbinud, kui ülal välja tõin. Esialgu olid enne trenni ja peale trenni kokteilid, plus vitamiinid. Kaal langes vaikselt 90kg juurde. Pilt veel teab, mis hea polnud. Langes siis veel kuni 89-ni. Sel hetkel oletasin, et kui head vormi tahan teha, tuleb leppida umbes sama võistluskaaluga, mis oli sügisel (85kg), võib-olla umbes 1-1,5kg rohkem heal juhul. Kõige madalam punkt, mille kätte sain, oli 87,9kg. Seejärel "lükkasin sisse" Insulin potentiatori, HMB ja Methoxy. Kaal hakkas suht koheselt tasapisi tõusma. Pilt paistis küll kuivemaks minevat, kuid alguses ei saanud hästi aru, sest kuidas sa kaotad rasva ja samas võtad kaalus juurde!? Koolis räägiti ju, et see pole võimalik :) Eniveis tõusis ja tõusis teine, muutudes ikka ühe kuivemaks. Ma olen ka ju üks neist, kes igasugu "3kg kuu ajaga" reklaame ei usu, aga võta näpust. Niisiis tõusis kaaluke tagasi üle 90kg piiri, olles ise kuivem, kui kunagi varem. Võistluskaaluks sain kirja 91,3kg, mis on 6,3kg raskem, kui sügisel. Ütleme nii, et nähes, millise hooga dieedi ajal kasvasin, on massiperioodiks suht kõrged ootused. Katsun omale ühe mõnusa massikompoti kokku segada, kust kindlasti ei puudu eelpool nimetatud tooted.

Joker koges kusjuures sama, et kaal langes ja langes ning lükates need vidinad sisse, hakkas kaaluke tõusma, muutudes üha kuivemaks. Ma ei tea ainult, kas ta viitsib rääkida täpsemalt omadest kogemustest. Kui ilusti palute, siis ehk viitsib B)

Omalt poolt sooviks head katsetamist kõigile, kel rahakott vähegi võimaldab ning ootaks suure huviga ka teiste kasutajate tagasisidet, sest ei taha hästi uskuda, et ma, korvpallur :D , mingi supermees olen, et ainult minu peal nad töötavad.

Peace.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi, kuule seal ikka läheb omajagu. Mul õnneks selline tore töökoht, et sai katsetamise korras tiba paremate hindadega;) Eks selle annab kokku arvutada, palju kuluks. Endal pole hetkel aega, päris palju tööd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loomulikult igaühe vaba valik, kuidas elab ja mida sööb!

MInu arvamus aga see, et kerget teed heade asjade puhul ei ole ja ei tule ka ilmselt! Kunagi krõbistati metakat ka söögi alla ja peale ning räägiti süütust meeshormoonist paraku tänaseks need mehed kas surnud või tervised päris läbi!

Kuna endal taas eile oli südamega suurem jama, siis soovitan tervisele mõelda enne kui seda ei ole! See on kõige olulisem!

Muudetud kasutaja AA poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere !

Ei hakanud uut teemat tegema ning küsimus järgmine, et millal jõuab taas "poeletile" 5-Methyl-7-Methoxyisoflavone ?

Mind ennastki huvitaks... saaks toote"uuenduse" kasvõi maililisti ,aga kuna veebipoes (toodet )pole, siis ei saa ju ka toote kohta seda lasta endale saata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädala alguses peaks jõudma uuesti müügile, kuid võtke juba varakult järjekorda, sest kõigile tõenäoliselt ei jagu, kuna saabuv kogus pole niivõrd suur.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuda see jutt nüüd steroidide peale läks!? Tegemist on täiesti loodusliku ainega.

Võtta tuleb seda tõepoolest 1 kord päevas, enne magamaminekut.

See oligi see mida teada tahtsin, et kas on steroid või mitte ja kui sellega juba võistlemas käidi ja midagi ei olnud siis ju eriti hea, et seda toodet ikka võib kasutada kui ei tohiks siis poleks seda vist siia e-poodi tulnud ka või mis. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See oligi see mida teada tahtsin, et kas on steroid või mitte ja kui sellega juba võistlemas käidi ja midagi ei olnud siis ju eriti hea, et seda toodet ikka võib kasutada kui ei tohiks siis poleks seda vist siia e-poodi tulnud ka või mis. :D

Loogish!

Eniveis tahtsin teada anda, et toode veebipoes taas saadaval, kuid väga piiratud kogustes! Jagub vaid kiirematele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis värk see sihuke on kirjutatud, et nagu steroid :D ja lihasmass paari nädalaga 2-3kg. :D Rääkige mis teate sellest?

Venelased kasutavad seda n.ö. steroidide aseainena

üks doping kõik kuid "veel" suhteliselt lubatud. Põhiliselt kasutavad seda vanurid luu hõrenemise raviks

imetavatele ja sugujõus naistele ei soovitata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

USA foorumites nimetatakse seda toodet enamjaolt mõtetuks raha mahaviskamiseks, kuigi seal on see tunduvalt odavam kui siin... Ei teagi kohe mida arvata, ise proovinud pole, seega ei oska ka adekvaatset hinnangut anda.

Mis seal salata, tegelikult tekitab natukene huvi küll see pudelikene :D

Natuke hirmutab see, et kõrvalmõjude kohta öeldakse, et neid ei teata olevat (aga selle põhjus on see, et seda pole piisavalt uuritud). Ühesõnaga krt seda teab mis ta endast kujutab ja arvatavasi enne teada ei saa, kui ära ei proovi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin ise ka enne proovimist USA foorumitest arvamusi. Üldiselt on nii, et sealsed tegelased olid ainult kapsleid söönud ning nende toimeaine sisaldus oli suur küsimärk. Nt SciFit Methoxy, mis ka bb.com saadaval on, sisaldav VÄIDETAVALT 300mg toimeainet per serving. Siin saadaolev ainult 30mg. SciFiti oma ei pidavat midagi tegema, kui uskuda kasutanute arvamusi, kuid siinsed nö ninatilgad on avaldanud positiivset mõju KÕIGILE, kes neid võtnud on (6 inimest, mina k.a). Nagu öeldakse:"Kes proovib, see juurde soovib" :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda panin tähele jah, et USA foorumites räägiti ainult kapslitest, mitte vedelikust. Tekkis endalgi sama seos, et äkki kapslite efektiivsus on madalam... mine sa võta kinni...

Krt, aga hind on ikka siga kirves sellel asjal :D , aga v-o sügisel tuleb ikka isu ära proovida see värk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas proteiini on mõtekas ikka edasi võtta lisaks sellele methoxy´le? kreatiin?

jep

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tekkis veel endal kaks küsimust antud aine kohta. kas puhkepäevadel on mõtet kasutada (neil päevadel kui trenni pole) ja kas alkoholi tarbimine teeb midagi halba ka?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×