Jump to content
Aero

Valmis Kava muutused

Recommended Posts

Tervitused,

Olen 3 kuud ilma kavata ja ilma vastava söögire?iimiga jõusaalis käinud üldist füüsilist vormi hoidmas. Nüüd siis leidsin endale peaaegu et sobiva kava "Edasijõudnute kava jaotatuna kolmeks", kuid mulle ei istu see "jala päev" eriti, kuna tegelen AIR ALERT-ga ja õhtusörkide ning korvpalliga ja paar asja on veel, mis seal kavas eriti võimalik oma jõusaaliga teha pole... Seega vaatasin seda I kava "jaotatuna 4-ks", mis tundus ILMA jala-päevata üsna kasulik. Kas need Kavade järjekorrad on mõeldud läbimiseks järjekorras, et algul jaotatuna 2-ks, siis 3-ks ja siis need 2 x jaotatuna neljaks? Kui ei, siis paluks abi kava Jaotatuna 4-ks nr. 1 JALAPÄEVA väljavahetamist mingite teiste Lihasgruppide treenimise vastu. Treeniks siis selle päeva asemel mingeid teisi lihaseid kui jalgu, nt. käsi või kõhtu? Kuidas Rinna ülekoormusetaluvusega on?

Suured tänud,

<_<

1. päev siin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

5-6x nädalas Air Alert, 3x korvpall, 4x jooksmas käimine, jalad piisavalt tugevad peale seda ma pakun, ma kulturismi stiilis suuri jalgu ei tahagi, väledaid tahan <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isiklikult soovitan sul mitte oma aega raisata selle alerdi peale. Esiteks hoiad aega kokku ja teiseks - kui tahad hüppevõimet parandada, siis hüppa! Küll raskustega, küll ilma.

Mõned head variandid:

1) Sangpommi hüpped maksimaalse kiirendusega 4-5 seeriat 6-8 hüpet piisava puhkepausiga seeriate vahel!!! Seerias ei tohi ''väsida'', st. seeria viimane hüpe peab olema sama plahvatuslik kui esimene. Taastu seeriate vahel täielikult ära!

2) Nö. kastilt hüpped. Hüppad kuskilt kõrgemalt pinnalt maha ja siis täislaksuga kükist üles!! Mida kõrgemalt pinnalt hüppad, seda raskem on. Alguses piisab täiesti stepipingi kõrgusest vms. Seeriad ja puhkepausid samad, kui eelmise harjutuse juures.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, ma arvan et siiski võiksid Air Alerti edasi teha, kuid mõned harjutuse ära vahetada nende vastu, mida eelnev kirjutaja siin kirjutas. Jalg peaks siis piisavalt koormust saama küll, et jalga eraldi pole vaja teha jõusaalis.

Muudetud kasutaja Thomas poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põlved? ongi nii? :D<_<

Kui piisavalt soojendust teha ja mitte väga ülekoormata ja õigesti kava järgi teha, siis ei tohiks midagi juhtuda, vähemalt väidete järgi. Mul on paar tuttavat teinud selle kuuri läbi. See võtab küll 3-4 kuud aega, kuid ma ei usu et see ajaraiskamine on. See ju sportlik tegevus ISEGI kui see ei toimi hõppevõimet kõrgendavalt, siis on see treeniv vastupidavuses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, ma arvan et siiski võiksid Air Alerti edasi teha, kuid mõned harjutuse ära vahetada nende vastu, mida eelnev kirjutaja siin kirjutas. Jalg peaks siis piisavalt koormust saama küll, et jalga eraldi pole vaja teha jõusaalis.

Kuidas näeb sangpommiga plahvatuslik hüpe välja? Mingeid randme kõõluseid ning hüppeliigeseid ei või sellega lõhkuda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Põlved? ongi nii? :lol::)

Kui piisavalt soojendust teha ja mitte väga ülekoormata ja õigesti kava järgi teha, siis ei tohiks midagi juhtuda, vähemalt väidete järgi. Mul on paar tuttavat teinud selle kuuri läbi. See võtab küll 3-4 kuud aega, kuid ma ei usu et see ajaraiskamine on. See ju sportlik tegevus ISEGI kui see ei toimi hõppevõimet kõrgendavalt, siis on see treeniv vastupidavuses.

Just selle kava järgi tehes annavadki liigesed tunda. http://www.streetball.ee/206/ Seal on selle kohta arvamusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×