Jump to content
Andreaz

See naiskulturist on hullem kui Ott, Marek...

Recommended Posts

See küll huvitav, et päris meeste näod tulevad neil ette. Postitaja pildil arvaks vägisi meheks selle naise. Väga väikse noksiga meheks <_< Käsivarred ja käelabad ka päris mehised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kulturismi seisukohalt näeb see naine minu arust väga hea välja. Minu ego see ei riiva, et ta nii suur on. Ei peagi teda vaatama kui mingit a la seksobjekti.

huvitav on vaadata küll kulturistina et naine siuke jah aga ei tea mis nad omaarust mõtlevad? naisele jõusaal sobib aga ilma meesuguhormoonideta nad koledaks nii ei lähegi.

meestest saan aru kui pannakse hormoone et olla mehem aga need eided panevad ka ju MEESSUGUHORMOONE.

aga seda ikka ei salli kui miski eit on omalihastega mehest üle.naised-õrnem sugu peavad ikka nõrgad olema ja mehed aga suured tugevad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi eelnevad Mirjamid valiks? Ütleme, et väike kruiis, kus sa saaksid eelnevate "nais"kulturistide seast ühega aega veeta.

Kusjuures mõne kenama näolapiga naiskulturistiga täitsa hullaks, huvi pärast :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma peaksin vist küll veits homoseksuaalne olema, et sellist naist tahta, aga see on vaid minu tagasihoidlik arvamus.Kuid oma alal on nad kindalsti tegijad.Kui su lemmiklaulja on näiteks Ines, ei tea sa kas ta eraelus on ülbe, õel või ebaviisakas, sind huvitab, et ta teeks oma tööd hästi.Samamoodi ei saa ka siin mingit ilu taga ajada, nende eesmärgiks on kulturism ja kõigile sellised naised ei meeldi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kulturismi seisukohalt näeb see naine minu arust väga hea välja. Minu ego see ei riiva, et ta nii suur on. Ei peagi teda vaatama kui mingit a la seksobjekti.

100% nõus. Mulle meeldis. Aga ise selliseks ei saa:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×