Jump to content
Wahvel

Kreatiin ja muud sellised

Recommended Posts

Olen kuulnud ja arvan ise ka et metaan on ohtlik aga mida arvate kreatiinist??Ehk oskab keegi välja tuua selle kahjulikkuse.mis organeid see rikub(süda maks jne)kas kreatiin on kahjulikum kui need muud tooted mida siin müüakse (valgud,süsivesikud)minumeelest on nad kõik keemia.

Mis tee arvate??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma saan aru et seda leidub igal pool aga kui neid poes pakkitesse pannakse kasutatakse ikka keemiat.Ega sa looduslikult ei saa ju kreatiini pulbrit ikka peab mingit värki kasutama et see pulbriks saada.

minu teema idee on see et teada saada kui kahjulik see on ja mis organeid mõjutab.nt.kui mul süda pole just kõige parem siis ma ei tohiks ju kreatiini kasutada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui üle panna kövasti siis muidugi on kahjulik,nagu köikide teiste asjadegagi. Aga muidu kreatiini kasutatakse ju vanuritel südame rütmi saamiseks ja veel mingitel ravieesmärkidel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma mõtlesin et pasteerin sulle siia lingid aga kirjuta kohe otsingusse kreatiin ja vaata artiklite alt. Seal peaks kõik olemas olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
keemia pole mitte ükski neist ja kreatiin pole mingi keemia, igal inimesel on seda mingil määral sees.OTSINGUT kasuta ka kindlasti!

Kreatiin on kindlasti mingil määral keemia,nagu seda paljud tooted.Ta ei tee sulle midagi kahjulikku iseenesest.Teine asi on aga see,kui teda liigtarvitada.Kuid,kui hakata üldiselt mõtlema,siis liigtarvitamine ei ole mitte ühegi asja puhul tervislik! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

valgud ja süsivesikud ja kreatiin pole keemia, nad on viidud lihtsalt pulbrilisse olekusse! Õiged kogused on kasulikud mitte kahjulikud! Aga ega ka su metaan keemia ei ole, see on maagaas ch4, ära seda jah palju tarbi, pidi põlema ja puha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind paneb mõtlema tõsiasi , et 1 kg loomalihas pidi leiduma nii 5 grammi ringis kreatiini?

Huvitav huvitav kuidas seda siis saadakse? ..

vaevalt et looduslikul teel teda purkide viisi toodetakse

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tasu teha kreatiini laadimist, kui neerud nõrgad. Ka mina suhtusin 2 aasta tagsi halvasti sellistesse asjadesse ja arvasin, et need on mingid jubedad keemiad.

Lõpuks käisin ühel Oti koolitusel ja enam ma ei suuda isegi mõelda, mida ma peaksin tegema ilma nende nn. pulbritetta. Soovitan haarata näpust ja minna mõnele Oti presentatsioonile, kui ta neid veel teeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänases CSI:Kriminalistides sai üks politseinik surma, sest ta tarvitas kreatiini, mis dehüdrateeris ta keha vms ja keegi lisas valgubatoonile ühe tabletikese mingit ainet ja kokkuvõtteks südamerütmi häired ja surm. Näe kreatiin paha jah ära elu sees seda võta muidu võid ka nii lõpetada ? Tegelikult eks ise tead kuidas suhtud, niipalju kui on inimesi on ka arvamusi - kui ütled et keemia siis olgu keemia ja ära neid mitte nuusutagi, vaevalt et see kedagi teist mõjutab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ära energiajooke joo, need on ka südamele halvad :D

aga jah, eks ta neerudele hakka kui liiga palju süüa

samamoodi on kindlasti ka liigsöömisega <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×