Jump to content
Wahvel

mis tee arvate?

Recommended Posts

Siin netipoest saab osta Otti toitumiskava.Ma mõtlesin selle ostmisele kuid ei tea kas see on seda raha väärt.Mis tee arvate kas keegi on seda proovinud???????.Andke teada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...kasuta otsingut. Tee omale selgeks kuidas inimkeha töötab. Kõik peab olema kooskõlas. ei saa midagi ära võtta. Sa saad toidust ka proteiine ja süsivesikuid. Söömist sa ei saa ju ära jätta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tasub ära kui ei ole piisavat haridust endal selles vallas!

tean et mu üks tuttav lasi kalmusel teha kava ja nüüd on kaalu kaotanud mingi 4 kg paari kuuga ja lihas alles ikka nii et see mõnisada kr pole midagi erilist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma kasvan küll sest söön proteiini ja süsivesikuid.aga kui ma neid enam ei söö kas siis piisab toitumiskavast?

ma usun küll, toitumiskavast peaksid ära elama küll!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee sellisel juhul, kui sul on rahakott piisavalt paks, et toita end selle kava järgi. Vahel võivad päris pikad ja kenad numbrid tsekile tulla. Aga igal juhul tasub ära!

Muudetud kasutaja klubikas poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Proffide toidukava tasub alati endale lubada, eriti, kui soovid saada heasse vormi!

Mina olen järginud Marek Morozovi toidukava ja treeningkava, ning Te ei usu millise vormi olen saavutanud 9 kuuga!!! Olen maha võtnud 12 kilo!

Usu mind see investeering tasub ennast korralikult, kui seda ka õieti järgida muidugi!! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see toitumiskava mis Ott mulle teeb on kulukas (palju pean päevas sööma ja mis asju nt.kui pean iga päev sööma mingit kallist liha siis läheb see lõpuks kulukaks)või peab lihtsalt palju juurvilju sööma???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma usun, et ta võib teha sulle ka nii, et saab veidi soodsamalt, ja liha pead sa niikuinii mõnisada grammi päevas sööma, ega tervislik toitumine odav ole

ma arvan et nii paar tuhat vist läheks toidu peale, ise mõtlen ka selle ostmisele

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma usun, et ta võib teha sulle ka nii, et saab veidi soodsamalt, ja liha pead sa niikuinii mõnisada grammi päevas sööma, ega tervislik toitumine odav ole

ma arvan et nii paar tuhat vist läheks toidu peale, ise mõtlen ka selle ostmisele

Paar tuhat toidu peale???? Kuus.. Ja selline kava on ka kellegil välja pakkuda ja see on ka tervislik? Kulturistile mõtlen, kes tahab lihasmassi kasvatada, halvemal juhul seda säilitada??? PEAKS KA SELLISE KAVA TELLIMA :D Kui keegi selliseid koostab andke mulle ka teada.. Milline kokkuhoid toidu pealt iga kuu, ostan endale aastaga uue korraliku auto.!!! Siin on mu mail-i aadress, ootan kannatamatult. marek@avancia.ee <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma usun, et ta võib teha sulle ka nii, et saab veidi soodsamalt, ja liha pead sa niikuinii mõnisada grammi päevas sööma, ega tervislik toitumine odav ole

ma arvan et nii paar tuhat vist läheks toidu peale, ise mõtlen ka selle ostmisele

Paar tuhat toidu peale???? Kuus.. Ja selline kava on ka kellegil välja pakkuda ja see on ka tervislik? Kulturistile mõtlen, kes tahab lihasmassi kasvatada, halvemal juhul seda säilitada??? PEAKS KA SELLISE KAVA TELLIMA :D Kui keegi selliseid koostab andke mulle ka teada.. Milline kokkuhoid toidu pealt iga kuu, ostan endale aastaga uue korraliku auto.!!! Siin on mu mail-i aadress, ootan kannatamatult. marek@avancia.ee <_<

Vahe on ju ikkagi sees, kas seda toitu sööb (selle kava järgi) 60 või 120 kilone inimene.

Mõni lihtsalt peab sellise summaga hakkama saama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma usun, et ta võib teha sulle ka nii, et saab veidi soodsamalt, ja liha pead sa niikuinii mõnisada grammi päevas sööma, ega tervislik toitumine odav ole

ma arvan et nii paar tuhat vist läheks toidu peale, ise mõtlen ka selle ostmisele

Paar tuhat toidu peale???? Kuus.. Ja selline kava on ka kellegil välja pakkuda ja see on ka tervislik? Kulturistile mõtlen, kes tahab lihasmassi kasvatada, halvemal juhul seda säilitada??? PEAKS KA SELLISE KAVA TELLIMA :D Kui keegi selliseid koostab andke mulle ka teada.. Milline kokkuhoid toidu pealt iga kuu, ostan endale aastaga uue korraliku auto.!!! Siin on mu mail-i aadress, ootan kannatamatult. marek@avancia.ee <_<

Vahe on ju ikkagi sees, kas seda toitu sööb (selle kava järgi) 60 või 120 kilone inimene.

Mõni lihtsalt peab sellise summaga hakkama saama.

Ja sina.. umbes 60kg sa ju oled, saad hakkama 2000.- kuus. Siis on muidugi selge miks sa ei kasva. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×