Jump to content
Kaido

Öine Valk

Recommended Posts

Käin nädalas saalis 3-4 korda. Päeval joon kaks valgusheiki. Küsimus-Kas oleks hea, kui igal öösel joon veel kolmanda valgusheigi? Ühesõnaga 24 tunni jooksul 3 sheiki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

ega seda valku niipalju küll vist vaja ei ole. Kui ikka sööd tavalist toitu ka korralikult, siis vist ei ole vaja. Kuid see on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega ta enne teada saa, kui järgi proovib. muidugi, kui öine valk tal une röövib ei ole mõtet öösel võtta!!! magamine ju väga tähtis!!! vähemalt 8 tundi, kulturistidel 9 tundi vaja magada!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen juba mõnda aega seda öösel võtnud ja pärast magama jääda pole ka mingi probleem. Küsimus lihtsalt selles, et kas paljuks ei lähe? Varem muidugi tegin kõik kolm valgusheiki päeval, aga nüüd otsustasin kolmanda öösel võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see oleneb ju ka sellest mitu toidukorda sa päeva jooskul sööd, ( arvan seda tead et keha vajab ühe kehakilogrammi jaoks 2-2,5 g valku aga igaks juhuks ikka kirjutan.)Ise võtan ühe valgusheigi päevas ning seda ühe toidukorra asemele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...nagu mul naine räägib. Õhtune ?eik tuleb kindlalt 3-4 tunni järel väljutada, siis panengi õhta valmis tehtud öö?eigi hinge alla ja põõnan edasi, see läheb sõnaotseses mõttes: mööda minnes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise kah proovind öösel just peale trennipäeva võtta. Ei salga, justkui parem oleks ja ega ei pea ju kohe söögikorra jagu proteiini sööma st. jooma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kui pole piisav. ma kaalun hetkel u. 104 kilo. nii. hommikusöök 7,30 - 20-30 g (valk) 10,00 - 30 g, 13,00 - 30g, 16,00 - 30 g(No 1), peale trenni u. 19,30 - 30 g(No 1), õhtl kodus u. 20,30 - 30 g = 180 grammi. yks laks tuleb veel vähemalt võtta. Öösel võttes aga igakord und kohe ei tule(u. 1 h läheb mõnikord) Mis teha ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

suurenda oma toidus valgusisaldust st. söö rohkem. (250 kohupiima koos piimaga u. 40 g valku) ,võta kindlasti tund enne magamaminekut väh. 40 g valku( nt. sheik) . lisa glutamiini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×