Jump to content
tarvy

argpüks

Recommended Posts

teate,öelge mis te tahate aga stardin juba 3 aastat jõusaali minekut,lihtsalt ma häbenen oma keha niivõrd et ei julge teiste meeste silme ette sellise kleenukesena ilmuda :D paaril korral olen üritanud aga sama targalt läksin tagasi koju,kõik olid nii asjalikud,treener(vist) põrnitses nurgas ja nii selle kogemusega mul siis läks.Pole sõpru ka selliseid kes tahaks muga trennis koos hakkata käima aga tuleb vist usinamalt otsima hakkata :P .ärge keegi nüüd solvuge lihtsalt tahtsin oma kompleksi teistega jagada kellel sama mure.Edu kõigile

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära põe!

Seal , kus mina käin on ka üks jõhkralt peenike poiss, mõtled jah et "wtf", kuid tegelikult müts maha, sest mees püüab midagi saavutada ja muuta ning mitte keegi ei jõllita teda imeliku pilguga.

Mina ise ka põdesin alguses samal põhjusel jõukasse minna, kuid mul sõbrad, kes juba pikemalt käinud ja nemad rääkisid sama juttu mulle ja ma läksingi. Mitte keegi ei vaadanud imelikult ja nüüd ma vaikselt arenen :D

Muudetud kasutaja MuskulaarKobras poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära põe!

Seal , kus mina käin on ka üks jõhkralt peenike poiss, mõtled jah et "wtf", kuid tegelikult müts maha, sest mees püüab midagi saavutada ja muuta ning mitte keegi ei jõllita teda imeliku pilguga.

Mina ise ka põdesin alguses samal põhjusel jõukasse minna, kuid mul sõbrad, kes juba pikemalt käinud ja nemad rääkisid sama juttu mulle ja ma läksingi. Mitte keegi ei vaadanud imelikult ja nüüd ma vaikselt arenen :D

jutt on vist minust :P aga tore kui mind imelikult ei vaadata :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ära põe selle pärast,kõik on kuskilt maalt alustanud...ise kui saali läksin esimest korda olin 63,5 kg ja pikkust 192 cm..nii et paks ma just polnud :D võta lihtsalt ennast kätte ja hakka käima....niuksed kompleksid peaksid kiiresti yle minema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaühe enese asi, milline ta välja näeb ja kas ning kuidas treenib. Viltuvaatajatel on tavaliselt endal veel suuremad kompleksid. Miks peaks üks terve mõistusega inimene vaatama viltu algajale? Kõik on kunagi alustanud.

Kui kõik inimesed oleksid räigelt heas vormis, siis kellele oleks treenimist üldse vaja? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käin jõusaalis endast aasta noorema patsaaniga.

Poiss kaalub 44kg ja on 150 cm pikk, olles 17 a.

Asi selles, et tal nimelt mulle teadmata haigus.

Keegi ei vaata talle viltu, ega ytle talle ka halbu sõnu, kuna kõik respekteerivad teda.

Minu austuse on ta sellega ära teeninud, et poiss julgeb ja tahab teha.

Niisiis püüangi talle igati nõu anda.

Keegi ei peaks kartma minna jõusaali, sest see juba näitab, et inimene tahab muutuda. Iseasi on see kas see ka harjumuseks saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, tuleks sellest valehäbist võõrduda. Mina ei vaata kunagi algajaid, olgu nad millised nad tahes, ülbe üleolekutundega. Vastupidi, võimalusel püüan innustada ja aidata. Püüa sellest väärkujutlusest jagu saada ja mine jõusaali.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tahaksin küsida seda et kui ma olen saavutanud omaarust hea vormi, mis mulle meeldib ja enam ei taha jõusaalis käia, kas siis keha läheb väga nö raisku?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need kes on juba tegijad ja kogenustega treeniad ei vaata halvustava ega üleoleva pilguga allgajate peale,need,kes aga seda teevad on rotid,kes ei saagi kunagi roti staatusest kõrgemale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kummal see parem eelis on vormi saada kas peenikesel või paksul(mitte just väga paks)aga et nuh piima kõht on ees!!

Vormi all mõtlen seda et lihasmassi juurde ja lihased välja. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaal on koht, kus liha kasvatada või kahandada, mitte seda eksponeerida. Kui sa jõusaali ei julge minna, siis ilmselt mujal ka probleem nt saunas, rannas jne?

Pane pikad tressid selga ja tee igal juhul algust! Lõpuks on oluline ise endaga rahul olla, mitte mõelda, mis teised sinust arvavad!

Ja jõusaalis otsi treener üles ja paku talle võimalust end vormida. Iga õige treener peaks sellest väljakutsest vaimustatud olema :D ja kindlasti tee enne ja pärast pildid :P

Jõudu, ole julge!

Muudetud kasutaja AA poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja jõusaalis otsi treener üles ja paku talle võimalust end vormida. Iga õige treener peaks sellest väljakutsest vaimustatud olema :D

kas see ei ole hea kui ma tellin omale Ott Kiivikalt 600.- eest kava ja treenin oma enda jõusaalis? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tahaksin küsida seda et kui ma olen saavutanud omaarust hea vormi, mis mulle meeldib ja enam ei taha jõusaalis käia, kas siis keha läheb väga nö raisku?

Kui sa kord juba treenid ja tulemusi näed, siis vaevalt katki tahad jätta. Loobumine on raske :D:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
paaril korral olen üritanud aga sama targalt läksin tagasi koju,kõik olid nii asjalikud

Ja nii ongi. Tõsistel tegijatel pole aega ringi vahtida, milline üks või teine välja näeb. Teeb oma trenni ära ja läheb koju sööma. Need nn. mitteasjalikud on omavahel lobisemisega nii hoos, et vaevalt nad sind tähelegi panevad. Pigem äratab tähelepanu just mõni jõujuurikas, kes kahelepool kõikudes tähelepanu äratab.

Ja kui saalis treener, mine otsejoones tema juurde, tema töö on sind aidata, ega nad seal ilupärast pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kanna vastavaid riideid, kus su kleenuke keha ei paista välja. Mul jõusaalis käivad selliseid mitu tükki. Mina igaljuhul respektin selliseid, sest et vähemasti võtavad midagi sellega ette, et nad nii peenikesed on !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea kuidas hetkel olukorda aga mõni aeg tagasi arenas nagu treenerit ma küll kunagi ei näinud kui käisin aga sellest vist mõni aasta möödas. Kindlasti tasub valida saal, kus treener kogu aeg, mitte paar tundi päeva jooksul kohal :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×