Jump to content
kriskoixx

Silbaum pronks

Recommended Posts

väga kõva sõna, kahjuks leiab see sellel saidil vähem vastukaja, kui mistahes noorsand, kellel oma eaga võrreldes on mõnevõrra arenenum lihaskond.

noored kuulge vana mehe soovitust: noorte klassis musklite arendamine pole eriti mõtekas tegevus, puberiteedieas need niikuinii märkimisväärselt ei kasva. kasulikum oleks põhikooli-ja keskkooli ajal tegeleda pigem teiste spordialadega, millega saaksite omale korraliku põhja alla, millelt hiljem on kulturismis hea edasi minna. uskuge lõpptulemus tuleb parem. näiteks kergejõustik, maadlus, jalgpall vms sobiks väga hästi. näiteks kergejõustiku treening baseerub juba selles eas valdavalt jõusaalile (c.a 30-40% talvisest treeningust).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kui juba teen eelmevalt trenni siis peaks ikka lõptulemus parem olema :D esimest korda kuulen, et keelatakse trenni teha tavaliselt ikka soovitatakse :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väga kõva sõna, kahjuks leiab see sellel saidil vähem vastukaja, kui mistahes noorsand, kellel oma eaga võrreldes on mõnevõrra arenenum lihaskond.

noored kuulge vana mehe soovitust: noorte klassis musklite arendamine pole eriti mõtekas tegevus, puberiteedieas need niikuinii märkimisväärselt ei kasva. kasulikum oleks põhikooli-ja keskkooli ajal tegeleda pigem teiste spordialadega, millega saaksite omale korraliku põhja alla, millelt hiljem on kulturismis hea edasi minna. uskuge lõpptulemus tuleb parem. näiteks kergejõustik, maadlus, jalgpall vms sobiks väga hästi. näiteks kergejõustiku treening baseerub juba selles eas valdavalt jõusaalile (c.a 30-40% talvisest treeningust).

Millest sa räägid?

Igatahes Margus Silbaumile soovin õnne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga tegija vend.

Ma ei mõista, miks temast ei räägita kuskil.

MMil pronksmedal saada on ikka tegija, aga ma ei mõista seda veel, et kuidas see esimene koht nii palju teisest ja kolmandast rohkem tegi 15 kg.Nii kõrgel tasemel, nii suur vahe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

videot vaadates jäi kõrvalt küll selline mulje, et mingi 50kg oleks võinud rohkem peal olla ja ikka oleks läinud :D ise sikutasin 180kg küll märksa valulisema näo ja olemisega ja poole pikemat aega :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei tahtnud ütelda, et raskuste tõstmine nooreseas on mõtetu tegevus, pigem vastupidi. jutu mõte oli, et tuleks natuke mitmekülgsemalt harjutada. minu teadmised sporditeoorias pole tõesti kuigi kõrged (TSIKi vastava tunni tasemel), aga 16 aastane kulturist tundub nende pinnalt igaljuhul koomilise ja mõtetu ettevõtmisena. samuti nagu 16 aastane maratoonar, rammumees, ironman vms.

ok, arnold alustas ka 15. aastasena eesmärgiga saada musklimeheks, aga tema on erandlik igas mõttes. ok, ärge vähemalt esimese alana kohe kulturismis alustage:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
noored kuulge vana mehe soovitust: noorte klassis musklite arendamine pole eriti mõtekas tegevus, puberiteedieas need niikuinii märkimisväärselt ei kasva.

Kas mitte pole nii, et vanuses 16 kuni 20 arenevad lihased kõige kiiremini ?

Selgitate ehk lähemalt kui ma äkki eksin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
noored kuulge vana mehe soovitust: noorte klassis musklite arendamine pole eriti mõtekas tegevus, puberiteedieas need niikuinii märkimisväärselt ei kasva.

Kas mitte pole nii, et vanuses 16 kuni 20 arenevad lihased kõige kiiremini ?

Selgitate ehk lähemalt kui ma äkki eksin.

Ma ka ei saa aru, mida ta räägib, see ei puutu üldse teemasse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lugesin artikklit. seda ma ei ole ütelnud, et jõusaali treening on kahjulik. ka eelmises postituses ütlesin vastupidist. jõusaali treening ja kulturismi treening ei ole kindlasti sünonüümid. kordan üle, lugedes neid foorumi postitusi on jäänud mulje, et kuidagi väga ühekülgselt lähenevad siinsed tiinarid spordile. ok, mis ma vaidlen. ajage ennast "kuivaks" ja 16 aastaselt Salmes lavale! jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×