Jump to content
chinski

Elektrilised keha stimulaatorid

Recommended Posts

Kas elektrilised keha stimulaatorid ale. "butterfly ABS" ja teised kahjustavad tevist ka? Kas mõjuvad?

Jube on vaadata, kuidas mingid laiskvorstid saavad 390 krooni eest treenitud keha, samas kui minul läheb kuu jõusaalis juba rohkem maksma. Ning kui need vahendid nii tõhusad siis on, miks ei kasuta neid kõik kulturistid?

Muudetud kasutaja chinski poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sa just vastasid ise oma küsimusele :D

näita mulle seda laiskvorsti, kes 390 eest treenitud keha saanud on, ma tahan teda näpuga katsuda :D

ega nad ikka ei mõju küll

vbl nad mingeid kaloreid tõesti kulutavad, kui lihas kokku tõmbab, aga et musklisse... :D vaevalt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rootsis on minuteada selliste vidinate reklaam ja müük keelatud kui petturlus st nende mõju on täiesti märkamatu. Kui keegi on veidigi oma lihast mõne säherduse junniga arendanud, siis tahaks ka oma silmaga näha seda inimest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavaliselt neile lisatakse mingid näidismenüüd ka kaasa. Kes viitsib seda menüüd järgida, see võtab kaalus alla, rasv kaob pealt ära ja voilaa - kõhulihased silmaga näha. Peale seda usubki et see väristaja mõjub, tegelikult oli asi toidus. Kes toitumist ei muuda, siis pole sellest kasu ka. Selle 390.- asemel, ostku 300.- eest toitumiskava ja saavad 100% kõhulihased, butterfly absiga on 100% kindel et seda ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D esiteks kasvõi see fakt, et kõhtu treenides ei lähe rasv just kõhu pealt ära...

a lõdvestuseks ja massaa?iks võib ju täitsa okei olla :D ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära muretse, kui jõusaalis käid, siis tugevneb sul peale lihaste ka iseloom. Mina selliseid vidinaid juba põhimõtteliselt ei kasutaks.... mida kõike ei leiutata, et inimene trennis vaeva ei peaks nägema :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sauna belt pidi ka hea värk olema... aga aeg ajalt paar kätekõverdust pidi ka head tegema ntx

haha

sauna belt my ass :D

miks ta hea on:D? sest ajab higistama :D ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ostke mult palun see vidin ära  :D

Palju maksab? Ostaks kamba peale ära ja prooviks.... :D

Kusjuures täitsa hea mõte,otsiks kellegi,kes trenni ei tee,las ta katsetab üks kuu aega...

Ja siis teeks niiõelda after and befor pildi:D

Kuid kahtlen,et see pildi muutus nii hea välja näeks nagu reklaamis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuskilt olen kuulnud, et neid aparaate kasutatakse haiglas patsientide peal, kes on tõsiselt voodihaiged ja et nende lihaseid säilitada ja toonust hoida kasutati neid samu elektristimulaatoreid koos teatud kasvuhormoonidega mida haigetele manustati.... :D omaasi kas seegi fakt õige on...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuskilt olen kuulnud, et neid aparaate kasutatakse haiglas patsientide peal, kes on tõsiselt voodihaiged ja et nende lihaseid säilitada ja toonust hoida kasutati neid samu elektristimulaatoreid koos teatud kasvuhormoonidega mida haigetele manustati.... :D omaasi kas seegi fakt õige on...

e-ee ...

mis sa räägid vibraatorist vä, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuskilt olen kuulnud, et neid aparaate kasutatakse haiglas patsientide peal, kes on tõsiselt voodihaiged ja et nende  lihaseid säilitada ja toonust hoida kasutati neid samu elektristimulaatoreid koos teatud kasvuhormoonidega mida haigetele manustati.... :D  omaasi  kas  seegi fakt õige on...

e-ee ...

mis sa räägid vibraatorist vä, :D

Jaajah...ja muskel kasvab :D Aga huvitav mis muskel meestel sellega kasvaks :D ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kanadas teostatud uuringute põhjal võrdub 45 minutit protseduuri 3 tunni töötamise või 880 istukile tõumisega lamavas asendis. Rootsis

on uuritud Itaalias toodetava seadme omadusi, mis on eeskätt mõeldud ilusalongidele. Selle ELS -i üks 20 minutiline protseduur võrdub

1500 korra jalgade tõstmisega lamavas asendis. Nendest andmetest võib järeldada ainult üht: on võimalik teha samu harjutusi, mis varem

ainult, et palju- palju kordi efektiivsemalt ja vähema ajakuluga. :D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kanadas teostatud uuringute põhjal võrdub 45 minutit protseduuri 3 tunni töötamise või 880 istukile tõumisega lamavas asendis. Rootsis

on uuritud Itaalias toodetava seadme omadusi, mis on eeskätt mõeldud ilusalongidele. Selle ELS -i üks 20 minutiline protseduur võrdub

1500 korra jalgade tõstmisega lamavas asendis. Nendest andmetest võib järeldada ainult üht: on võimalik teha samu harjutusi, mis varem

ainult, et palju- palju kordi efektiivsemalt ja vähema ajakuluga. :D:D

kuule

sa tahad öelda, et keegi saab peale 1500 kõhulihasekordust 20min jooksul veel liikuda :D ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

LinC 18 Apr 2006, 09:16 Postitus #21

Elite saunabelt on küll tore asi... Selle teooria järgi peaks siis saunas käimine samuti rasva põletama. Higista oma kilod välja!!!

Tegelikult võib see Saunabelt sult kilosi eemaldada higistades välja mingi osa sinu kehas olevast veest, kuid see on lühiajaline ja ma kahtlen, et vööümbert midagi eemalduks. Muidugi kasutavad paljud sportlased sunas higistamist, et saaks sisse kergemasse kehakaalu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu spordiarst kunagi rääkis , taastumiseks ja massaažiks pidi selline elektriline vidin üsna tõhus olema.Nii et ühesõnaga naljaga pooleks öeldult investeeri paarsada krooni elektrilisse massööri :unsure: mille tõhususes ma samuti kahtlen.Lased lihtsalt nõrku elektriimpulse läbi oma lihaste ja kogu moos. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×