Jump to content
Wahvel

Koolitoit

Recommended Posts

Eelmises koolis maksis toit 7eeki, sest vald maksis osa kinni. Süüa sai tagantjärele mõeldes isegi normaalselt. Kas kartulipuder/riis/ühepajaroog või midagi muud see oli siis praad.Või supp, siis tuli paksemat osa nõrutada ja viimasel aastal sai tasuta piima, mida sai ikka mitu kruusi joodud. :D Nüüd vaatan linnas maksab toit 14krooni ja selle eest saab mingi imetillukese junni, mis ei täida hambaaukugi.

Kui koolitoit ei sobi on ju imelihtne toitu kaasa võtta- võtate ühe paki kohupiima(magusa) ja makaroni liha ja salatiga. Ma võtan iga päev suure hunniku toitu kaasa. Istun aga koridoris pingile, võtan suure karbikese lahti ja lasen hea maitsta.Mõni vaatab vist imelikult aga ma ei saa aru kas inimesed ei julge toitu kooli kaasa võtta, sest teised vaatavad? Ma vaatan kahjutundega neid, kes iga päev sokolaadi ja saiakesi söövad-mis neist 50 aasta pärast saab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma käin küll ülikoolis, aga kui on pikad päevad, siis üritan ikka midagi kaasa võtta. Et oleks midagi normaalset juua kogu aeg ja jogurtit ja kohupiima kaasa. Või siis koguni korralikku toitu - paar keedumuna, hautatud juurvilju, mingit liha vbla (kuigi seda viitsin harva aga hea on).

Igatahes võtan midagi kaasa kui, et jooksne lähimasse õllekasse mingit rasvast läbiimbunud praadi sööma...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul ea :D istu maha ja söö lolliks...toit on TASUTA mitmekesine ja suht normaalsed toidud...3päeva nädalas praad...2päeva supp ja magustoit

1) esmaspäev- tavaline praad

2) teisipäev- supp magustoiduga

3) kolmapäev- tavaline praad

4) neljapäev- supp magustoiduga

5)reede- kahtlase väärtusega praad (ühepajatoit,plov,vahel supp)

süüa antakse peale kolmandat tundi (kell 11) söögivahetud 25min...kui midagi muud tahad saab käia poes u 400m või kodus 200m....niiet suht ideaalsed tingimused....ahjaa...piima saab ka igapäev ja loomulikult tasuta :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul koolis toitlustus amica poolt. muidu kõik ilus ja tore, aga hinnad on tapvad. mingi praad maksab 30 eeku, kus üle poole on enamasti läbivettinud kartulid ja sis on väike lihatükike. nö. koolitoit, mida sis kuu kaupa maksta saab, se on kül odavam. 15 eeku. aga selle väärtus on ka kahtlane. enamasti mingid hallid makaronid hakklihaga või sis jälle ned samad vettinud kartulid:D mõnikord on tõesti normaalne. aga no enamasti on ikka jama se värk. kuigi peaks normaalne olema. kaalun ka toidu kaasa võtmist. samas nüüd on juba hilja, 12 klass ja kool kohe läbi:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×