Jump to content
joker

Ott ja õpilased 14.04.06

Recommended Posts

Valekasutaja all esinevad ikka siseringkonna inimesed, mille on juhtkirja lisanud teie endi suur juht... Inimesed, kes ikka väljaspoolt tulnuna miskit öelda on tahtnud on ikka oma õige identiteediga esinenud. Kuigi need alavdused siin saidil kaua ei püsi, kuna kõik seal staabis peavad ju oma teenistuse ka välja teenima. Äki teete ka statistika, et mitu valekasutajat teil seal aktiivselt mängus on, et mis siis see suhe tuleks... Ja mis puutub selle ala kandepinda siin maarjamaal, siis tõesti on meil siit materjali vaid ühe mehe jagu- MAREK KALMUS.

Milleks need ponnistused?

mjaa selliste meeste najala me kulturism püsibki :D come down!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin on misunderstanding praegu... otomar heidab, ette seda, et tegijatel kes siin foorumis on on ka jura ja laimu kirjutamiseks varikasutaja. Keegi ei väida, et moded fiktiivseid teevad. Otomari point on reaalne pea igas foorumis... Selliseid inimesi, kes tahavad öelda asju, aga mitte oma nime all ikka leiab...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

loodan et antud teemast saavad kõik natuke võistlusindu ja aktiivsust treeningutele sest see üksteise pildumine siin mingit kasu ei anna!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ausalt öeldes on endal ka rohkem musklit kui neil seal piltidel sama moodi võiks ise ka proovima minna.

aga palun :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teisi võib siis kritiseerida kui oled neist parem ja see maha tegemine mis siin käib on puhta kadedate inimeste jutt.

Täitsa õige jutt nohh.. Mina olen näiteks selle punapea peale julmalt kade :D

Muudetud kasutaja MuskulaarKobras poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paraku Eestis on juba nii läinud, kui keegi vähegi hingest püüab midagi saavutada, siis leidub millegi pärast nii palju värdjaid :D , kes püüav neid püüdlike maha teha!

Seda punapead ei tunne! Aga trenni teeme samas saalis, ja näha et tüübil on distispliini, järjepidevust ja 17 aastatse kohtu väga palju jõudu :P, küll see mass ka tuleb, mis siin tahata, 17 alles :D ! Elame näme. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loen seda teemat ja mõtlen kas öelda midagi või mitte. Mingi raske kritiseerimine käib. Kui kellegil kritiseerijal on parem keha siis võiks ta ise lavalaudadele minna, aga kui paljud neist kritiseerijatest lähevad? Olen ise kah algaja ja kui ma oleks parem siis ma innustaks just inimesi tagant mitte ei seletaks kui #¤%& keegi on :D !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hehe..aga minu märkus oleks , et miks on kõigil nii maitsetu aluspesu ? :P Ok , mustad trusparid on klassika , aga kas tõesti vastab tõele , et mehed ei oska aluspesu osta ? Ebameeldivalt väiksed tundusid olevat ning maitsetu värvivalik ... oleme ikka trenditeadlikud noored eks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hehe..aga minu märkus oleks , et miks on kõigil nii maitsetu aluspesu ? :P Ok , mustad trusparid on klassika , aga kas tõesti vastab tõele , et mehed ei oska aluspesu osta ? Ebameeldivalt väiksed tundusid olevat ning maitsetu värvivalik ... oleme ikka trenditeadlikud noored eks :D

No tõesti.... sina võid ju oma trusparite pärast muretseda, enamusel olid ikka poseerimispüksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tegelt see on päris tore teema, kui esimest korda sõimati oli päris ehmatav aga nüüd paistab päris naljakas.

Ma ei ütleks, et mul palju jõudu on, enamikul 14aastastest jõumehest on ka rohkem. Samas pole ju mõtet teha hack-kükki näiteks 100kg-ga kui tegelikult ainult põlvi jõnksutad. Ja teie kõigi rõõmuks- teisipäeval käisin Robocopis ja ostsin poseerimispüksid( ning ploki Fatburnerit ). :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh, ei ole hullu midagi...Ja mida rohkem võistlejaid, seda HUVITAVAM ju, noored saavad kogemusi ja uut innustust alaga jätkata...Nii et ei maksa siin kedagi kohe maatasa kah teha, on nii?

Märgiks ära, et Robertil minumeelest ju areng lausa väga hea olnud, aga eks mees näeb kõvasti vaeva kah...nii jõuab veel kaugele. Igal juhul tasub pöialt hoida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas, pole pilte näinud antud galerii all kuna link on vigane. Nõme kui asja eest teist takka inimene maha materdatakse. Andke talle aega, poiss ju suht noor ka alles:)

To kirp2:

Tea kas seda kõike sõimamiseks saab nimetada (sõimamine liialt kuri sõna):blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×